Deco jul

Styl šik kampaň pro autentické a teplé zevnitř

Elegantní postel kampaň deco stěnové polštáře idea minimalistický šedý mat

Chcete vytvořit komoru chic stylu country ? Zde je výběr z příkladů a tipů sledovat při stavbě a výzdobě interiéru v tomto stylu interiéru.


Podívejte se na naši galerii 20 příkladů a najít originální nápady, jak znovu vytvořit venkovském stylu do svého pokoje.

Elegantní styl country upřednostňuje dřeva a přírodních materiálů

stylu country módní dekorace nápad závod bílým prádlo mat dřevěný stůl

Skandinávský design je inspirován přírodou a severských lesů. Z tohoto důvodu, to je často spojováno s country stylu rustikálním dřevěným nábytkem, přírodních materiálů a neutrální monochromatický, rostlinné výzdobě, měkké a diskrétní světla (obvykle se svíčkami). Čím blíže k přírodě, tím lépe. Tento styl klade důraz na materiály a přírodní materiály jako je dřevo a vlna. Je to jednoduché a na rozdíl od minimalistické, čisté linie nejsou nutné. Ponechává trochu větší volnost, pokud jde o konstrukci a nemá přísná pravidla.

Interiér země chic stylu s významnou výkonnou dekorací

country chic stylu designu nápad ložnice dekor na zeď rohože

Pokud máte velký prostor, můžete také nainstalovat krb. Podložka s květinovými vzory či grafických vzorů na moderní a minimalistický styl je vždy vítán. Pro své postele, deku a některé vatové polštářky bude dělat! Vintage vzhled je také přítomen - nejlépe se rozhodnou pro starožitný a ručně vyráběným dřevěným nábytkem. Pro moderní stranu, můžete pozvat umění na stěnách instalací jednoho nebo více polí moderního a abstraktního umění.

Textury vlny a měkké světlo

Kampaň ve stylu ložnice postel svítidlo suspenze bílá mat

Představte si, že v této zemi ... Co se často provádí v průběhu dlouhé procházce v lese? Udělali jsme malé kytice čerstvých květin! A tady je náš návrh zdobení ve stylu elegantní země.

květinová výzdoba pokoj dekor nápad styl kampaně

Styl kampaně, stejně jako průmyslové stylu zahrnuje stěnový povrch pro autentické straně. Stejně jako v příkladu níže s tímto cihlové zdi:

Průmyslová touch s cihlovou zdí

country styl ložnice zídky zděný moderní vývoj nápad

Styl tabulky noci industrialpokojový moderní průmyslový styl designu nápad Deco stolní lampa

rustikální dřevěný nábytek, záclony a ložní prádlo s květinovými vzory rustikální styl místnosti Design lůžka idea dřevěné lavice bílé a elegantní interiér Moderní bílý interiér pokoj postel s posuvnými dveřmi

elegantní lustr svícen idea Deco pokoj postel rohože dřevěné židle Myšlenka řízení kampaní lůžko dvě dřevěné sedačky cihlové zdi dřevěné lavice Postel nápadem deco světelný design Kaše lůžkové polštáře stůl stěna idea idea dřevěné židle rohože country chic stylu dřevěná stěna svítidlo idea plánování podlahové rohože nápad moderní rustikální ložnice designu stropní svítidlo polštáře Původní přízemní vesnický styl ložnice idea dřevěná podlaha design svítidla koberec Rustikální mat pokoj idea deco Lustr osvětlení


About the author

admin