zahradní

DIY planter paleta 30 krásných myšlenek

DIY paletové nápady plantážníka mimo-palet zahradník deco DIY

Ah, palety ... Ať už jsou praktické! Tyto dřevěné stavby jsou již trvale pozván do našich domovů a moderním exteriéru. Berou různé formy.


Jejich povinnosti jsou četné. Dnes Designmag představuje vynikající výběr z 30 DIY zahradní nápady palety a dá vám několik tipů, jak navrhnout vlastní s lehkostí.

DIY planter paleta: jasný charakter, živý oživení

kutilství planter paletové -Deco-zahradnické-en-palety dřevin mimo

kutilství planter paletové nápady deco palety dřevin zahradničení, kutilství, venku

Máme štěstí, že žijeme v zajímavých časech. Po dlouhém období výroby, spotřeby a urbanizace, to svědčí již více než deset let k návratu k přírodě. Jsme si stále více uvědomují, životní prostředí a lidské dopadu. Recyklovat a obnovit se stává logickým pokračováním tohoto trendu.

zahradnické nápady-paleta deco interiér rostlina dřeva kutilství

Tvorba palet květináč je opravdu jednodušší než si myslíte. Vytvoření vertikální zahrady na terase, na balkoně, v zahradě a dokonce i uvnitř jeho životní prostor se stává dostupné a snadno díky dřevěných paletách.

DIY planter paletové Pallet dřevo květináče

nápady-deco-palet dřeva zahradník rostliny mimo

Snadná manipulace, již svědčil několik různých transformací dřevěných palet. Obracejí pohovka, lavice, postel, stůl, židle, lehátko, čelo ... A pro každou vášnivý zahradník, paleta vidí perfektní médium pro vytvoření praktické zahradník a cenově dostupné. Který model dřevěných palet květináč vybrat, závisí na vašich potřebách a čas, kdy chcete věnovat tomuto projektu DIY.kutilství paleta planter mimo-zahradnické-en-paleta idea-deco-rostlina-wood-kutilství

Svislý zahradní vyzve zemi najít své místo ve městě. Mít zeleň každý den bude možné i pro ty, kteří žijí v malých městských domech skrze tento druh praxe a účelné zařízení. Tento typ zahrady optimalizuje žádný prostor a nyní čerstvost zeleniny každý den.

deco paletové-zahradnické-nápady-mimo-dřevin

Investováním i vertikální rozměr, můžeme využít více funkčního prostoru, zelené a lépe strukturované. Nic víc pohodlnější a příjemnější, vždy museli odevzdat jeho kuchyňských policích všechny čerstvé bylinky nebo zelenina připravená paprsky k vyzvednutí.

kutilství-Jardiniere-in-paletových nápadů deco balkón-dřevin

Mít zařízení samo o sobě znamená, že lépe dýchat, soustředit se a relaxovat. Bez ohledu na styl interiéru vašeho obývacího prostoru, rostliny jsou mnohem víc než jen zelené dekorace. My doprovázet každý den, které nám pomohou žít lépe.

deco-Jardiniere-in paletové nápady-inside-balkon, dřevěné rostliny

Obecně platí, že dřevěná paleta může sloužit jako podpora pro hrnce, nebo to může být přeměněna na zeleninové zahradě sám, jak bylo učiněno na obrázek níže. Ve skutečnosti, vertikální zahrady zabírá méně místa a náklady nižší, protože nemusí mít hrnce a plantážníci.

kutilství planter paletové paletové zahradnictví-nápady-deco-mimo-rostlina-wood

Tím, zápory, technika vertikální zahrady palety nelze aplikovat na všechny plodiny rostlin a zeleniny. Naštěstí většina byliny jsou ideální pro tento typ sázení! Pokud jde o zeleninové zahrady v kapsách, zde najdeme řadu velkých rostlin.

deco-diy-zahradník-in-palet dřeva rostliny nápady

V předchozím článku jsme se zaměřili na vertikální zahrady ve všech jeho podobách a o tom, jak vytvořit zelenou ráj domov. Hvězda jakékoliv vertikální zahrady je bezesporu dřevěné palety. To může být umístěna přímo na zemi, nebo ušetřit ještě více místa, pozastavit nebo připevnit ke zdi, jak tomu bylo na obrázku níže. wood-zahradnické-en-paleta deco-idea-rostlina-diy-venku

Vines milují dřevěné palety! Ty poslední jsou ideální pro pěstování perlový náhrdelník rostlin Sedum rostlin břečťan nebo ďábla. Konečně, každý pokojová rostlina se snadno přizpůsobí tvaru dřevěných paletách. Nebudete překvapeni, že sukulenty, které jsou příliš, může žít bez problémů v paletě květináč.

Kutily Sázecí suspenduje paleta stěny kanálu
zahradnictví palety interiér-idea-deco-rostlina-woodPaleta-deco-zahradnické-nápady-dřevin kutilství, mimo

Pro ty, kteří s velkými zahradních prostorů, je také možné použít dřevěné palety na vaší zahradě horizontále, jak bylo učiněno na obrázek níže.

Zahrada s plantážníci palety lavičce
kutilství planter palety zahradnictví idea-en-palet-deco-mimo-dřevin kutilství

Jardiniere-idee-palety dřevin kutilství-mimo-deco

Kde dřevěné palety? Vzhledem k tomu, že palety se staly obrovský trend v poslední době, mnoho lidí se rozhodli využít a prodávat je online nebo v obchodech. To je ještě stále možné je najít zdarma. Obvykle, obchodní domy použít k dopravě obchodů a házet později. Doporučujeme, abyste se poradit se svými přáteli a najít místa, kde obchody házet je ve vašem městě. Je jisté, že existují!

