Zahradní nábytek palet ve více než 110 originálních nápadů – anews24.info

Zahradní nábytek palet ve více než 110 originálních nápadů

Zahradní nábytek paleta kutilství idea

Zajímá vás, jak se dělá zahradní nábytek paleta ? Nabízíme odpověď ve více než 110 originálních nápadů pro stoly, pohovky a křesla! V posledních letech se řada nábytku se staly velmi populární.


Oni už zdobí různé části našich domovů a my jsme rádi za jejich další ročník, elegantní a přizpůsobitelné. Ale když to přijde k tomu, zahradní nábytek palety, zdá se, že stále chybí nápady.

Contents

Zahradní nábytek paleta: jak na to?

Paleta zahradní nábytek sedací soupravy stoly terasy

Jaké projekty bude fungovat nejlépe? Měli bychom malovat své palety nábytek nebo je ponechat v barvě „dřevo“? Jak se zdobí naše pohovky a stoly, jakmile budou připraveny? Správná odpověď je níže, které nabízejí originální nápady na obrázcích a umožňují rozhodnout, který design a barvy bude fungovat nejlépe pro váš zahradní nábytek palety.

Zahradní nábytek paleta: konferenční stolek v bílé barvě Matt Troy Plain Palety

Zahradní nábytek paletové bílé dřevěné stoly

Staré dřevěné palety stane elegantní salonky v našich zahradách a na našich terasách. Tento trend není nový, a to se stává více a více přítomna, protože je také v naší touze respektovat přírodu a recyklovat. V důsledku toho stále více a více lidí přijmout palety nábytek pro vytvoření malé útulné zákoutí venku.

Elegantní dřevěné palety Zahradní nábytek a moderní

bílý nábytek exteriér dřevo

Rovněž odmítá moudrost, že zahradní nábytek je řešením jen pro ty, kteří s omezeným rozpočtem. Zahradní nábytek paleta je zvláště zdůraznit vaši osobnost a kreativitu.

Jakou barvu na zahradní nábytek palet dřeva?

Tabulka rozsah zahradní nábytek

Proto dnes existuje tisíc a jeden nápady pro tvorbu zahradní nábytek palety. Dobrým řešením je asymetrický tabulka bílá barevná paleta, který je obohacen o atraktivní zelených rostlin (viz výše, vytvoření Matt Troy).

Pohovky palety s polštářky

gauč paluba dekorace palety

Ti, kteří mají rádi myšlenku, objevovat návrhy na realizaci zahradního nábytku palet v bílé nebo černé barvě v naší galerii. Dáváte-li přednost venkovní nábytek s více barvami, vždy můžete zvolit, aby stolní nebo pohovka palety v bílé nebo černé barvě.

Paleta pohovka pro zahradní nábytek palety

terasa dřevěné pohovky

Pak můžete přidat ozdobné doplňky, jak je požadováno. Toto řešení je velmi úspěšný, jak můžete vidět z níže uvedených obrázků. Další možností je malovat svůj zahradní nábytek palety v různých barvách, aby to elegantní vzhled boho.

Jak vytvořit přátelské rohy s pohovkami palety

terasa a zahradní dekorace dřevěný nábytek

Je ideální pro zahrady a milujeme svou přátelskou vzhled na naše terasy! Chcete-li dát retro vzhled vaší zahradě nebo terase, můžete tak učinit velmi dobře s rozkládací paletě. Nech to v přírodních barevných palet a zdobí několik polštáře v neutrálních odstínech.

Nápady, aby se křeslo nebo pohovka v ročníku paletě vzhled

veletrhy zahradní židle dřevo pohovkaPro ty, kteří mají dobrý čas na slunci, tady je další tip: můžete tvarovat typ pohovky zahradní postel, palety, můžete ozdobit s několika polštáři nebo dokonce matrace.

Nápady pro výrobu stolky sahají

Paleta zahradní nábytek patio nábytek výzdoba

V jasných nebo neutrálních barvách, bude nábytek vám umožní vytvořit uživatelsky přívětivý prostor venku strávit odpoledne nebo večer s přáteli.

Nápady pro zahradní nábytek palety: vytvořit přátelskou mezeru trávit čas s přáteli

Deco salony pro zahradní terasy

A tady je tip pro malé prostor zahrady a terasy: Nainstalujte kola na váš stůl nebo pohovka paletě. Dalo by se pohybovat nábytek palety, když budete chtít!

Co se výroba nábytku Zahradní nábytek palet dřeva

zahradní nábytek Paleta jak

Po těchto vysvětlení o možnostech vytvoření zahradní nábytek palet dřeva, teď uvidíme, co nábytek zajistit úspěšný rozvoj takové zóny. V následující části budeme diskutovat o populární nábytku DIY projekty na terasu a do zahrady.

