zahradní

Původní poštovní schránka – tvořivosti a DIY

Originál krabici s písmeny kované konstrukce kovové hřídele

V našem článku dnes se podíváme na původní poštovní schránka. Zda moderní design, rustikální nebo dokonce průmyslové, poštovní schránka má konkrétní účel - to je příjemcem pošty.


Ale ve světě designu, slogan není jenom na funkci. Estetický je opravdu stejně důležité. Je proto inovovat což samo o sobě není jen obdélníkové krabice s klapkou.

Původní poštovní schránky na staré vozu kola

rezavý box na kola vozu

Ale jak objevit schránku? Jak dát charakter jednoduchého geometrického tvaru, a zároveň zachovat svou primární funkci velmi přesné? Doufáme, že zde naleznete odpověď na tyto otázky a, samozřejmě, trochu inspirace, a rolování dolů.

Průmyslový styl je důležitější roli při navrhování tohoto boxu s děrovanými kovovými písmeny

překrásná truhlík s původní písmeno průmyslové stylu

Bývaly doby, kdy jediným komunikačním prostředkem byla pošty. Týdny, dokonce měsíce, prošel v očekávání dopisu, zpráva jakékoli zprávy. Ale dříve, než soukromé poštovní schránky byly veřejné.

originální design poštovní schránky, která spojuje terénní kreativitu

box do výklenku zelenými písmeny

Všechno začalo ve čtrnáctém století se vznikem prvních ulice schránek, přezdívaný mezi-ostatní „pravda úst.“ Ale to nebylo až do devatenáctého století, že soukromé poštovní schránky jsou šíří do té míry, že se stanou téměř nezbytné.

Výběrová krabice s původními písmen a moderním designem

schránek moderní design

V současné době je schránka je nedílnou součástí domu, a bylo by obtížné si představit den bez kontroly jeho obsahu. Ale jak si vybrat své poštovní schránky? Ještě lepší je, jak to udělat sám?

Jasně červená a kovové směs dokonale elegantní a minimalistický vzhled

ultra moderní jasně červený rámeček

Začít se stylem a umístění vašeho domova. Je to dům nebo město? Líbí se vám rustikální nebo dáváte přednost spíše minimalistickém, moderním stylu? Pokud vás láká země, měli byste zvolit dřevo jako základní materiál.

Pošta Quintet autenticky rustikální efekt

několik krabic s rustikálními dřevěnými písmeny

Dřevo může být recyklován, zdobené, malované nebo ryté, pokud chcete přizpůsobit své původní poštovní schránky. Pokud jste ještě v rezidenci, můžete si dokonce vytvořit sadu poštovních schránek jako náš příklad výše.

Poštovních schránek v zeleném

super-poštovní schránky-all zeleně

Pro ty, kteří mají to štěstí, že má zahradu, doporučujeme myslet na květiny a rostliny, které mohou zkrášlit schránku. Můžete pěstovat některé na podlaze a také použít mřížku pro popínavé rostliny.

Původní poštovní schránka s mřížoví v plném květu

box rostliny dopisy

Pokud je váš dům je více městská, nebo spíše máte zálibu pro další současné nebo minimalistický styl, myslím, zejména do formuláře. Zvolte jednoduchost a materiály, jako je kov - měď nebo pro trochu více tradiční vzhled, mosaz.

Domek ve tvaru krabice pojme písmena

schránku malý dřevěný dům

Schránka vytvořena pod emblémem Volkswagen

box s originálním Volkswagen písmeny

Původní poštovní schránky, ale s lehkostí

box květinový design dopisy

Styl vašeho schránce by měly odrážet vaši osobnost a charakter vašeho domova. Pokud se vám líbí kutily a vše, co souvisí DIY, můžete si vytvořit svůj vlastní originální schránce. Je to umělecký, zábavný, a pokud máte děti, to je činnost, která může být stejně zábavné a obohacující.

Styl country dávat okouzlující strany k této schránce

box s originálním venkovském stylu písmenem

Vynikající orel šíří křídla na chlopni mědi schránky

krásný design rytí na mědi

A tady je mosaz na něco více tradičního designu

schránku vinobraní mosaz

Zeptejte se vaše děti téma by chtěli diskutovat. Můžete si vytvořit vlastní poštovní schránky, který je podobně jako Volkswagen nebo rovině jako na fotografii níže.

Je ideální volbou pro rodinné domy s malými dětmi

schránky ve tvaru'avion

Můžete si také vybrat, aby prozkoumala svět zvířat. Mezi malé štěně, osel, kráva nebo prostě oblíbeného zvířete vašeho dítěte, budete mít jen z čeho vybírat.

Schránka perfektní originální dopisy pro milovníky DIY

box rustikální efekt kutilství projekt

Teď už vám zbývá jen kousek zpět v čase, aby znovu objevit radost ze psaní do vzdáleného přítele a když čekal trochu nevyhnutelný relearn nutná trpělivost.

Elegantní dřevěný podstavec a moderní dřevěné latě lakované

Moderní dřevěná moderní efekt box rustikální

K dispozici je samozřejmě cestovní prospekt, že dělat si sen a účty, které jsou méně zábavné. Ale občas se může najdete pohlednici pochází z exotické země, ručně psaného dopisu od starého přítele nebo malé zásilky z vaší rodiny.

Vynikající schránka jejichž dopisy byly perforovány laser

krabička s červenou barvou písmeny

Takže pamatujte na velikost vaší poštovní schránky. Pamatovat schopnost obalu a plán prostor, aniž by svůj objemný box a příliš velká.

Původní poštovní schránka zdobené květinami

vfleurs schránka zdobena

Máte-li duše krajinu si můžete vychutnat svůj talent a ořezávání pouzdro, ve kterém se připojíte k poštovní schránce, jako malý poklad ukrytý v zeleni. Pokud se to zdá být příliš obtížné, spokojený s květy nebo rostliny všeho druhu a nezapomeňte zdůraznit šumivých barvy.

hravý design je ideální, aby zapojit děti do DIY projektu

Design hravý bígl

Zde je další DIY projekt, který by potěšil mnoho dětí

zábavné a kreativní design DIY

Nad krajinou a tématem zvířat tam samozřejmě superhrdiny světě. Jen si představte, poštovní schránky, který má formu Batman nebo Superman a proč ne Barbie? Vaše děti budou milovat, nezdá se vám?

A konečně téma zvířat, zjistíte, zábavné schránku, která se podobá krávu

box s písmeny zvířecí tématikou

Batman přijímá poštu ve velkém stylu

Batman dostává dopisy ve velkém stylu


About the author

admin