Použijte lak rezavý efekt zkrášlit svou zahradu – anews24.info

Použijte lak rezavý efekt zkrášlit svou zahradu

malovat rezavé kovový efekt deco zahradu

Zvýšit výzdobu vaší zahrady s rezavým laku účinku nebo jak dát ve věku vzhled kovových předmětů v přirozenou cestou! Rezavé vzhled v zahradě, je to trend časů: vidíme příklady z plotů, malých venkovních příslušenství a povrchy domů a vodní fontány.


Rezavé patina dává neobvyklý vzhled našich zahrad a teras. S hrubou dolu, to kontrastuje s jemnou krásu květin a zahradních rostlin. Jak se tedy dostat rezavé a tento neobvyklý efekt doma?

Rezavá barva efekt pro zvědavé zahradní nábytek a domácí

malovat efekt rezavé železo zahradní dekorace

Existují tři způsoby, jak ozdobit svou zahradu s rezavým povrchu objektu, můžete buď využití Corten oceli; buď pokrývají daný objekt s imitací barva rez; nebo konečně indukovat oxidační reakce na povrchu tohoto objektu v přirozenou cestou. Budeme zkoumat pod tyto tři metody.

Rusty paint efekt, cortenový oceli nebo oxidace: Tři způsoby, jak ozdobit svou zahradu s rustikálním povrchem

Corten ocelové socha zahrada idea

Již jsme se zmínili oceli Corten, ale tento výraz znamenat extactement víc? Jedná se o zvětralý povrch materiálu proti korozi, že naši nejvěrnější čtenáři již vědí mezi položkami jsme věnovaných ním v minulosti. Corten ocel je velmi populární v posledních letech, a to jistě hrálo roli pro popularitu zdobení zrezivělé povrchy obecně. Velmi odolný vůči povětrnostním podmínkám, tento druh kovu je favoritem sochařů a výtvarníků, kteří chtějí zobrazovat jejich práci pod širým nebem. Pokud máte rádi řemesla s kovem, lze si představit svůj vlastní DIY projekt s tímto materiálem.

renovace idea zahradních dekorativních předmětů s rez laku efekt

rezavá barva efekt idee zahrada člověka

Jednodušší způsob, jak zahradní dekorace s hnědým a červenohnědé aspektem je použití rez efekt barvy prodávané v obchodech. Jedná se o typ barvy iluzivní oeil, který věrně reprodukuje oxidační účinek kovového bez negativních účinků. Obrazy tohoto typu jsou nyní k dispozici pro různá média: kov, dřevo a dokonce i na stěnách domu.

Oxidace, přirozený způsob pro získání zrezivělý oblast

malovat rezavé kovový efekt deco zahradní myšlenku

Třetím způsobem je stimulovat přirozené oxidaci kovového povrchu. K tomu, ponořit předmět dle vlastního výběru v roztoku přírodní kyseliny (to znamená, ocet nebo citrónová šťáva) a nechá se v kapalině po dobu 24 hodin. Po uplynutí této doby odstranit objekt, opláchněte a uložte jej mimo zahájit kontaktu se vzduchem.

Jak dosáhnout oxidace a dát zrezivělý vzduchem objekt výzdobu zahrady

malovat rezavé patina efekt deco kovový zahradní

Po dobu jednoho týdne až 15 dní, zjistíte, že se povrch objektu začala pokrývat požadovanou patinu. Můžete ho nechat jak je, nebo použít brusný papír, aby se rovnoměrnou vrstvu třením povrchu vašeho objektu. A konečně, nezapomeňte použít vrstvu čirého antikorozním na jeho povrchu.

Foto lucerny pro venkovní dekorace s rezavou efektem

malovat rezavé kovový efekt deco zahradní lucerna

Použitím těchto tří technik, dostanete položky s rezavou barvu vyzdobit vaši zahradu. Zde jsou některé nápady pro zajímavé projekty s těmito položkami:

Uzavírání moderním stylu zahrady s rezavým laku efektem

patina rez ocelové ploty zahradní Corten

Zahradní plot nebo rezavé dveře jsou odvážná volba, která není kouzlo každého. Doporučuje se pro moderního a současného stylu zahrady a dobře organizovaná především pro venkovní prostory. Jedná se o velký objekt pokrytý vrstvou rzi bude přitahovat pozornost, když zvýraznění zbytek venkovním prostředí.

zahradní hranice a vnější výzdoba s rezavým laku efektem

Fotografie zahradní dekorace kutilství rez patina

Zahradní hranice jsou další příslušenství, které často dostávají člověka na kabát rezavý povrch. I v tomto případě je to položka, která není vhodná pro všechny oblasti a že by bylo vhodnější začlenit v moderním nebo moderním zahradě.

zahrada hraničí s rezavé vzhled: jak upozornit na jejich formy

border rez kovový zahradní

Na obrázku výše, je dobrým příkladem zahrada sousedí rezavé s centrem, velkou zahradou stejného odstínu. Rostliny, v odstínech modré a pastelově zelená, jasně, že hnědé odstíny hranice. Květinová kompozice vzpomenout na další terénní úpravy projektu!

Zahradní dekorace zahradní hranice s rezavým povrchem a kvetoucích rostlin

Fotografie hraničí rezavý kovový zahradní

Pokud jste se rozhodli vytvořit takový zahradní hranice domů, také přemýšlet o tom, barvy květin, které budou umístěny v blízkosti zrezivělé oblasti a pokusit se najít odstíny, které budou produkovat krásné kontrasty.

Zahrada hraničí rezavý ve venkovních zenových zahrad a skalek

patina imitace deco exteriér idea rez

Suchá zahrada s hraničním rezavým laku efekt a sukulenty

nápady hrana rez ocel zahradní

Zenové zahrady jsou také vhodné lokality pro hranicích s rezavým účinkem. Tam, kvetoucí rostliny jsou obecně přítomny: tak by vycházelo z kontrastu mezi barvou načervenalé na rezavé patiny kovu a osvěžující zeleně tuků nebo sukulenty.

V zahradách se sukulenty jsou často zdobeny dekorativní předměty v obraze imitace rzi

deco paint metal rez idea

Zahrada s Zen dekor a malé vodní nádrže rezavé laku efekt

Zen zahradní prostředí deco metal

A konečně, rezavé kovový rámeček by být pěkný doplněk k skalku, a to zejména v případě, že je obklopen kameny jasných barev, jako je bílá a béžová.

Zahradní ploty a nástěnné dekorace pro venkovní malování rezavý efekt

malovat rezavé kovové dekorace terasa

Vnější panely také rádi vzít na barvě rzi a stále výrazné a zajímavé doplňky. Často se jako příloha k světlého odstínu zahradní plot nebo jednoduše umístěn na podlaze.

Stěnové panely pro zahradu a terasu rezavý vzhled

Ve skutečnosti rezavé kovové oplocení vnější zahradní

Co je dobré vědět o vybudování terasy: jsou ve věku vzhled panely doplňují velmi dobře s venkovním nábytkem a nátěry na dřevo.

Jak ocenit objekt dekorace rezavé laku efekt s designovým osvětlením

DIY dekorace světlo zahradní ploty

Barva rezavý efekt malování patří do skupiny tmavých odstínů. Z tohoto důvodu není jasně viditelné v noci. Ale jen hrát s venkovním osvětlením upozornit na přítomnost svých panelů pokryté rezavým patinou.

Moderní pojetí zahradní osvětlení s plochou pokryté rezavým patinou

malovat rezavé kovový efekt deco zahradu

Když už mluvíme o osvětlení, pozorovat, že rez efekt úprava dává velmi pěkné výsledky u venkovního osvětlení: Svítidla bodová světla nebo lampy na kovových nohou, všichni jsou pravděpodobně podstoupí člověka s malba efektem rezavé!

neobvyklé venkovní svítidla malovat rezavý efekt

Venkovní svítidlo metal rez patina

Pokud se vám líbí vzhled objektů Corten oceli a zrezivělé plochy, můžete nainstalovat osvětlení dvě nebo tři složky, které odrážejí večer vnější osvětlení.

Modern Lantern s rezavým povrchem pro zahradní dekorace

kovová patina vliv zahradní svítidlo rez

Mnoho výrobců nyní nabízí svítidla s rouilée plochy připravené k použití: je to jednoduché a praktické řešení pro ty, kteří nemají čas se přizpůsobit starý objekt.

terasa dekorace s rezavým laku efekt pro ultra šik prostoru v městečku

DIY terasa rez efekt objekty myšlenku

Zahrady jsou zdaleka jediné venkovní prostory, které jsou vhodné pro zdobení s rezavými materiálů. Pergola s patinou tohoto typu je originální doplněk pro moderní a minimalistický terasou.

Zahradní dekorace s vodní fontány rezavé laku efekt

recip idea deco zahradní rusty metal

Pro osvěžení zdobení vaší zahrady, vytvořit svůj vlastní vzhled rezavé vodní fontány! Voda je jedním z prvků, které stimulují oxidaci kovu, například zahradní příslušenství bude mít velmi přirozený.

