zahradní

dřevo a kámen terasa mimo přirozený a svěží

dřevo a kámen exteriér terasa domu podlahové krytiny myšlenku

dřevo a kámen terasa : Zde jsou svatební ideálním materiálem, aby se jeho přirozený a teplý ven. Zapomeňte na dlaždice, oceli a betonu a vyzve přirozené kombinaci dřeva a kamene vytvořit harmonickou atmosféru venku.

dřevo a kámen paluba hladký vnější atmosféry

terasa dřevo a kámen vnější nátěr betonu idea terasa

Slunečné dny brzy přijde, jakmile je to na jaře a po pružina, to je léto! Je tedy čas přemýšlet o jeho exteriér a dobře připraveni, aby si to. V této publikaci představujeme výběr z teras domu Soudobá architektura a střešními terasami, které oslavují sňatek dvou nejvíce přírodních materiálů v designu interiéru a exteriéru: dřevo a kámen ,

Terasa s dřevěným krytem a současné architektury kamenném domě

dřevo kámen řadový dům nápad vzít půda má tendenci kamennou terasu

Proč si vybrat dřevo a kámen pro lakování, uspořádání a výzdobu svého exteriéru? Oba materiály jsou přírodní a velmi dobře hodí do prostředí jakékoliv zahrady. Jsou také velmi trvanlivé a jsou vhodné pro všechny designové styly: moderní, klasický, minimalistický, průmyslových, otrhaný šik.

Myšlenka konstrukce domu a přírodní dřevo paluba

dřevo a kámen řadový dům moderní idea dřevo design exteriéru trend

Kladen na jeho půdě kamene nebo dřeva, záleží na vašem vkusu, preferencí a prostředků, které chcete investovat do vašeho patio terénní úpravy projektu. Dřevěná krytina je poměrně nákladné, protože vyžaduje, aby se léčit specificky, aby odolaly počasí. Je-li vaše patio vztahuje, pak je zde menší riziko a dřevo bude vždy chránit před sluncem a deštěm. Kámen, zatím, je materiál, který odolává všechno nežádá o zvláštní zacházení, to je snadná instalace. Jeho cena závisí také na kvalitě, ale najdeme v cenách velmi prostých.

Moderní dům exteriér s bazénem a betonové podlahy

leštěný beton paluba povlak idea bazén dům moderní architektury designu

Dřevo a kámen může vyzvat mnoho způsobů, jak na vaší terase. Nainstalovat dřevěný nábytek a ozdobíme kameny je dobrá levné řešení, např. Pokud již máte váš balíček potažen jiným materiálem.

Dům moderní architektury se dřevem a kamennou terasou

současná architektura dřevník vnější design idea kámen

Který kámen zvolit její povlak ze dřeva a kamene terase? Volíme mezi litého kamene a přírodního kamene. Oba jsou velmi atraktivní a velmi odolný, je jejich cena se pohybuje. Rekonstituované kamenný obklad stojí asi 200 eur. Přírodní kámen je levnější nápad, to závisí na jeho kvalitě. A konečně, neváhejte investovat větší rozpočet pro potahování Vaši terasu.

Dřevěný dům s bazénem a velkým kamenným krytá terasa

Moderní design dům nápad dřevěná podlaha betonový obklad bazénu konferenční stolek

Přirozené kouzlo dřeva splývá s autentický vzhled kamene, aby jakékoliv vnější hezčí terasu. Jak víte, dřevo je v mnoha druhů a je vždy vidět velmi teplý. Volba jako podlaha má několik výhod: snadná instalace a údržba, mnoho druhů a barev, prodávají za přijatelné a rozumné ceny. Ceny se liší samozřejmě v závislosti na druhu a tloušťce.

Současná architektura dům exteriér kámen potažený

současná architektura domu betonovou podlahu nátěry dřeva kamenný dům nápad

Fancy oblečený dřevoplast palubě? Dřevoplast zbude přirozenější než přírodní dřevo, ale je také velmi trvanlivý. Vyrobený z pryskyřice a dřevěných vláken, to vyžaduje méně údržby a to jen zřídka mění barvu. Jeho cena je poměrně cenově dostupné, to trvá mezi 40 a 80 eur za metr čtvereční a je velmi odolný.

Terasa dřevo a kámen s moderním pergola a venkovní kuchyně

Venkovní pergola idea terasa kamenný stůl moderní židle venkovní kuchyně

Kámen je často vybrán pro svou původní stranu. Robustní a přirozeně proklouznout mnoha odstínech, kámen nedává jednopodlažní. Trvá od 30 do 150 eur za m² a přírodního kamene upscale - 200 eur. Cena se liší v závislosti na tloušťce, se obvykle lepí na betonové desce.

Moderní kamenný dům s terasou a teplý zámotek

Myšlenka dřevo a kámen exteriér terasa dům zahrada lavice polštáře trend

Nejlevnější možnost z přírodního kamene, je kompozitní kámen. Tento materiál vyrobený na bázi kamene a minerálů, má stejné výhody jako kompozitní dřevo, její barva se nemění, je velmi odolný, neklouže a nevyžaduje velkou údržbu. Kromě toho lze přímo umístit na pískovém podkladu.