Jardiniere-in paletových dřevo deco nápadů, mimo rostlina

Víte, že existují dva druhy dřevěných palet? První typ dřevěné paletě je to, že je přímo vložen do koše jednou použité k přepravě obchody. Druhý model je ten, který opakovaně. Toto je obvykle léčen s chemikáliemi. To se nedoporučuje, aby vytvořit nábytek nebo květináč s chemicky ošetřených modelů, protože mohou být špatné pro zdraví.

zahradnictví-en-paletové Deco-nápady-dřevin venku, kutilství

Co palety zvolit velké nebo malé? Záleží na oblasti, kam jste a počtu rostlin, které chcete pěstovat. Chcete-li začít výsadbu bylinek, které se uskuteční v kuchyni, malé dřevěné palety adekvátní. To je také dobrý začátek pro městské zahrádkáře, kteří teprve přijdou k zahájení své zelené dobrodružství!

zahradník, s palet idee-deco-dřevin mimo-diy

Nainstalovat DIY paletu plantážníka ve vašem obývacím pokoji? Je docela dobře možné! Dokonce si můžete nainstalovat tři, jak je znázorněno na obrázku níže. Tyto tři palety byly připojeny ke stěně nad pohovky v obývacím pokoji. Stěna deco salon na vrcholu!

Idea stěna deco místnost na vrcholu s květinovými pádly upevněn ke stěně

Jardiniere-deco-palet interiér-představy rostlina dřeva kutilství

Byste raději používat dřevěné palety jako podpora pro hrnkové rostliny? Změna hrnce pravidelně je nezbytné pro zdraví rostlin. Pokud si nechcete kupovat nové, nebo chcete vytvořit DIY 100%, staré plechovky jsou ideální pro toto. Nezapomeňte propíchnout hluboké pro rostliny dýchat a pozemek je vždy dobře navlhčit. Další výhodou konzervování je, že jsou snadno nastavit a velmi lehký.

nápady palety zahradník deco exteriér, dřevěné rostliny kutilství

Bylo prokázáno, že vaření a udělejte objektů je opravdu velmi relaxační činnost a přispívá ke snížení napětí v každodenním životě. Představte si, že radost, jakmile vaše plantážníka paleta z ...
nápady paleta-deco-zahradník, balkónové rostliny

Pěstování rostlin na svém balkonu je ideální na jaře a v létě. Na podzim av zimě, je vhodné vrátit rostliny uvnitř. V opačném případě nemusí přežít zimu. Je proto nutné opravit budovu DIY plantážníka paletu tak, že to může být snadno přemístit. Také myslet na místo ve vaší domácnosti, kde si můžete nainstalovat.

Paleta transformovány planter s kolečky, které lze snadno pohnoutzahradnické nápady-paleta deco balkón-mimo-rostlina-wood

Vně i uvnitř, téměř nikdy spatřit rostliny na přímém slunci, protože mohou spálit. Ve skutečnosti existuje jen velmi málo rostlin, které mají rádi tento druh pobytu na slunci. Poptat v dostatečném předstihu před volbou své rostliny. Pokud jste se rozhodli udělat vertikální zahrady, ujistěte se, že vybrané druhy mohou koexistovat bez problémů dohromady.

nápady-zahradník-in-palet dřeva rostliny kutilství-interiér

Je pravda, že ne všichni možnost užít si zahradu. Mnoho lidí žije v malých bytech ve městě. Myslí si, že jejich životní prostor není zcela vhodné pro pěstování rostlin. My v Designmag řekl kdokoli a ubytování nyní nějakou zeleň denně bez problémů. Musíme jen funkčně přemýšlet a pokusit se optimalizovat libovolný roh vašeho bytu či domu. Jeden může vždy najít prostor pro malé elektrárny někde.

DIY zahradní nápady palet zahradník-in palet-deco

DIY zahradní nápady palet zahradník-deco exteriér-palety dřevin kutilství

Zde je k dispozici kuchyňka s fantastickým výzdoby stěn. Dřevěná paleta byla nainstalována na stěnu s bylinkami a malé saláty. Tento zelený dekor kombinuje úžasně s pracovní deskou a mramorovou backsplash a bílým nábytkem.

DIY Planter paleta připevnit na zeď

zahradnické nápady-s-palet-deco-interiér-kuchyň dřevin

Dřevěné palety lze také převést do úložné skříně pro vaše šikovné zahradnické nářadí. Můžete jej nainstalovat ve vaší garáži, na zahradě či terase. A konečně, jak jste už pochopil, není nic praktičtějšího než dřevěné palety! Je ekologický, estetický a velmi funkční. Oblek jakýkoliv interiér a exteriér design, je to jednoduché. Kdo řekl, že k vytvoření prostoru pro současné bydlení a designu, budete muset investovat hodně způsobů, jak? Poněkud, to není nic víc v módě, než je tvůrce a designér z její vlastní životní prostor. Jděte do toho a proměnit svůj byt nebo dům s jedinečnou a individuální místě. Chcete-li zjistit další oživení myšlenky dřevěných palet, obraťte se na některé z našich nejnovějších článků a věnovány tomuto tématu.

DIY Planter paletové nápady-DIY-zahradník-in-palet-deco exteriéru dřevo


About the author

admin