Naše myšlenky na výrobu dřevěného pohovka pro venkovní bydlení

terasa nábytek, jak myšlenky

Začněme s pohovkou. nezbytný nábytek Zahradní nábytek palety, pohovka je často středem odpočinkovou venkovní plochy.

Great zahrada sofa paleta dřevo

retro nábytek nábytek venku nápady

Pokud jde o realizaci tohoto typu nábytku, máte velmi mnoho možností. Ve skutečnosti, palety umožňují výrobu širokého spektra vysoce pohovek, tvarem a pestrou designem.

Nápady pro zahradní nábytek řady nábytku: hranatý sofa

Nábytek zahradní terasa sofa nápady

Výška pohovky bude záviset především na počtu palet, které chtějí budovat nést sedací nábytek. Obecně platí, že paletové sedací soupravy jsou vyrobeny z jednoho, dvou nebo tří dvou palet naskládaných na sebe.

Detail dřevěných pohovky s polštáři

zahradní nábytek paletové pohovkyV prvním případě je spodní část palety je používán jako nábytek nohy. Ve zbývajících případech se může otáčet palety slouží jako základna skříně vzhůru nohama. Tento malý trik by mohlo přispívat k pevnosti vaší pohovky.

Velké palety zahradní dřevěný nábytek černým nátěrem

dřevo paleta zahradní nábytek nápadem paleta černá barva

Doporučujeme vám použít tuto konkrétní metodu, pokud chcete vytvořit dlouhý gauč ze tří nebo čtyř palet vedle sebe navzájem.

Přizpůsobte si pohovku DIY deco terasa

Zahradní nábytek paleta rozkládací dveře rostlina

Tento jednoduchý a snadno přístup prochází několik změn. Ti, kteří jsou nadanější pro kutily by proto mohl rozhodnout vylepšit design svých gauč DIY deco terasou. Ty pak mají možnost se vrátit zpět palety shromážděné pro použití jako základní materiál, pak přidávání doteky podle svého výběru.

Paleta zahradní nábytek: dekorační nápady v černé a béžové

Paleta nábytek zahradní nábytek

Například, oni mohou přidat další podporu za opěradlo pohovky, který také funguje jako nábytek nohy. V opačném případě, je zde také možnost využití fošny řádků horizontálně vytvořit pevný základ pro sedačky pohovky. Oba nápady jsou znázorněny na obrázcích výše.

Deco nápad palety Zahradní nábytek

venkovní nábytek dřevo paluba salonkyPokud jde o zahradní nábytek místnosti zpět do sebe, možnosti jsou také velmi bohatý. Možnost Nejjednodušší a nejpohodlnější bude klást paletu ve svislém směru za sedadlem pohovky.

zahrada pro barevnou škálu

Nábytek venkovní terasa dekoraceAle můžete také postupovat jak je uvedeno výše: rozbalení palet a dát do složky vlastní vzhled. Nemluvě o tom, že může dobře sloužit jako zeď nebo palubu zábradlí jako soubor!

Dělat jeho zahradní salonek pohovka palety, aby se sám pohodlnější

outdoor obývací nábytek making palety

Uvidíme se zahradním nábytkem nábytek paleta dřeva pohodlnější přizpůsobit pohovku s tvarem vašeho venkovního prostoru. Ubytovat více lidí, zvažte rohová sedací souprava.

Dřevěná sedačka na kolečkách

sofa rozsah-of-dřevo-lounge Zahrádka venku

Nebo usnadnit stěhování nábytku instalací válečků přes nohy. Budete tak moci pohybovat pohovku podle toho, jak chcete uspořádat terasu. Tento trik umožňuje také čistit svůj balíček snadněji.

Příklad Deco lavice nebo dřevo pohovka s polštáři

Deco nábytek terasa paleta

Palety jsou hrubé a dost drsný materiál. Ozdobit to s polštáři!

Zahradní nábytek paleta: vintage vzhled

terasa ročník dekor nápady

Umístěte je na sedadle pohovky pro více stylové a příjemné atmosféře. V závislosti na zvoleném modelu pohovky, můžete také použít jako pohodlné složky.

Zahradní nábytek paleta: elegantní vzhled v bazénu

sofa nábytek paleta bílého zahrady

Video tutorial, aby se sedačka zahradní nábytek dřevěné palety

Chtějí dosáhnout takového pohovka pro váš zahradní nábytek palety? Dejte si pár minut se dívat na výukovou up! To vám ukáže, jak to udělat krok za krokem pro úspěšnou realizaci takového DIY nábytku.

Tvorba židle a další místa k sezení pro zahradní nábytek palet dřeva

Zahradní nábytek ze dřeva židle

Kromě této jednoduché a praktické nábytkem, jsou zde i mnoho možností k sezení a dalších míst, která mají dráteník.

Nábytek a výzdoba paleta s polštáři

stolní palety dřevěné zahradní židle

Některé jsou jednoduché udělat. To by mělo stačit, aby spojit dvě palety, které slouží jako sídlo a jiné složky skříně. Jiné vyžadují další pokrok v oblasti kutilské dovednosti. Ti, kteří by chtěli dosáhnout propracované židlí a budou muset rozložit palety do té doby využití jednotlivých desek.