Terasa dřevo pro domácí pierrre potažený pozemní dřevěného kompozitu a venkovním krbem

venkovní ohniště idea dřevěná terasa a nábytek ze dřeva konstrukce domu kámen

Položit dřevěnou podlahu nebo kompozitního dřeva sama o sobě není ve skutečnosti tak složité, protože opravdu věří. Stačí sledovat několik jednoduchých pravidel pro úspěch, a dávat pozor, aby nedošlo k chybám. Zvolit nekvalitní dřevo, nemluvě svahu nebo, dát příliš blízko u lopatek navzájem - zde jsou tři chyby, které je třeba se vyvarovat, aby nezůstaly nespokojeni s konečným výsledkem. Za prvé, musíme být připraveni investovat nějaký čas na instalaci a především, buďte trpěliví, jediné přehlédnutí může být fatální pro palubu!

Současná architektura: Konstrukce domu s dřevěnou terasou a kamene

dřeva kamenný dům nápad moderní venkovní terasa kamenná zeď

Jaké kvalitě, aby si vybral Palubní nátěr dřevo? Odborníci radí zvolit dřevo třídy čtyři, to platí i pro volbu třídy latí a nožů, jsme se rozhodli pro třídu čtyři. Instalací svou dřevěnou palubu, je důležité, nesmíme zapomenout na svah, který bude odpovědný, aby se zabránilo vody před deštěm!

Vlhkost je skutečně jedním z klimatických podmínek, které mají vliv na další vaše dřevo povlak. Za tímto účelem musíme dávat pozor, abychom overtighten ostří, když se vyskytnou. Pravidelné vzdálenost asi 5 mm, je třeba respektovat, aby byl umožněn volný odtok dešťové vody, neboť změny dřevo mírně liší v závislosti na vlhkosti existuje ve vzduchu. Pro všechny fáze položení přírodního dřeva povlak nebo kompozitní, nebo v přírodní nebo kompozitní kámen, doporučujeme přečíst článek najdete na konci našeho článku *.

Venkovní paluba dřevo potažené že vzrušení

terasa bazén idea kámen potažený broušené dřevo bazén mimo moderní dům

Nasadil podlahy dřevěné paluby prostředky zve přírodu doma. Provdat svou dřevěnou podlahu v moderní zahradní nábytek, nebo vytvořit venkovní kamenný krb nebo letní improvizované kuchyni a užít si krásné jarní dny s rodinou nebo přáteli. Pokud hledáte pro povrchové nápady pro váš levného terasu venku, zveme vás k objevování jeden z našich nedávných článků na toto téma.

Sol dřevěná krytá terasa s kuchyňským koutem a venkovní stolování

venkovní kuchyně nápad dřevěná podlaha nátěr skla s nízkou dřevěný stůl

Terasou v obci střední velikosti, potažená kolem dřevěného kompozitního bazénu, který je vybaven nábytkem, stůl a židle, rustikální dřeva a zdobené svíčky ... Co je to romantické! vypadat:

Idea paluba povlak kompozitního dřeva a dekor

terasa nápad nátěry dřevěných podlah nábytek zahradní židle polštáře rostliny

Velká terasa se zahradou nebo balkonem, všechny vnější prostor si zaslouží výzdobu a dokonalý dekor. Na jaře nebo v létě, nyní terasa, balkón nebo zahrádka je skutečným potěšením. Vybavit vaše venkovní prostor ve velkém stylu a sladit se zbytkem scenérie, které ji obklopují, jít na dřevo a kámen!

Terasa dřevo a kámen moderní dům pokryta přírodního kamene a zařízené dřevěným nábytkem

venkovní terasa idea vyvinout nátěr kámen nábytku trend

Jaký nábytek pro mou palubu? Budeme-li ji na sobě venku na dřevo a kámen, není nic lepšího, než uspořádat vlastní terasu s vyrobeným nábytkem. Dřevěné palety, překližky, starý nábytek - to vše můžete servírovat na stůl, pohovka nebo křeslo venku individuální. Jak jste si pravděpodobně již víte, na vrcholu všech kutily výukových programů jsou dřevěné palety. Snadná manipulace, zajímavý stylový vzhled a za výhodné ceny, palety napadnout nejen našich vnějších, ale i naše domácí interiéry.

Současný dům s dřevěnou terasou a kamene a teplé kukle

Deco idea Deco Svítidlo venkovní terasa terasové rostliny

dřevo a kamenný dům s velkou terasou a venkovním bazénem

dřevěné podlahy idea idea terasa kamenný dům moderní architektury

Báječná současná architektura dům ze dřeva, Jay Nelson

současná architektura dřevěný dům nápad moderní design exteriéru

dřevěná terasa a vnější přírodního kamenevenkovní terasa kokon nápad gauč zahradní nábytek polštáře

Velký kámen a dřevo terasa, je znázorněno na obrázku níže, byl všechny pokryté dřevem. Pergolou, také ve dřevě, hraje důležitou ochrannou roli. Je dobře integruje se všemi tohoto moderního exteriéru. Bílá rohová sedačka je hezký přízvuk spojený s houpací síť visí za ním.

