školka Shack v 50 projektech udělat sami

chata školky výrobní dřevo malba

Letos v létě, nainstalovat zahradní přístřešek děti ve svém venkovním prostoru! Ale ne jen nákupu strukturu kit, přemýšlet o možnosti, aby se jeden sám.


Na první pohled se může zdát úkol poněkud obtížné. Ale, jak uvidíte, že to není tento případ vůbec. Vzhledem k tomu, ano, existují tisíce způsobů, jak malý dřevěný dům, hadřík nebo lepenku pro hry rohu maličká. A kromě toho,

dělat dítě kůlně je skvělý nápad

protože si můžete vybrat z mnoha zajímavých projektech pro kutily! Takže, nechte se svést naší kolekce zahradních domků modelů pro děti a vymýšlet unikátní hřiště pro vaše dítě a jeho kamarády. Nechť všichni kreativní možnosti pro uspořádání a výzdobu těchto venkovní konstrukce.

Udělejte si dřevěnou boudu ve školce - ekologické a cenově dostupné možnosti

Kabina Childs foto-house-games-dřevo

Nesou malý dřevěný dům v zahradě, je způsob, jak nabídnout své dítě dětské hřiště a ukázat mu, jak žít ve vztahu k naší planetě. Udělej si svůj DIY projekt je příkladem v očích své dceři nebo vašeho syna. Udělat celou strukturu a jeho dřevěné dekorace a seznámit své dítě s tímto ekologického a trvale udržitelného materiálu.

Stavebně-little-house-wood-dětské hry

Malá dřevěná chata v mateřské škole může mít mnoho různých podob. Za prvé, to může dobře být inspirován skutečným dospělé doma. Dalo by se dokonce kopírovat vzhled vašeho bydliště, nebo že z prarodičů Vašeho dítěte! Myslím, věrně reprodukovat všechny detaily včetně barev laku a charakteristických prvků jejího průčelí.

photo-house-a-dítě-to-sám, mimo

Nejvíce kutily Dalo by se dokonce jít dál. Aby jim snaží vybudovat malou terasu v přední části domu, schodiště, zábradlí, nosníků a žaluzií pro okna.

Model-home-hry-děti-zahradní-deco

Velmi snadno přizpůsobit, dřevěná chata ve školce přijmout barvu oblíbené malování vaši malou princeznu. Světle žlutá, růžová, fialová ... to je nějaké pěkné volby pro malá holčička si hrát strukturu.

Dítě zahradní kůlny na dřevo exteriér-idea-it-yourself

Pro rodiny s dětmi, kteří chtějí, aby se malý dřevěný dům pro chlapce nebo za sestrou a bratrem, doporučujeme jim přirozený odstín nebo neutrální odstín jako je tmavošedý a béžové.

kutilství-home dítě DIY dřeva nápady

Také si všimněte, že obraz na fasádě, je chytrý způsob, jak skrýt vady zahradní vašeho dítěte vrhnout. To znamená, že je zdarma k použití využitých materiálů z jiného projektu. Stačilo by překreslit dát jim svěžest kop!

Vytvořte dřevěný dům hry na nohou a ušetřit místo na malém prostoru

house-dřevo-area-to-play-mimo-děti

Mezi mnoha způsobů, jak kabiny školku, tam je to, že instalace strukturu na dřevěných nohách. Toto řešení není jedinečná výhoda skutečnost dát svůj výtvor se více originální vzhled.

idee-hut-dítě dřevo Zahradní rozvržení

Vzhledem k tomu, kromě toho, že vám přináší hřiště nebo další úložný prostor, který je přímo pod kabinou. Takže dobrá volba pro ty, s malou ven a přemýšlel, jak sladit jejich zahradní přístřešek DIY projektu děti bez místa na hračky!

Kabina-in-the-dřevo-venkovní-hry-děti

Některé z těchto struktur jsou také založeny na strom domů. Ano! To by mělo stačit, aby instalaci domeček v blízkosti kmene stromu vytvořit prostor magie hry, svět vyhrazeny pouze pro vaše děťátko.

zahradní přístřešek na dítě stop dřeva modele.jpg

Chcete-li tento malý domek pro ještě zvláštní dítě, najít místo v diskrétním rohu venkovního prostoru. Vybavit ozdoby a originální vybavení dle přání své dceři nebo svého syna!