Zahradní nábytek paleta: myšlenka vytvořit malý stůl a židle terasa

židle venkovní dekorace palety

Výsledkem všech těchto snah? Pevné židle s pohodlnými sedadly a dokonce i područky! Působivé, že?

Deco idea zahradní nábytek dřevěné palety

Deco terasa zahradní pohovky palety

Takže myšlenka DIY nábytku pro palety zahradní nábytek nutně vyzkoušet, pokud máte dřevo ve velkém množství. Vyhledejte model a začít znovu!

Dřevěné židle a pádlo

Deco židle dřevěné terasy

Výrobou dřevěných zahradních laviček pro jeho hobby vnější výzdobu

Model-nábytek paleta místnost zahrada-a-do

Pohovky a křesla jsou atraktivní alternativou pro rohů venkovní relaxaci. Ale je tu ještě další řešení pro správu palet zahrada. Jsou to dřevěné lavice.

Dřevěný stůl a lavice terasa

bench-rozsah-of-dřevo-exteriér terasa dekorace

Dřevěné lavice jsou typicky sedadlo dlouho s nohama. Jsou jednodušší dělat, než židlí a křesel, a to zejména proto, že budete mít možnost, aby přijaly taková palety a začlenit je do svého projektu, aniž by nehty ven.

DIY obdélníkové lavice a dřevěný stůl

pokoje pro dřevěné zahradní nápady

Stejně jako zbytek DIY sedadel Deco, paletové lavice se může měnit výšku. Záleží na konstrukci považujete a salon vzhled, jaký chcete.

Idea pad DIY dřevěný nábytek

židle-dřevo-palety storage terasa dekorace

Neváhejte se přizpůsobit lavice palety s malířský barvou, polštáře a dokonce i úložný prostor pro vaše venkovní prostor!

DIY stolní pic nic Deck

table-piknik dřevo DIY nápad, nachází zahradní

Vzhledem ke svému tvaru, lavičky jsou preferovanou volbou v případě výstavby palet zahradního nábytku, který je součástí rohu venkovní stolování.

Piknikový stůl s lavicemi palet

table-piknik palety dřevo-a-výroba

Když už mluvíme o jídelní kout palet, na vědomí, že tento materiál je také používán pro výrobu piknikový stůl a lavice, které ji doprovázejí. Kompaktní, tato sada je ideální pro rozvoj malého venkovní terase.

Levný nábytek pro dřevěné paluby

žijící mimo palet-stolní lavice piknik

To proto, že banky jsou často připevněny k podpoře stolu tak, aby se uvolnil prostor za rohem jídle.

Vytvořte stolice změnit rohový jídlo nebo společenská místnost zahrada venkovní rozsah

Nábytek pro obývací pokoj Zahrádka dřevěných palet idee

Dřevěné palety mají poměrně objemný vzhled. Z tohoto důvodu, mnoho lidí si myslí, že nábytek, který je vyroben bude těžké a zabírají mnoho místa na své terase. Ale tato myšlenka není vždy úplně přesné.

DIY dřevěný čalouněná barová židle

Stolička bar mimo paleta-of-dřevo-moderní

Ve skutečnosti je tento materiál recyklace řemeslo může být použit pro výrobu malých kousků nábytku, jako stoličky.

DIY bar palety a barvy idea

bar v paletových de model dřevěných stoliček

Rozhodne o výši vašich outdoorových židlí udělat sami založen na prostoru, který máte. Představte si, aby byli schopni je dát pod ostatního nábytku v případě potřeby.

Sedák a stolek

dřevěná paleta nápad kutilství terénní polštáře

Nebo svěřit jim univerzální roli. Na obrázku nahoře, příkladem kus nábytku navrženého jako dekorativní předmět, stolice, ale také malý dřevěný stůl!

Den pro terasa DIY verzi

sofa salonek Zahrádka dřevěných palet DIY

V každém případě, přemýšlet o způsobech, aby se vaše venkovní nábytek pro venkovní nábytek ještě komfortnější rozsahu. A dostat se péřové polštáře v dostatečném množství!

Dřevěný stůl, základním nábytkem pro zahradní nábytek dekorační ekologická rozsah

křesla pohovky dřevěný zahradní

V tabulce dřevěná paleta je nezbytným kusem nábytku pro každého živého venkovní zahrádce. Sídlí často středem vesmíru, je k dispozici v alternativní jídelní stůl nebo konferenční stolek se připojit k lepšímu design svých palet nábytku.

Zahradní nábytek v útulné dřevěné paletě

aby dřevěným nábytkem v terasovité zahrady

V zásadě tato jednotka je poměrně jednoduché vyrobit a nevyžaduje mnoho úsilí. V základním provedení se může skládat, jednoduše, jedna nebo dvě palety umístěny ve středu vnějšího sezení.

Myšlenka DIY nábytku pro zahradní nábytek palety

nábytek paletové stoly pro zahradu

nábytek modely DIY palety Zahradní nábytekdekorace terasa zahradní nábytekReplikovat tento model, ani byste mít nohy. Podpora paleta je v pořádku plní tuto funkci!

Rafinaci designem svých stolek dřevěných palet

table-low-to-do-it-yourself paleta-storage-deco-venku

I když nic vyžaduje, abyste nastavit všechny palety sloužící jako konferenční stolek, musíš to udělat, pokud máte chuť pevnější a funkční nábytek.

Nápady pro zahradní nábytek palety s konferenčním stolkem

Nábytek idea paleta stoly zahradní nábytek

To vám umožní vylepšit tvar nábytku a přiřadit mu některé další funkce.

Stolek s kolečky

Tabulka kolový dřevěná paleta rostlin židle kutilství idea

Hromadí dvě palety a tím dokazuje optimální volbu pro ty, kteří sní o konferenční stolek s úložným prostorem pro malé.

Venkovní dřevěný nábytek

venkovní dřevěné židle výzdobaVzhledem k tomu, jak jste uhodli, prostor mezi deskou a podporou tabulky může být použit pro skladování různých drobných předmětů.

exteriér dřevěný nábytek

dělat sofa rozsah nízké dřevěné stoly

Myšlenka venkovním nábytkem a DIY dekorem

stoly řada zahradní nábytek

Kromě toho, konferenční stolek, aby se je doplnit jako kola nebo skleněnou deskou. První varianta usnadňuje její pohyb, zatímco druhý je ještě elegantní nábytek dělá.

DIY konferenční stolek a sklo top

zahradní nábytek palet dřevěný stůl-low-police sklo

Samozřejmě, máte možnost nechat inspirovat těmito nápady a dát jim svůj vlastní výklad. A dokonce můžete použít všechny možnosti jsme vyjmenované: malba, přidávat kola a skleněnou deskou!

Tabulka s dřevěnými skříňkami

Zahradní nábytek paleta dřevo-low-bílo-table

Stručně řečeno, před zahájením DIY projektu tabulky pro zahradní nábytek, zkoumat i obrázky v naší galerii. Ukazují více možností pro vytváření takový cíl a pomůže určit, jaké je možné zajistit pro venkovní prostor!

DIY dřevěný venkovní zahradní nábytek

table-low-range-of-dřevěná koly terasou

Stolku v dřevěných paletách stává vnější prvek výzdoby

Tabulka místnost zahrada dřevo-a-do-it-yourself

Konferenční stolek je jednoduchý kus nábytku si uvědomit, že ona inspirovala mnoho výkladů pro prostě dalších dekorací pro žijící moderní zahrady.

Pretty nápady pro palety zahradního nábytku se stolem a malým záhonu

bed paletové stoly pro zahradu

Proto tento druh nábytku se může stát podporu pro zelené rostliny nebo malý úložný prostor na polštáře a vrhá.

Podrobnosti stolečky se pohybují v černé a bílé

venkovní nábytek paletové nápady

Opatření tohoto druhu musí být navrženy tak, aby styl zvolili pro celé venkovní ploše. Pro rustikální dekor, rozhodnout se pro prostý dřevěný nábytek. Naopak, pro tematické retro vzhled, zvolte barevný deco.

Dokonce více kreativní možnosti tabulka palet

cabinet-vnější-paleta sofa-d-angle

Hlavní výhodou myšlenkou vlastního zahradního nábytku je, že si lze představit nábytek, který odpovídá našim potřebám. Tabulky v této části jsou dokonalým příkladem této výhodě.

Námět pro venkovní konferenční stolek s paletou

Nábytek zahradní stoly palety

Obraz nám výše dává představu, že bude apelovat kutilové, kteří přivítali nového člena rodiny. Trávit více času venku se svými dětmi, mohou nyní zavěsit houpací síť pod jejich stolu!

Paleta stolek Idea s otevřeným ohněm

zahradní nábytek tabulka palet ohřívadla-home

Fancy venkovní krb na terase? Udělat DIY tabulku s ohřívadla a dreváreň inspirující šablony na obrázku nahoře!

Dřevěný stůl Model side k sobě samému

nábytek paletové dřevo salonek zahradní stoly-of-extra

Nemusíte nutně potřebovat zahradu vyrobenou výhradně z palet. Zatím malý odkládací stolek nikdy neuškodí!