Velká terasa s zemi oblečený do přírodního dřeva a moderních pergoly

navrhovat venkovní dřevěná podlaha lakování nápad zahradní nábytek dřevěné pergoly

Šaty jí malý balkón nebo malá dřevěná terasa ve městě je docela dobře možné, a ještě lépe, protože to je obvykle chráněna střechou, jako je tomu v případě města balkonu fotografoval na obrázku níže:

Kladen na dřevěné terase je to dobrý nápad, aby bylo více v teple

podlaha dřevěná paluba povlak idea deco design exteriéru hrnkové rostliny

Jaký bazén doprovod vybrat? Dřevo a kámen, je to dobrá volba? Odpověď je naprosto! Obvykle se zastřešení bazén odpovídají dvě kritéria: voděodolný a protiskluzových: dvě vlastnosti, které dřevo a kámen mít. Další kritéria, která bere v úvahu při vývoji pláže s bazénem je bezpochyby, estetika a snadná údržba. Dřevo a kámen jsou vysoce ceněny pro svou přirozenost a jejich schopnost přizpůsobit se mnoha stylech. Kromě toho, dřevo nedostane na slunci příliš horko a poskytuje velmi příjemnou bos pocit. A konečně, uhodli jste: je to jak přírodní materiály jsou na nejvyšších pozicích, pokud jde o odtrhnout plavání kamarády.

Dům navržený do kamene s velkou terasou pokryté dřeva a měkké osvětlení

idea kolem bazénu nátěrové dřevěné podlahy Zahradní nábytek myšlence

Terasa dřevo a kámen ve středomořském stylu

Moderní dřevěný dům nápad venkovní terasa ubytovat moderní terasa

Mají dům v lese, tento sen. V níže uvedeném obrázku, dům je viděn s terasou na které se vztahuje na dřevo a venkovní bazén. Dispoziční řešení je velmi jednoduché: dlouhá židle a stůl se čtyřmi židlemi. Vše je zde strávit příjemné a příjemné chvíle.

Dům v moderním designem dřeva s dřevěnou palubu nátěr

vlečka dřevěný nábytek idea trend nátěr broušené dřevo kamenný dům

Dům moderní a elegantní design s vnější potaženou betonu

betonová terasa mimo ošacení nápad pro současnou domácí konstrukce trend

Kamene nebo betonu, aby se oblékli své podlahy terasu? Kámen, bude vaše původní exteriér s mnoha odstíny a jeho tendenci měnit barvu v průběhu let pod vlivem slunce a počasí. Beton bude vaše přehledné palubu a zvýraznit vnější architektuře vašeho domu

Současná dům v Beverly Hills s venkovní podlahy leštěného betonu

leštěný beton vlečka idea domů Design trend

Vnější část dřevěného zen inspirace

moderní dům design exteriéru idea MobileIR zen zahradní trend

Dům současné architektury z kamene a přírodního dřeva

moderní design domácí nápadem dřevo kámen terasa

Střešní terasa je snem mnoha městského zahradníka. Velké město navrhuje parků, jít malé, zahrady nebo zelených ploch. Má vlastní balkon nebo terasu, vlastní je už něco jiného. Pokud jste z těch, štěstí, které poskytují přínos z takového venkovního prostoru, pak ji pečlivě Uspořádat. Vypadat, že je krásná tato velká střešní terasa s venkovním krbem:

Krásná střešní terasa s výhledem na krásné město

terasa zahradní lavice Design City idea rozkládací křeslo trend

Velká terasa s pergolou, podlahy a dřevěný nábytek

Vnější design nápad zahradní nábytek vytvořit moderní prostor umyvadlo'eau original plafond bois

Zdobí venkovní zahrádka s oblázky je běžná praxe. Válečky jsou často spojovány s Zen nebo japonského designu exteriéru. Dekompresní levné, můžete ozdobit prostor kolem své zahradě cesty se štěrkem, jak již bylo provedeno níže:

terasa idea povlak dřevoplast, pergola a moderní dekorace s válečky

Deco oblázková zahrada nápad moderní space designový zahradní pohovky polštáře

Dům v kamenném dřeva a materiálů s velkou zahradou a terasou

dřevěná terasa nápad cesta trend dřevěné zahradní trend

Idea venkovní areál s částečně otevřeným bazénemterasa dřevo a kámen, bazénové konstrukce stolice

krásné venkovní prostorpaluba dřevo venkovní bazén konstrukce kámen

Níže Dům se nachází v Rumunsku. Díky velkému bazénu a všechny obalené v kamene, jeho dispozice je minimalistický a je vidět velmi pohodlné.

Design dům s bazénem v RumunskuModerní vzhled domu bazén nápady

Střešní terasa s výhledem na úchvatný výhled na město

střešní terasa idea město rozvíjet mimo oblasti zahradního nábytku

Jak si vybrat podlahy terasu?


About the author

admin