Shack Childs palety ze dřeva, ekonomické nápad a snadné!

house-wood-dítě palety-a-do-it-yourself

Chcete-li zahradní chata dítě rychle, aby se i levné, dáme na dřevěných paletách! Převod na podlahy a stěny pro strukturu a překryty některými nadýchané polštáře.

making-small-house-Child-games-Outdoor

V opačném případě, recyklovaný palety jejich demontáží. Najednou se získá roztomilá budova, která bude podporovat malé strávit více času venku. To vše bez velkých nákladů!

Vymýšlíme originální design pro hrací plochy kolem srubu

Kabina-dítě-a-zahradní tvorby nápad

Dosažení dřevěnou boudu pro děti je dobrá, ale nezapomeňte na hrací koutek výzdobu kolem něj. Proto v následující části budeme zabývat DIY zdobení nápady pro venkovní hry domu.

small-house-vnější-idea-games-dívka zahradní

Otočte chatě Childs vyrobené ze dřeva v malém ráji pro vaše malé princezny! K tomu, zvolte oblast vaší venkovní plné květin, které dávají prostoru romantickou atmosféru.

Dřevěná chata školky-a-do-it-yourself

Dalo by se dokonce poskytnout některé květináče nebo plantážníci DIY k dekoraci oken domu. Pokud Vás tato představa láká, experiment s jedním z našich svépomocných pracích plantážníka palet dřeva!

Dům-zahrada-wood-zónové hry-děti-Structures

Ale pozornost zvědavost maličkých! Vědí, že budou mít tendenci se bavit s rostlinami nalezených vedle jejich hřištěm. Tak být jisti, že neexistují žádné nebezpečné rostliny pro jejich zdraví.

malé kabiny dřevěné zahradní-deco-dítě

Zdobí prostor kolem kabiny malý přírodní plot, přidejte židle a stůl, aby se sami. Představte si, že podle ozdoby z nejoblíbenějších her váš malý: plyšová zvířátka nebo lepenku, doplňky inspirované příběhy Robina Hooda, černé břidlice reprodukovat venkovní školu ...

Model-kabina dřevo Zahradnické-hřiště-hry-děti

Poskytují prostor, kde se bude vaše dítě bavit s přáteli. Stůl a židle na terase před domem vyzvat, aby si svůj oběd spolu. Kus, který se snadno proměnit v tvůrčí dílně v průběhu odpoledne v létě!

Dům-zahrada-dítě-build-kabiny ven

Vzpomeňte si na houpací síť a houpat! To jsou prvky, které vám pomohou nabídnout trochu více fyzické aktivity do praxe venku.

To je inspirováno z nejoblíbenějších her dceři nebo synovi vynalézt dekorace na jeho vkus!

Příklad-house-games-děti dřevo terasa

Chcete-li vytvořit moderní výzdobu svého dítěte, není nic lepšího, než hledat inspiraci v jeho oblíbené činnosti. Váš malý, jako je čtení? Nabídnout mu čtenářský koutek s pohodlnou pohovku na terase chatě dítěte! Máte malou dívku, která miluje kreslení a barvení? Zvažte instalaci útulné tabulku, kde můžete praktikovat tyto tvůrčí činnost!

Dům-zahrada-dítě rozvržení-idee

Mít malou kabinu jen pro sebe, ale řekne, malých až po domácí zápasy! A je-li to opravdu vzrušený, proč ne pohrát příslušenství šité na míru jejich přání? Grilování, malá kuchyňka, roh stolování pod širým nebem ...

Dětské zahradní House Restaurant-games-outdoor

A pro hry s přáteli, můžeme vždy změnit atmosféru z venkovního prostoru. Například vytvořit bar s několika stoličky a ozdobných řetězů. A je to! Máte limonádu stánek, ovoce nebo domácí sorbet!

house-of-her na dítě venkovní farmě

Žijete na venkově nebo na farmě? Líbit a pomůže vaše zlatíčko poznat magický svět zvířat. Make přístřeší pro domácí zvíře za pár kuřat a králíků blízko své kajuty.

chata příklad školky-výrobní dřeva

Učí zvíře podle svého výběru strávit nějaký čas každý den a sledovat svou dceru nebo syna objevovat krásy přírody! Ne pozorně sledovat tyto okamžiky objevu. Jakmile vaše dítě rozrostla o něco a získala dobré reflexy, by mohla být zvířata ponechána volnost v jejím hřištěm.