Tabulka Originální design dřevěná paletazahradní stůl dřevěné palety kutilství idea

Video tutorial učinit tabulky palet DIY kávy

Myšlenka takového kabinetu odvolal k tobě? V tomto případě budete mít jen podívat do výukového programu na videu vidět všechny podrobnosti o tomto projektu DIY!

dřevěný jídelní stůl a myšlenka DIY Deco terasy

Zahradní nábytek paleta dřevo jídelní stůl rustikální

Mluvili jsme hodně o konferenční stolek, ale být vědomi toho, že palety jsou rovněž velmi vhodným řešením pro dosažení jídelní stůl na roh cookouts. Opět platí, že máte na výběr vzorů. Jednou z možností je používat nohy staré tabulky a přidat DIY set. Další nápad by se začít od nuly a dosáhnout všechny své nábytku sami.

Vytvořte doupě s nábytkem, aby sami

Nábytek pro obytná in-zahradní palety-a-výroba-it-yourself

Vytvořte relaxační koutek v zahradě s nábytkem rozsahu? Je docela dobře možné.

DIY lehátko Deck

židle dlouhé palety dřevo-to-do-it-yourself

Vzhledem k tomu, ano, můžete si vytvořit jakýkoliv druh nábytku z tohoto materiálu, a to i během několika lehátky na opalování!

Swing palety, aby se sami

Zahradní nábytek paleta houpačka-a-do-it-yourself-idee

A odpoledních a večerních hodinách klidných neděli si můžete pochutnat na houpačku z českého chic!

Postel suspenduje do sebe směrem ven

Zahradní nábytek paleta make-a-houpačka-lůžko pozastaven

Pověsit ho provázkem kolem vašeho obývacího pokoje nebo pod korunou stromu. Děti budou milovat! A dospělí budou milovat myšlenku tohoto koutu, kde mohou číst nebo posedět s přáteli mluvit celé hodiny.

Věděli jste, že můžete použít palety pro výrobu podlah nebo pohled vánek na terasu?

make-a-sedačková dlouhý paletový-deco terasa-palubky

Vaše patio potřebuje člověka a zajímá vás, jaký druh nátěru doplňovat lepší nábytek na dřevěných paletách? Nalézt odpověď níže!

Udržitelné dřevěných prken a levná pro přirozený záklopem

terasa paleta-of-dřevo-palubky-idee

Možná nevíte, ale to levné a recyklace materiálů ‚mohou být také použity pro výrobu podlahové krytiny na venkovní terase. Desky trvanlivé a odolné dřevo palubky stávají ideální pro venkovní prostor!

Profdlážka dřevěné paluby nátěr udělejte

Povlak terasa, podkladové desky dřevěné palety

Na opotřebované vzhled, s šedavý nebo rekonstrukcí a opatřen ochrannou vrstvou, tyto desky nabízejí laciný způsob, jak pokrýt svou terasu a zároveň se těší autentický pohled na jeho půdě.

podlaha Myšlenka palety ks řadových

Povlak patře terasa-dřevo-a-do-it-yourself

Ale to není všechno. Proč se spokojit s jednoduchým záklopem, když si můžete udělat podlahy skutečně pozoruhodné palety? Například je možné použít malé kousky dřeva reprodukovat parkety efekt venku. Nebo si hrát s kamínky, mezi deskami požádat o ještě lepší nátěru!

Šaty bazén venkovní dřevěné podlaze farbiquer

zahradní nábytek paletové rozvržení-pool-outdoor dřevo

A pak máme projekt pro dobrodružnější tinkerers: skin pro nadzemní bazén s ... Boards Recycling‘, samozřejmě! Model na obrázku nahoře mluví za vše. Chcete-li takový projekt realizovat, budete muset hodně palet. Přesný počet bude záviset na velikosti bazénu, pár kroků od terasy, které obklopovaly a všechny další prvky (kroky, dekorace, držáky ...). Pro informaci, vím, že střední velikosti bazénu a čtverec mohou být oblečený s ne méně než 40 palet.

Chránit vaše zahradní nábytek palety před zvědavýma očima

Zahradní nábytek palety dřevěné oplocení-exterieur-Jardiniere

Prkna robustní a snadno najít také fungovat jako ploty dřevěné zahradě. Pěkný volbou pro balíček, který se nachází v blízkosti ulice nebo s výhledem na zahradu souseda!

Udělat dřevěnou terasu pro shlédnutí vánek

zahradní nábytek dřevěné palety vánek-view-modelu recup

Aby bylo možné lépe definovat venkovní prostor, nebo aby z dohledu, jsme zahájili výrobu přírodního vánku pohledu dřevěných prken. Jeho design je vybrat podle vašich přání. Rozhodnout se pro diskrétní verzi (jako je vítr modelovém pohledu na obrázku dole), nebo ponechat mezery mezi prkny nahlédnout do prostor za (jako na obrázku výše).

dřevěný zahradní plot modelu k sobě samému

plot-zahradní-wood-ne drahý-deco palety

Navíc, tento typ zobrazení a vánek Uzavírací krásně dohromady s dřevěnou podlahou. To znovu dokazuje schopnost dřevěných prken recyklaci plavidla k účasti ve všech částech kutily interiéru!