Zahradní fontána rezavý patinu a vnější výzdoba Zen styl

exteriér imitace rzi fontány

Obklopen udržovanou zelení nebo malými oblázky, to kašna by také krásný přízvuk jasnější barvy než zbytek interiéru. Pokud chcete, větší důraz na bohatost všech těchto nuancí, tak proč ne přidat své kašna několik vodních rostlin?

kašna idea rezavá barva efekt chovej

rez barva výrobu zahradního jezírka

Samozřejmě, každý může také vytvořit vlastní zahradní fontány s několika kontejnerů (lakovaných v barvě rzi, samozřejmě!) Připojené k sobě navzájem.

Ozdobte svou zahradu s moderním kaluži vody laku rez efekt

rezavá barva účinek DIY zahradní jezírko

Bazény s vodní fontány jsou alternativou k klidnější, jsou schopni vytvořit relaxační prostředí v exteriéru. Vidíme zajímavý příklad na obrázku výše, kde barvy jsou voleny pečlivě, aby se vzájemně doplňují.

Vnější dekorace s vertikální zahradou a rezavé vypadající povrch

rezavá barva účinek vnější zahradní rozvržení

Tažných stěnový panel a plot, vertikální zahrady je venkovní DIY projekt, který bude fascinovat milovníky rostlin a vegetace. Stejně jako v ostatních dekorací, které jsou spojeny s finančními zrezivělý povrch a rostlin, pozornost musí být výběr barev v tomto typu zahrady.

Květináče s květinami v moderní laku rezavý efekt a terasa dekorace

rezavé efekt malovat nápady pro dekoraci

Outdoor Ozdobné květináče s moderním stylu v obraze rezavé effect

zahradnické nápady malovat barvu rzi

Mezi zahradní dekorativní, ty přepracován obvykle přes patina rouilée jsou jedny z květináče. Velké hrnce moderního vzduchu a geometrické tvary budou dobře sladit s elegantním dekorem s přítomností materiálů, jako je kámen a beton.

Zahrada Deco s patina květináče s rezavým efektem a stříbra

rezavá barva efekt zahradník deco moderní styl

Ti, kteří rádi přizpůsobit jejich doplňky zahrady také zkusit design s dvěma patinas: jeden rezavý, druhý kov nebo stříbro.

Vnější dekorace s jejich recyklaci objektů a rezavé laku efekt

kovová patina rzi deco zahradní

zahrádka dekor idea vinobraní rezavý povrch vyrovnávací pot

malovat rez patina kovový zahradní dekorace

Ti s retro vzhled bude doprovázet nejlépe jasné nátěry, které přinesou svou patinu, jako opotřebené dřevo a bílé zdi barvy.

Jak relook květináče a plantážníci s imitací patina rzi

venkovní zahradní dekorace z oxidu kovu idea

dekorativní předmět barva rezavý efekt pro původní zahrady

rusty metal paint efekt dekorace zahradní

Obraz rezavý efekt bude také pomůže realizovat zajímavé projekty s starožitností, že již nebude sloužit: na kole příliš malé pro vaše děti, staré květináč nebo malou kovovou sochu, který ztratil svůj lesk v průběhu let ,

Makeovers stěna pozastavena rezavé laku vliv na zahradu a terasu

WD zahradní efekt rzi kovových předmětů

DIY malé zahradní dekorace příslušenství rezavé vzhled

Objekt zahrada deco metal patina rzi

Proč ne oživit tento krásný nástěnný držák, ke kterému se držet tak ani učinit kuriózní květináče trychtýř recyklací tyto staré objekty s jedním ze dvou technik navrhujeme výše?

Zahrada Deco s recyklovanými předměty rezavé laku efekt

rezavá barva efekt deco kovů paluba

Malé venkovní dekorace rezavé malovat účinky: Kovové vázy

zahrada deco objekty vinobraní rez

Malé příslušenství pro zahrady vyžadují méně času na provedení a jednodušší tvar. Pokud váháte skočíte do velké zdobení projektu s rezavými povrchy, začít s malými kroky: vytvořit kovovou trs rostlin nebo práci na malování jiného malého detailu vašeho exteriéru.

Projekt květinovou výzdobu pro venku s kolečko vinobraní rezavé laku efekt

deco imitace kovu patinou vnější rez

A nakonec, k dokončení vzhled vašeho venkovní, přemýšlet o recyklaci dekor plavidla: Obnovení staré trakař a učinit z něj jeden z hvězd vaší zahrady s trochou rezavý efekt laku a některé květiny čerstvé!

Idea dekorace Moderní zahrada s malým venkovním krbem rezavou patinou

DIY domácí deco terasa rez

Květináč velký roulliée barevný prostor pro formát moderním designem

zahradní květináče rez


Like this post? Please share to your friends: