Deco jul

Originální svatební dort oslnit své hosty

svatební dort originálních nápadů-modely

Uspořádat svatební zahrnuje mnoho přípravných kroků. Myslíme si, že jeho vzhled a jeho příslušenství, výběru téma pro zdobení svých objektů strany, aby ozdobil svůj stůl a prostor pro oslavu.


Ale to, co jsme často tendenci zapomínat, je, že nabídka svatba je také součástí interiéru.

Vyberte originální svatební dort udělat dojem na své hosty

Originální svatební dort výzdoba, květinová bílá

Tyto barvy, dekorace, chutě a vůně mají schopnost ovlivňovat náladu vaší strany. A je-li tato zásada platí pro všechny pokrmy, které budou podávány, to je ten, který je velmi zvláštní a zaslouží zvláštní pozornost: dort. Vyberte originální svatební dort podle s tématikou dekor máte na mysli, je wow vaše hosty a zajistí vám úspěch. Pojďme se podívat na nějaké originální svatební dort nápady témat nejpopulárnější stranou teď.

Originální svatební dort pro elegantní bohémské tematické párty

květiny originální svatební dort-style-boho-chic

Bohémský Elegantní svatební téma je jedním z nejpopulárnějších možností pro období jara a léta. Dát vzhled vaší svatební dort s tímto tématem, a dostanete výsledek uspěl v mnoha ohledech. Bohémský elegantní interiér nepostrádá originalitu sám. Kreativní a chytrá, že nejlépe odráží osobnosti dvou ženatý.

Originální svatební dort ve stylu bohémské-chic Květy

To samé platí i pro svatební dort inspirovaný tímto stylem. Plné barev a hippie elegantní vzory, to je také často zdobena rozmanitými květinovými ornamenty.

idee-dort-de-svatební cukrové věnec květiny

Rozhodnout pro horní zdobí originální květinové kompozice, nebo pokud si sen o koláč pozoruhodné výšky, zkuste řetězec, který pokrývá všechna patra.

dort-of-manželství-česko-chic okraj

Makramé je typickým doplňkem tématické svatby Boho chic. Ale věděli jste, že to může být součástí zdobení dort? Výše, příklad sladké léčit v pastelových odstínů inspirovaných dekorativní akcentem.

dort-of-manželství-originální bílé pen-podlažní

Bohémský elegantní interiér oplývá barvě. Z tohoto důvodu je originální svatební dort můžete také vsadit na překvapení tím, že je vyroben výhradně v bílé barvě. Ale pozor, protože tam není nouze o osobnosti, zvážit přidání několik zajímavých detailů, jako sladký věnec ve tvaru peří!

Idea originální svatební dort pro elegantním romantické tématických jídel

dort-svatební-theme-vintage růže

Při hledání nápadu původního svatebního dortu na večírku pod záštitou Valentýna? Pokud si myslíte, že vaše volba je omezena, podívat se na obrázky níže!

svatební dort-original pink-theme-romantický

Představte si, že originální svatební dort nemusí vždy znamenat, improvizovat na všech prvcích jeho dezert. Tak romantické téma strany, jeden může snadno vsadit na barvě růžové. V tomto případě jsou to údaje, které je třeba pečlivě vybrat.

svatební dort-dekorace-květinově-příklad

Takže, máte svobodu vymýšlet kreativní design s opravdu působivé akcenty. Velká velikost Květy jsou velmi pěkně a stejně efektní řešení.

dort-of-manželství-romanticko-růžovo-bílé

svatební strana barev a dekorů, všechna řešení jsou povoleny, včetně bílé barvy s růžovými akcenty (velmi) velkých formátech!

deco-cake-svatební-flower-idee

Nechcete, aby dezert úplně růžová? Tak proč nezkusit dort ve dvou barvách, bílé a pastelově růžová? Co je dobré vědět: výsledkem bude ještě zajímavější, pokud se rozhodnete svatební dort tři nebo více podlažími.

Originální svatební dort pro ozdobu kolem jedné nebo několika barevných provedeních

dort-of-manželství-červeno-bílo-idee

Rozhodly pro dekoraci kolem barvou nebo kombinací barev je snadné organizování jeho strany. A protože všechny vašeho interiéru bude diktována barev v otázce, takže najít dort myšlenku ve stejném duchu! Dezert na obrázku výše a bude vyhovovat svatební výzdobou kolem červené a bílé.

dort-original-manželství-dvě úrovně-ball

Pro pastelové odstíny tématické strany, neobvyklého a vymýšlet originální svatební dort trochu více světlé barvy. Mělo by se proto přezkoumat barevné palety již vybral a najít podobné odstíny uvolnit trochu smělejší.

dort-černo-bílé-svatební-peří-levels

Černé a bílé koláče jsou vždy působivé. Jsou skvělým doplňkem pro výzdobu v těchto dvou barvách. Ale také by se udělit s osobou v odstínech béžové a podobné odstíny.

dorty, svatební-level-style-art-deco

Organizovat okouzlující svatbu a budete se divit, jak se odráží toto téma vaší nabídce? Rozhodnout se pro světlé barvy, jako zlato a stříbro. Na obrázku výše, svatební dort na třech podlažích ovlivněn stylu art deco. Tyto ozdoby kombinovat dotyky zlaté a černé barvě, které odrážejí květinový vlečky.

To, co na téma svatební dort dekor vinobraní?

idee-cake-svatební-retro-perlový náhrdelník,

Ročník dekor Zdá se inspirovat stále více a více párů, kteří sní o zvláštní den a chtějí zábavu a pohodovou oslavu. Vydáte-li se na tento svatební téma, představit originální dort zdobený květinami a retro vzory. Perly, nadčasové, jsou první volbou.

dort-of-manželství-originální-style-vintage žlutý

Hrách, spojené s divokých květin a barvy, styl 1950 nebo 1960, jako je například žlutý na obrázku nahoře, produkovat neočekávané a velmi příjemný opravdu. Navíc, tento typ svatebního dortu není vyhrazeno pouze pro vintage stylu oslav. To bude také apelovat na ty, kteří sní o stylovou svatební země chic!

Originální dekorace pro marockého svatební dort

dort-of-manželství-marocian-bílo-modrá

Svatební marocké orientální slaví barvy a exotické chutě. Navrhnout dokonalý svatební dort pro takovou příležitost, budeme hledat nápady v tradicích a architektury v zemi. Budeme používat typické formy budov nebo drženy v této části Afriky. A především, nebudeme váhat, aby odpovídala jeho impozantní dezert a typické nuance krajiny!

dort-svatební-marocký-theme-deco-idee


About the author

admin