Zdobí mimo dřeva vlečky nebo přírodní pergolou

plot zahradní-palet dřeva deco kutilství

Ploty a zobrazení vítr tohoto druhu jsou také nese čistě dekorativní funkci. Pokud se vám líbí vzhled dřeva, proč ne zdobit zeď kolem vašeho palet zahradní nábytek? Pro více zen atmosféra a autentická, v úvahu i další přírodní prvky, které mohou doprovázet dřevo. Kámen, rostliny a vodopády jsou velmi dobré možnosti!

Jak vyrobit dřevěnou pergolou terasu

Rozsah-of-dřevěného zdobení-zahradním-pergola-is-how-to-sami

Na zahradě nebo stinné terase v průběhu celého roku, aby se palety pergola! Kromě kousky dřeva Recycling‘, plánují pevných nosičů ve formě nosných trámů. V nejteplejších dnech, zvážit zavěšení stan záclony a lehké světlého tkaniny. Ty budou mít prospěch z ještě účinnější ochranu!

Co se paleta? Nápady pro doplňky a nábytek doprovázet váš dřevěný zahradní nábytek

lounge Zahrádka palet dřeva sofa u kulatého stolu

Po zhodnocení více možností pro vytváření dřevo pro kutily deco zahradou a terasou, teď uvidíme, co další nábytek a doplňky na zkrášlení dosáhnout jeho exteriér a aby to bylo ještě uvítá.

Dekorace zahrady nebo terasy: pohovka s polštáři a palet konferenční stolek

Křeslo zahradní pohovky palety

Malé nebo velké, venkovní terasa ještě potřebuje nějaké zelené klávesy. Namísto nákupu plantážníci a různá média pro outdoorové rostliny, uspořádat zelený koutek s paletami.

Zdobení zahradní nábytek, aby se s květináč palety

nábytek palety zahradnictví-svislý-vnější-deco

Plantážníci DIY uvolňováním jsou uvedeny v horizontální nebo vertikální varianty. První z nich jsou vhodné pro zahrady a větší terasu. Některé dokonce jsou podobné „lůžko“ vhodné pro konstrukci vyvýšené zeleninové zahrady.

vertikální Sázecí a dřevěné palety nábytku pro terasy

Jardiniere palety dřevěné dekorace, balkon terasa

Svislé dřevěné květináče, zatím, jsou skvělým řešením pro malé prostory. Můžeme položit na zem nebo zavěsit na stěnu, v závislosti na oblasti, které bychom chtěli věnovat se jim.

zelená stěna koncept s dřevěné dveře závodu

idee-deco terasa-je-how pro kutily palety

Tyto malé ozdobné doplňky snadné, aby bylo snazší vytvořit zelený prostor vně všech velikostí. Někteří používají k vydrž mini plantážníků a květináčů.

Sázecí pozastavena vertikální zahradní palety

Jardiniere-in palet dekorování salonku Zahrádka venku

Jiní dávají přednost vytvořit malý počet lůžek pro své rostliny uvnitř stejné palety. Tato možnost neviditelné kontejnery poskytuje přirozenější vzhled vnějšího prostoru.

DIY paleta dekor s sukulenty

dekorace-zahradní-wood-object-image-recup

Jste po velkém DIY projektu a zjistíte, že stále mají kusy dřeva nepoužívá? Takže, můžete si dovolit malou zelenou stěnu, aby se několik kousků dřeva a sukulenty, šťavnaté a epifity.

Udělejte si zeleninový dřevěný stůl

make-a-zahrady-vertikální externí palety

Snadná instalace, budou tyto tři druhy rostlin, které vám pomohou zkrášlit zevnějšek bez větší námahy. A výsledek je opravdu pozoruhodné!

Zhotovení vodorovné Sázecí stroje na palety

Jardiniere palety dřevěné dekorace Zahrádka

Vodorovné plantážníci pěšky je dalším projektem myšlenka rychlého a snadného DIY dosáhnout. Vyplnit několik krabic druhu s květinami a umístěte je kolem vašeho obývacího pokoje nebo rohovou stolování pod širým nebem!

Některé projekty řemesla a výtvory dřevěným dekorem

deco-zeď dřevo terasa-DIY stůl palety

Vytvoření zahradní nábytek paleta je dobrá, ale vytvořit vlastní dekorační předměty je ještě lepší! Nástěnné obrazy, zrcadla, svícny, drobné předměty, které mají být instalovány na konferenčním stolku ... Zde jsou některé příklady doplňků, které si každý může udělat sám, aby ekologické a kreativní dekor.