Ještě Dřevěný dům modely pro zábavu a originální dětí

small-house-hravý-dítě-idee

Váš syn je vášnivý prostoru a kosmických lodí? Dát domu futuristický vzhled, jako kdyby se jednalo o laboratoř nachází na vzdálené planetě nebo observatoře ztratil v lese na zemi!

Struktury-games-ven-dítě-kabina-in-the-stromy

Pro milovníky outdoorové aktivity, plánovat fyzické problémy. Postavit dům na úpatí přístupné pouze přes provazový žebřík přes originál nebo visutý most.

small-house-hobita dřevo-Child-idea-games-Outdoor

Pro dívky a chlapce zakletí světem John Ronald Reuel Tolkien a jeho románu Pán prstenů, bude to dělat opravdu nádherné překvapení, pokud se člověk rozhodne nahradit tradiční dřevěnou boudu na hobití dům.

zahradní přístřešek hobita dítě dřevěné konstrukce

Nezapomeňte, že tito tvorové také nazývané Půlčíci ( „malé lidi“), protože jejich malé velikosti, mají ve zvyku žít v polo-zahrabaný domů s typickým kruhovým dveřmi. Proč ne se snažit, aby vaši zahradu?

home-Child-games-mimo-light-wood

Žijete v moři nebo oceánu? V tomto případě nemusí spokojit s jednoduchým běžnou kabinou. Místo toho, aby se dům zvýšené maják, stejně jako ten na obrázku výše.

Pevnost dítě dřevo-a-výroba-for-zahrady

Pro kluky, kteří rádi hrají na rytíře, aby hravou strukturu ve tvaru věže nebo pevnost. Bude to podobné jako na stromě, ale bude apelovat na představivosti dvorských románů vyprávějí o činy z minulosti.

Integrace dítě v zahradním domku mimo hřiště

chata školky idea-výroba-wood

Spread hřiště vašeho zelí! Míchejte v chatové dítě jste si vybudovali venkovní hřiště ve vaší zahradě. Zde jsou některé zajímavé nápady, jak toho dosáhnout:

hry na dítě-struktura-small-house-je-how-to-sami

Použijte k přední části budovy jako hrací plochy. Připojit lana nebo prvky umožňující malé stoupání svislé povrchy struktury.

struktura-of-her-ven-dítě malý-house-wood

Dovolit dřevěné herní konstrukce usnadňuje manipulaci. Vaše dítě bude mít možnost instalovat vedle domku dřevo, když je to žádoucí.

house-in-the-tree-dřevo-dítě-a-modelářství

Pro malé domy postavené na výšku, představte hravé doplňky, jako jsou lana. Co je dobré vědět: výška hraní může způsobit pády a zranění. Pro bezpečnost vašeho dítěte, poskytují neklouzavou podlahu a tlumení.

Oblast-of-her-kabina-wood-dítě-slide-idee

Přidejte vaše dítě malý domácí snímek. To by bylo ještě rychlejší způsob, jak se dostat ven z domu postaveného na výšku. Vaše dítě bude milovat!

dřevěný zahradní kůlna area-of-games-děti-rozvržení

Nezapomeňte instalovat pískoviště vedle své hře struktury. kreativní prostor par excellence, pomůže váš syn nebo dcera vytvořit originální projekty s přáteli.

kabina Childs area-of-games-vnější dřevo

Chcete-li ušetřit místo, nechejte se inspirovat myšlenkou je znázorněno na obrázku výše. Prostor pod kabinovou up hostila chráněné sandbox déšť a špatné počasí!

Malé-house-Wood-Child-games-Outdoor

Kromě toho, vaše DIY dřevěný dům sám o sobě může stát nedílnou součástí venkovní hřiště. Na snímku nahoře je příklad tohoto typu levnou konstrukci vyrobené s nějakým recyklačním dveře řemesla. Malované v jasných barvách, které jsou stanoveny tak, aby vytvořily jakýsi provizorní přístřeší.

Jaký alternativní verzí hut školce dřeva?

Dítě zahradní chata k sobě samému modelů

Zatím jsme hovořili hlavně dítě dřevěných chatrčí. A i když jsou tyto stavby svést mnoho rodičů, jsou však není vhodná volba pro každého prostoru. Pro ty, kteří nemají dostatek místa, talent kutily nebo čas na test jedním z projektů diskutovaných výše, jsme získali řadu alternativních modelů. Procházet obrázky níže, aby je objevit!

Postavit malý domek ve školce lepenky - rychlý a chytrý nápad!

zahradní chata-ven-dítě modelářství

Může to znít neuvěřitelně, ale lepenka je materiál, který se sám hodí velmi dobře pro děti chata DIY projekty. Snadné nastavení, tyto budovy vystupují poměrně rychle, jak již existující šablony. Ale každý může svobodně stavět jako dítě kartonu domě, který představoval sám.

výrobně-house dítě kartonu exteriér, interiér

Vzhledem k vlastnostem tohoto materiálu, podřízené chaty tohoto druhu jsou velmi rychlé dělat. Jsou také velmi lehké a snadno se pohybovat. Takže můžeme také uvažovat o dítě domů, jako je tento, a nesou uvnitř svého domu během měsíců podzim av zimě.

small-house-dítě ven a lepenka

Nacházíte se v držení velkého množství papírových rolí? Trvat několik minut, než se dát je v tašce třídění a prozkoumat obraz nahoře. Jedná se o model palubních dětí recyklovaného materiálu ‚, a konkrétně různých velkých kartonových válců. Proč nezkusit tento typ projektu, vaše venku?

Malém domy mimo dítě tkanina, příjemná alternativa k dřevostaveb

house-vnější-a-baby-making

Ti, kteří by chtěli, aby se dítě dům, ale nemají rádi práci se dřevem mají také další možnost: projekt v tkanině. Zdaleka obyčejná stan, jako je kabina má rám pokrytý vlastní tkaniny. Ona je doprovázena všechny druhy textilních doplňků, dle Vašich přání!

týpí-dítě ven-a-do-it-yourself dekorace zahradní

Týpí je přátelský alternativa k textilním domů, že vaše dítě bude milovat. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s tímto pojmem, jedná se o specifický druh stanu je často spojován s indické kultury v Severní Americe. Tato struktura je obvykle provádí pomocí některých dřevěných nosičů, na které je upevněna textilní prvek.

home-dítě týpí-a-make-it-yourself model

Výrobu týpí nevyžaduje žádné znalosti v oblasti šití nebo dřeva. Je tak příjemné, a tak rychle realizovat to je často používáno jako dekorativní doplněk pro venkovní strany. Snadno dodal do existujícího hřiště. Navštivte náš zvláštní sekci se dozvíte, jak vytvořit takový stan doma!

Děti si hrají venku kabiny pozoruhodné oblasti - inovativní řešení a velmi zvláštní make-a-dítě týpí-zahradní rostlina-deco-ekologický

Nakonec jsme řemeslně sbírku některých speciálních snímků. Ilustrují děti chaty modely zcela originální, které vás bude inspirovat snad vymyslet svůj vlastní jedinečný zahradní strukturu. Vyrobeno pro některé, pouze za použití organických materiálů, učí se žít v malém respektem k přírodě.

idee-little-house-vnější-games-zahradní-dítě

Mezi další možnosti mobilizace původních stavebních materiálů zůstal po rekonstrukci velkých sídel. Tyto úspory umožňují výrobu malých domků pro realistické dítě.

zahradní chata modelu málo domů dítě

Domeček, který má futuristický? Takové, v každém případě, chata sázka je znázorněno na obrázku výše. Se speciálním osvětlením, je přístupná ve dne iv noci. Pokud jde o fotografii níže podtrhuje, že ještě další chytrý nápad: mini karavanu vyrobený proti pochromovaná. Skvělý způsob, jak nabídnout své dceři nebo synovi mezeru mimořádných her!

Jak make-a-house-of-her-děti-garden