Show

Bar, nachází se na jejím uspořádání a dekor

bar styl pokoje v barokním stolička železo kovárna

Vzhledem k tomu, vinného sklepa, hotelový bar je prvek, který se obvykle spojují s útulným interiérem a elegantní interiéry. Typickým prvkem rozvoje našich sídel během hodně z 20. století, lounge bar se potopil do zapomnění v poslední době.


To vše, aby se opět stala módní právě teď! Máte-li sen vyvinout bar ve vašem obývacím prostoru, vy jste spadli na správném místě. V tomto článku se budeme s vámi podělit tipů pro rozvoj těchto kouta a módních barů šablon, které můžete použít jako inspirace.

Vyvinout bar - hlavní body, aby zvážila

Moderní hotelový bar může mít různé podoby v závislosti na dostupné místo. Někdy je to tak rozvinutá oblast s protiproudem a stolice. V ostatních případech je organizována jako oblast s malou skříň, obsahující ingredience pro přípravu různých nápojů. Bez ohledu na formu, kterou si vyberete, tam jsou některé základní principy, které vám pomohou rozvíjet praktické a přátelské bar. My níže odhalení.

Poskytují funkční úložný prostor pro jeho baru

Bar salon vintage-nábytek-wood

Prvním klíčem k rozvoji úspěšného lounge bar klíčem ke skladování. Ty jsou nezbytné pro dobře organizované baru, bez ohledu na velikost a tvar. Vytvoření takového prostoru vyžaduje vhodný úložný prostor pro nápojové lahve. Ale kromě toho, že je vhodné stanovit police na brýle a veškeré další příslušenství, které používáte.

barový pult, dřevěné-dekorace-žijící inspirace

Třepačky, nože, lžíce, dekorace, prkénka ... To jsou jen některé příklady z položek, které se běžně používají v takovém prostoru domu. I když mohou být uloženy v šuplíku ve vaší kuchyni, budou tyto doplňky mnohem jednodušší použít, pokud jsou v blízkosti místa, kde bude sloužit své nápoje.

bar za pokojové nápad-dekorace-koše

Přemýšlet o vhodném skladování vyhnout se pohybujete přes kuchyni a zůstat v kontaktu s lidmi z celého vašeho baru. Vlastní výroba nábytku a jsou navrženy speciálně pro váš pobyt je nejlepší volba v tomto směru. Ale jiné možnosti jsou také k dispozici: konzolový stolek, bufet, příborník ...

Bar lounge nábytek-storage formou idee

Kromě toho rozvoj baru nemusí nutně vyžadovat velké výdaje. Bývalý knihovna by mohla velmi dobře proměnit v praktické skladování na malém koutku tohoto druhu.

Ačkoli vybavit svůj bar

Nábytek pro bar-pokojový dřeva barvě černé

Pokud budete hrát roli barmana, také budete muset konkrétní zařízení. Pro vaše nápoje vychladnout byste předpovědět ledu vždy po ruce. Z tohoto důvodu je koupit malou ledničku by bylo dobrou investicí v době uspořádání vašeho obývacího pokoje barem. Pokud tomu tak není, přemýšlet o tom, jak se kontejner speciálně navržený na led vám přinese vaší kuchyně.

idee-deco Lounge Bar-jídelní-poufs

Kromě toho, dobře jmenován salonek bude mít přednostně umyvadlo, kde byste mohli mytí sklenic a další často používané při výrobě různých doplňků koktejlů.

bar na pokoj-nábytek-dveře-šatníku sklípek

Pro milovníky vína, je stále povinná kus nábytku: mini vinný sklep. Postavené nebo ne, bude nabízet možnost ukládat a udržet si lahve v těch nejlepších podmínkách. Tím se šetří místo a vy budete konečně vás při tvorbě kolekce odrůd jste vždy snili!

Uspořádat prostor kolem baru pro sedění přizpůsobit svým přátelům

idee bar-stay-open-Rozkládací police

Vlastníky baru jsou obvykle lidé, kteří mají rádi pobavit kamarády a pořádat večírky. Někteří dávají přednost, aby jejich nápoje v doprovodu jednoho či dvou blízkých přátel; jiní milují davy. Počet lidí, které zvou je nezbytný pro správné uspořádání vnitřního prostoru.

Rozvržení bar k pobytu mramor osvětlení LED

Myslet na pohodlí svých hostů a představit plán svého salonu baru, aniž by byla zanedbána problematiku míst. Dovolit tolik, kolik považuje za nezbytné. Opět platí, že není třeba utrácet hodně navrhnout funkční prostor. Ve skutečnosti, jeden je zatím najít nejlepší způsob, jak uspořádat a dekorovat bar plochu pomocí dostupných prostředků. Nákup nového nábytku, je jednou z možností, mimo jiné!

Aktualizace příslušenství k baru

cabinet-bar, nachází obytná Idee rozvržení

Objekty, které vystavuje a používá se podávají nápoje v baru ve vstupní hale má vliv na atmosféru prostoru. Z tohoto důvodu je důležité, aby aktualizovala své doplňky, jakmile vývoj konečného baru. Tato část vašeho návrhu zcela závisí na vaší fantazii. Vyberte nové sady nebo různé styly brýlí recyklováním‘se podle potřeby.

Jak organizovat své domovské baru?

Následující tipy týkající se podstatných prvků s cílem umožnit vytvoření baru, obracíme se na řadu myšlenek o organizaci této oblasti bydliště. bar skříň, čítač, malý koutek bar, ostrov ... Podívejme se, jaké jsou plány a moderně zařízené možnosti pro domácnosti a pro bytu.

V baru čítač nábytek, klasický volba pro velké i malé salonky

Stolička-plan-of-práce bar-stay-deco

Pokud jde o organizaci domácím barem či bytu je barový pult skříň je první možnost, která přijde na mysl. Desky jsou vhodnou volbou, která usnadňuje rozvoj této oblasti a přispívá k atmosféře vnitřního prostoru.

obývací pokoj s barem a stoličky dřevo mramor pultu

Zakázková výroba nebo zakoupit ready, nábytek barový pult poskytuje dodatečnou pracovní plán na barovém bytu nebo domu. Barmanovi, je neocenitelným přínosem. Tento pracovní plán bude použit pro přípravu nápojů, zatímco zbytek prostoru bude vyhrazena pro skladování.

Rozvržení nápad-bar-lounge-deco black

Pro lidi na celém skříň barový pult je víceúčelový povrch. To bude sloužit jako podpora pro jejich nápoje a předkrmy předkrm. Z více praktického hlediska ještě, bylo by to povrch, na který se můžeme opřít se usadit pohodlněji.

Nábytek-bar, hotelový bar stoličky-moderní

Tento typ bar nábytku pro obývací pokoj také funguje jako rozdělení prostoru. To nám umožňuje vizuálně rozdělit svůj čas do zón a jasně ukazují, že v baru. To vše, aniž by byla nepřehledná stěn místnosti a příček!

idee-deco lounge-bar-s-mramoru pultu

Navíc počítadlo nábytek baru je možnost, která potěší příznivce v moderním minimalistickém stylu. Se svým elegantním vzhledem a jeho skrytý úložný prostor, dává interiéru dokonalý vzhled a snadnou údržbu obytného prostoru!

V baru čítač nábytek v otevřeném obývacím kuchyní

dekorace, společenská místnost s barem, kuchyň-americký model

Počítadlo bar je nejčastějším řešením pro instalaci kuchyně otevřený do obývacího pokoje. Zde je bar je jako doplněk k přípravě oblasti potravin.

kuchyňský kout-sur-lounge-mramor

Inspirovaný otevřenou kuchyní, koncepce plánu vnitřního prostoru je tak jednoduché, jak je to možné vytvořit levnou bar. Vzhledem k tomu, na rozdíl od jiných modelů živých barů, jedna, která odděluje kuchyň a obývací pokoj nevyžaduje instalaci úložného nábytku a dalšího vybavení.

Bar salonek dřeva kuchyň open-idee

V kuchyni už mají police na brýle, umyvadlo a lednice, najdete pouze příslušná stolice! Jsou téměř nepostradatelným doplňkem bar Úspěšné dekor.

bar-salonek rozvržení-idee

Moderní nebo vintage, počítadlo a židle ostrov zdůraznit autentickou atmosféru vnitřního prostoru. Navštivte naše speciální funkci na tomto prvku interiéru baru a najít model, který bude nejlépe vyhovovat svůj domov!

Naše myšlenky postavený bar nábytek

idee-lounge-příborník chladiče dekorování

Kromě barový pult, tam je také design interiéru možnost postaven kolem baru skříně. Tento druh organizace prostoru je ideální pro vytvoření nápojového rohu prázdné části otevřeného obývacího pokoje.

bar pod střešní stěny cihly

Přizpůsobit tvaru a velikosti místnosti, nábytek postavený bar přizpůsobí všechna specifika našich domovů. Tak, to zjednodušuje návrh interiéru místnosti v podkroví nebo jiné atypické prostory.

obývací nábytek, moderní rozvržení-idee

Rohová skříňka bar se hodí bez problémů i v malých bytech. Na obrázku vysoká, příkladem tohoto druhu řešení. Stěna zrcadlo za pultem má dvě funkce. Na jedné straně posiluje atmosféru módní americkém baru. Na druhé straně, to zvětší velikost místnosti.

Rozvržení bar-small-apartment model

Harmonizovat lepší vzhled vašeho moderního baru nábytku s dekorem, vyberte barvu v závislosti na zbytek vašeho nábytku. Bílá bass, například, je ideální pro návrháře obývacím pokoji dominuje dřevo nebo jiných přírodních materiálů.

Snídaně salonek nábytek-design, moderní, skleněné

Malý bar kabinet bude svádět ty, kteří mají obývací pokoj s nástěnné jednotky, které chtějí věnovat rohové hospodě. Jakmile je nábytek umístěn ve výklenku, mají dvě možnosti. První možností by bylo, aby ho nechat otevřené a viditelné oblasti; druhý, schovávat se za oponou.

Přizpůsobit úložiště k moderním baru nábytku obývacího pokoje

Nákresy-lounge-moderní stěna tapeta

Chcete-li vytvořit levný a moderní bar, často používáme další řešení: přizpůsobit jakýmkoli potřebám nábytku. Zda zeď polici či knihovnu, tato myšlenka nabízí mnoho možností přizpůsobení vnitřního prostoru.

skříň, nachází-design-nábytek-open

Například, kovový regál nábytek by klidně proměnit v moderní bar. Aby se usnadnilo čištění prostoru, plánovat skleněné dveře, které ochrání váš objektiv před prachem.

lounge-bar pult stoličky, skříň

Stejně jako u jiných typů baru, knihovny a nástěnné police jsou doprovázeny některými židle s nebo bez tabulky. Tento trik se dá konečný vzhled této části vašeho obývacího pokoje.

obývací nábytek-wood-plochou obrazovkou TV

Kromě toho nepotřebujete vysokou skříňku předat rozpočet a moderní bar. Skladovací a konzola ve stylu tabulky nízké jsou také vhodné k této možnosti deco.

Snídaně lounge-console-vitrína dveře

Nízká uzavřený nábytek je pravděpodobně nejlepší volbou pro dekorativní malé plochy bydlení. Dá se koupit jeden speciálně konstruované pro instalaci baru nebo předělat starý kus nábytku pro přiřazení této role.

Bar salonek poufs stolička deco moderní

V tabulce konzole snadno převádí do moderního baru nábytek pro malé byty. Jeho dlouhá police připomíná pracovní plán klasického pultem. A navíc, prázdný prostor pod konzolou by mohly být použity pro skladování některých židlí pro váš bar!

small-nábytek-lounge-metal-diy-deco

Nad myšlenkou drobný nábytek zisku extrémní místě s malou tabulku, jejíž deska se proměnil pultu úsporu prostoru. Navzdory své malé velikosti, tato tabulka má všechny prvky potřebné pro autentickém prostředí, včetně svíček!

Zařídit prostor s nábytkem vnitřní bar šetří místo na kolečkách

bar u pokojové služby-Rozvržení-podkroví-model

V baru nábytek do obývacího pokoje na kolech je poslední v interiéru varianty, které by měly být brány v úvahu. Nadčasový a elegantní, služba Domácí bez problémů nezbytné prvky pro oblast bar k posezení.

lounge bar, který nabízí malý-mezera-metal

Ve skutečnosti, je služba zpravidla opatřen dvěma úrovněmi, které slouží k uložení lahví a sklenic. V závislosti na velikosti vašeho nábytku do tyče tohoto typu, můžete mít i prostor pro několik dekorativních předmětů!

Lounge kola-idee-deco

Navíc, některé služby jsou poskytovány s možností zásuvkami a policemi. Tyto malé detaily zvyšují úložný prostor a dále zjednodušit vytváření mini barem elegantní a levné.

služby, nachází-metal-kolečka

Snadná manipulace, tento kousek nám nabízí velmi znatelnou výhodu: může být uložen v rohu místnosti nebo ve středu obývacího pokoje rychle a bez námahy. Tímto způsobem je zatím hrát s plánem, aby zůstali a přezkoumat organizaci svého baru podle jeho přání.

dekorace-lounge-wood-console-table

A konečně si představte, dekorace pro moderní nebo vintage baru nábytku není nijak složité. Použijte žlaby vázy a svíčky na výzdobu prázdné místo na jeho horní úrovni. A neváhají vsadit na trend pro zdobení zdi za své služby. Dva příklady jsou inspirující v tomto ohledu:

console table-pra-deco bar

Idea deco bar sloužící Eddie Ross & Jaithan Kochar

Nákresy-snídaně místnost průhledný panel


About the author

admin