DIY dřevěné dekorace na zeď pro venkovní použití

table-deco-stěnové terasa palety-wood-theme-marine

Make graf výzdoby stěn palet je mnohem jednodušší, než to vypadá. Pro takový projekt, naplánovat tři nebo čtyři dřevěné desky by měly být nastaveny společně. Lepidlo je možné pro tento krok. Ale dáváme přednost silnější varianty, jako dva malé kousky dřeva se dostat za desek a použití jako podpěry, na kterých budeme sbíjení desek. Jakmile se podpora dostala na vás vyzdobit váš stůl, jak si přejete. Použít barvu pro změnu barvy desek, přidejte zajímavou položku nebo vložte do lanových prvků, například.

rám zrcadla, aby se do kusů palet

které-how-to-paletu dřeva rám zrcadlově deco zahradě

Představte si, že původní nástěnné dekorace se zrcadly směrem ven! Lesklý povrch zrcadel zlepší jas Vaši terasu. Pro takový objekt výzdoby stěn ve vaší domácnosti by stačilo najít staré zrcadlo a změnit jeho nastavení. Jej nahradit několika kusů dřeva v držení kovových prvků lepené na podklad, které sdílí s zrcadla sám.

DIY Outdoor Decor dřevo s tabuli barvou

Nábytek paleta dřevo-table-black-břidlice-deco-venku

Chcete-li přidat nový doplněk do svého venkovního prostoru, ale chybí čas vytvořit obraz nebo zrcadlový rám, začněte v mnohem jednodušší možnost. Skládá se z převzetí palety beze změny a aplikovat nátěr na jeho břidlicových desek. Jakmile se barva zaschne, máte možnost psát různé zprávy o provizorní tabuli!

Malé organické příslušenství pro kutily deco zahradu či terasu

kutilství-shelf stěny palet ze dřeva-svíčky

Kdo nemá rád svíčky? Token univerzální zdroj osvětlení a příjemnou atmosféru, svíčky jsou povinnou součástí letního deco. Proto navrhujeme postavit malý nástěnná police pro uložení svíčky. Nainstalovat jej v blízkosti vašeho relaxační prostor se dívat ve večerních hodinách.

house výroba pták dřevěný
Zahradní nábytek paleta house-a-pták-a-do-it-yourself

Udělat si dům nebo krmítko je krásný způsob, jak pozvat přírodu ve svém exteriéru. Jedná se o poměrně jednoduchý projekt, aby se palety nebo jiný typ dřevěných prken. Pro více modelů tohoto typu konstrukce, obraťte se na naši zvláštní zprávu na toto téma!

Paleta police nápad pro rohový stolování pod širým nebem

kutilství-deco terasa-idee-shelf palet k dřevěným

Naše recyklaci řemesla a přírodní materiál, by také sloužit k dosažení DIY dřevěný podnos. V podobném tvaru na výzdobu obrazů shora viděl, ale také půjčuje výrobní kroky. Začátek vodorovně při montáži tři nebo čtyři desky, které mají být zajištěny dohromady pomocí kousky dřeva umístěných vertikálně. Když skončil s rozvojem médií, pokračujte krokem zábava: lícní desky dekorace!

Vytvořit osvědčené postupy palety pro její venkovní nábytek

nábytek terasa-balkón-a-palety výroba

Na terasu, balkon nebo dobře organizované zahrady, zvážit skříně praktiky. Pokud máte malé vnější, že nejlepším řešením by bylo zahrnout tento druh nábytku podle opřené o zeď. Buďte rozumní a použít na zeď v otázce, zadní straně skříně. Je to způsob, jak ušetřit místo, dokončit svůj projekt mnohem rychleji a ušetřit materiál!

Skladování venku levné: skříňové palety

kutilství-deco-venkovní terasa-storage-box palet

Alternativně pro velké balkony a terasy, jeden může snadno představit botu. Použití jako univerzální úložný prostor (pro hodů a polštáře, hračky, zahradní nářadí, předměty ...), tento malý kus nábytku bude snadno instalován v rohu venkovního obytného prostoru.

úschovna jízdních kol na dřevěné zahradní, aby sami

Skladování-velo-mimo-palet dřeva idee

Také přemýšlet o jiných geniálních vynálezů, které vám umožní dát Vaši terasu čistější vzhled. Například venkovní úschovna jízdních kol, je dobrý způsob, jak udržet na kole od deště a mají řádnější terasu.

Jak na venkovní dřevo sprchu

sprchový outdoor-paleta dřevo idea-automatizaci kancelářských terasa

Kromě těchto nábytku, které odpovídaly potřebám docela praktické, existují také geniální vynálezy, které slouží k nám dělají radost. To je případ venkovní sprchy, které nás v létě chladný a přispívají k našemu blahobytu. V současné době každý, kdo má zahradu mohou těžit z takové sprše. Budeme potřebovat tři nebo čtyři palety (pro podlahy a stěny), přístup k tvarovek a klasickými prvky.

Výrobě nábytku pro letní kuchyni na terase

kuchyň-a-už-a-do-it-yourself-nábytek-wood

Pokud máte trochu více prostoru na vnější straně, proč ne uspořádat letní kuchyň tam? To je skvělý nápad pro ty, kteří mají rádi zábavné přáteli a pro milovníky gastronomie.

Nábytek pro venkovní kuchyně a skladovací patio myšlence

které-how-to-palet ze dřeva-storage terasa-idee

Samozřejmě, můžete si koupit nábytek pro tento rohu nádvoří. Ale pokud máte stále palety, proč ne, aby nábytek pro tuto oblast vaše venku?

Paleta Garden Bar

bar venkovní dřevěné make-a-příklad

Uvědomte si, bar s několika palet orientovaných kolmo a dřevěné desce. Nebo, pokud potřebujete větší strukturu, vybudovat areál s grilem a dřevěný stůl oblečený!

venkovní bar nápad palet ze dřeva

kuchyňská linka s barem, terasa na výrobu palet

Pro malé venkovní kuchyně, zvažte možnost formou s otevřeným a uzavřeným skladování.

Buffet starožitný nábytek chovej

Buffet-vintage-dekorace-kuchyň-of-léto-wood-recup

A nebojte se přidat další dekorace a médií zálohované zdí vaší terase. Ozdobte je s květináčů a lucerny pro volné časy příjemnější!

Malá dřevěná skladovací patio a zahradní

lounge skladování Zahrádka mimo-deco-paleta

Pokud potřebujete více místa, plánovat nástěnné police. Store jsou vaše koření a ochucovadla a další kuchyňské příslušenství, které považují za nezbytné.

skladování stěna na sebe palety

BBQ-kuchyň-outdoor-dekorace-is-how-to-sami

Oslavit příchod léta představit originální lednici pro vaše osvěžujících nápojů. Za tímto účelem si sami chladné tašku a šaty do lesa!

chladnička mimo opláštění dřevem

deco-mimo-of-palet-dřevo-nábytek-bar lednice

Konečně, kompletní vnější výzdobu s hřištěm venkovním dítěte. Prohlédněte si fotografie z dolní části a umístit myšlenky různých nábytku a hracích konstrukcí pro sebe!

Naše myšlenky, aby nábytek pro venkovní hřiště palet

make-a-plochu-to-play-venkovní terasu palety

Moderní dětská hřiště jsou navrženy tak, aby splňovaly tvar a velikost venkovního prostoru, které doprovázejí. Máte-li malou terasu, můžete definovat část věnovat hrací koutek pro děti. Aby byla tato více zábavy a tvůrčí prostor, doprovázet nábytek a domácí dekorace. Dřevěné palety používá k realizaci klasického odstínu podlahy. Pokud jde o ty, kteří chtějí trochu více barev, ale stále mají schopnost pokrýt barvy. Kromě toho, dřevěná prkna bude také užitečné pro výrobu mini pohovka pro vaše děťátko.

venkovní hřiště s paletami nábytku

Oblast-of-her na dítě-deco nábytku, je-how-it-yourself

Instalovat kreativní zóny v dětském hřišti! Pro tento účel ještě jít po kutilské dekor. Hrají stůl a stoličky nebo dřevěné truhly. Vaše dcera nebo syn bude používat tuto část vesmíru pro své vlastní řemesla, malovat nebo číst.

hřiště Deco dítě, aby se sami

člověka-nábytek-malování palet myšlenku

Neváhejte a zdobí tuto zábavnou kout s trochou barvy. Přemýšlet o barvách, které potěší váš malý a pokusit se je zavést do pozadí. A tady je další zábavný nápad: nechat inspirovat oblíbenou aktivitou váš malý ozdobit stůl a židle. Může to být sport, animovaný seriál, kniha, videohry ...

Natural hrát struktury a chráněna rohu hry vedle zahradního nábytku palety

house-palety dřeva dítě je-how-it-yourself

Kdo řekl, že vnější koutek v zahradě, také řekl, dřevěná mezonet se houpačky, skluzavka ... Pokud jste stejně jako my, byste určitě dát své dítě nastaví okamžiky v přírodním a bezpečné prostředí. Pro tento účel, nic lepšího, než aby své vlastní struktury dřevěných her. Na obrázku níže příklad pískoviště, který splňuje tyto požadavky. Zvýšen, je chráněn zvířata, i když děti nehrají. A kromě toho, že má dvě lavice, které umožňuje malým sedět pohodlně kolem!

pískoviště chráněna na paletách

Nákresy-area-of-hry-děti terasa-nábytek-a-výroba
A nezapomeňte, že dětská hřišť také potřebovat další stavební konstrukce her. Oni se liší od sezónních vlivů a v souladu s myšlenkami mladých. Namísto vynakládání peněz pro tento typ položky, které nejsou používány příliš dlouho, make-dřevo. limonády stojí, mini letní kuchyně, domy panenky, běžecké tratě ... tolik struktur, které mohou sami a který bude dokonale splynout s zahradního nábytku paletě!

Stand Lemonade dítě

food-for-dítě-je-how-it-yourself-nápady


Like this post? Please share to your friends: