zahradní

Idea vývoj předzahrádka dům moderní, elegantní a funkční

zahradní layout nápad moderní vstupní domu

Máte malý dům a vstup do zahrady, kterou hledáte nápady pro její rozvoj? Brzy na jaře, mnozí z nás uvažovat o nejlepších outdoorových dekorace řešení pro takový prostor.


By měla být dána přednost praktické zevnějšek, jehož údržba nevyžaduje mnoho času? Nebo je lepší vytvořit uličky plné květin, i když může požádat nějaké extra úsilí? Jaký zahradní plot vyberte ... To jsou jen některé z otázek, žádáme a které bychom chtěli znát odpovědi.

Představte si terénní venku s nápadem moderní dům předzahrádkou a funkční

Vývoj idea předzahrádka Design-moderní kameny dům

Vždy věrný své poslání poskytovat odpovědi na otázky týkající se designu a krajinářství, sestavili jsme tuto publikaci. Prohlédněte si fotografie, které vám dá každý designérský nápad moderní dům předzahrádku, elegantní a funkční dolů!

Vytvořit jeden vstupní zahradu mimo domov a příjemný

zahrada rozložení myšlenku domu plot-Wood-vstup

Vyvinout květinový přední domova je úkol, který musí sladit dva aspekty, estetiku a praktičnost. Moderní exteriér vstup výzdoba je jednoduché a snadno se udržuje. Ale to však neznamená, že musí postrádají osobnost. K úspěšnému dosažení tohoto křehkou rovnováhu, dáváme přednost čisté formy.

Vývoj idea předzahrádka dům trávník tráva, beton

Takže naše první myšlenka rozvoje předzahrádku domu: vybrat zahradní plot a jednoduché kosmetické uličky. Zbavit příliš poskytovaných ornamentů a jejich nahrazení klasických forem.

plotu zahrady-front moderní dům

Vybrat zahradní plot, aby vyhovoval vašim potřebám. Váš mimo Hlavní vchod nedostatek světla? Sázka na plot, který nechal slunečního světla přes. A pokud vám chybí inspirace, mít představu o uzavření obrázek Cambuild podepsanou up!

plot Zahrádka mimo-beton moderní osvětlení

Snil o více soukromí? Si, že z pevného oplocení organických materiálů, jako je kámen a dřevo. Můžete tak bude vytvořit moderní dům vnější vstup, který je krásný a odpovídá vašemu životnímu stylu.

vánek-view Zahrádka hedžových bambus-to-house

Co se týká těch, kteří chuť trochu více zeleně a pohodlí ve své vstupní domácí zahradě, mohou rozhodnout pro přirozený vánek výhledem. Je to dobrý způsob, jak přidat doteky zelené barvy s malým venkovním prostoru dominuje kámen.

Vývoj nápad předzahrádka řadový RD

Rozložení Zahrádka terasa entry-wood skalka

Když má malou předzahrádku domu, jsme často sní o instalaci terasu těšit na slunečné dny. Takže vytvoření dřevěného bednění kolem vašeho bydliště. Zkombinujte to s povlakem pouličních typy skalka. Jedná se o možnost trend, což umožní udržení vaše venku!

pergola, terasa moderní front-house-wood

Kdo říká, terasa, slunečné dny, nazývané také stinné místo venku! Náš management idea předzahrádka vedle domu je zásadní pro tento případ: poskytovat moderní pergola terasu. Model je zvolen v závislosti na prostoru, který máte. Volně stojící pergola by byl dobrý nápad, pokud máte velkou plochu chránit. Mezi podporované modely vám umožní ušetřit místo v malé zahrádce před domem.

Terénní úpravy vstupní moderní a zelené exteriér domů

idea terasa-entrée-house-dřevo úplatky květ

Dokonce i malé řadový dům a vchodové zahrady potřebovat nějaké zelené klíče. Naplánovat mini zahradu v rohu svého balíčku, jako ve výše uvedeném příkladu. Chcete-li ušetřit místo, přidat dřevěné lavice s integrovaným osvětlením. Jednalo by se o způsob, jak sladit svou zelenou plochu se zahradním nábytkem pro letní večery.

Rozvržení nápad Zahradnický-front Model terasa-house-wood

Pokud opravdu potřebují více prostoru, zvážit návrh nápad předzahrádku domu s vertikální zeleně. Dalo by se vzít toto řešení, i když žijete v městské oblasti!

Zahrádka level ocel Corten-moderní

Vypracovat externí vstup na malý zahradní domek tradičních forem může být skutečnou výzvou. Nejlepší variantou by v tomto případě vytvořit zahradní terasu. K tomu, hrát s materiály, jako jsou Corten oceli, dřeva a kamene, který bude přidat styl do vašeho exteriéru. Najmout landscaper pokud považují za nutné.

Na terénní úpravy a příslušenství pro domácí předzahrádce by neměly být přehlíženy

pot de fleur-vnější-design-moderní měď-zahradní-entry

Provést jednoduchý venkovním prostředí pro udržování často znamená výběrem správné příslušenství. Venkovní květináče jsou příkladem. Oni vám nabídne možnost užít si své květiny, aniž by věnoval tolik času pletí.

Rozvržení nápad-zahrada-to-home-největší pot de fleur-venku

velká velikost květináče přizpůsobit zahrady všech velikostí. Vsaďte si na kameni nebo kovu pro moderní vzhled, který zdůrazní barvy vašich rostlin!

Rozvržení nápad-zahrada-to-house-podlahy osvětlení-Solar

Osvětlení má zásadní význam pro všechny dobře navržený prostor k domu. Jedná se o designový nápad ekologické a funkční zahradním domkem myslet solárních světel. Po instalaci v zemi, jsou automaticky dobíjet a nevyžadují žádnou úsilí z vaší strany. A navíc, bude to vám umožní pečlivě vymezit díly a své venkovní prostory!

fontána moderní zahrada-vstup-house-krajina-rozvržení

Přidání vodní dotek na své předzahrádky domu? To je možné iv případě, že venku je velmi malá plocha. Věnovat roh vašeho domova exteriéru kašna nebo bazénové vody a získat více svěžest v létě!

Najít zahradní rostliny doma, které vyhovují vašim potřebám
Zahrádka krajinářský snadno rozvržení-entrée patře

Přední trávník Moderní dům je oblast, která by neměla chybět přírodní akcenty. Najít rostliny, které vyhovují vašim potřebám a využít této příležitosti k vytvoření sen zahrada. předzahrádka-house-flower-Allee-mimo-deco

Máte-li chuť vnější plné barev a vůní, rozhodnout se pro kvetoucí rostliny. Rostlina zahrada snadné tvarování dobře omezené hrany, jak je na obrázku výše.

Rozvržení nápad-zahrada-to-house-rostliny skalek

V opačném případě si představit Design House trávníku s kamennými hranic a tuku a sukulentních rostlin. Snadno pěstovat, že směs dokonale s dekorem horniny typu nebo zen zahradu.

dekorace-zahradní-Entrée dům podlahové květiny

Vyvinout trávník před domem v moderní mysli, to je také originální a zvolte bit domýšlivý rostliny. Druhy rodu Allium, který ukazuje příklad snímku nahoře, jsou pěkným příkladem tohoto druhu rostlin.


About the author

admin