zahradní

Garden Lantern: 47 nápady deco zahrada s lucernami

Marockém stylu zahradní lucerna

zahradní lucerna je krásný doplněk ke zvýraznění vnější výzdobu. K dispozici v mnoha různých velikostí a stylů, zahradních lucerny mohou být trvalé nebo dočasné dekor.


Pečlivě vybrané zahradní lucerny vám pomohou zkrášlit zahradní dekorace. Lucerna ve stylu zahrady obvykle určuje, zda je osvětlení s žárovkou se svíčkou nebo jiného zdroje napájení. Tak, jak vyzdobit své zahradě s krásným lucerny?

Garden Lantern: některé nápady zdobení

lucerna zahradní nápady kreativy

Chcete-li zdobit vaši zahradu s lucernami, musíte nejprve přemýšlet o jejich použití a umístění. To vám umožní určit velikost a styl lucerny, které potřebujete pro vaši zahradu. Papíru visí lucerny jsou často prodávány v asijských dekorem obchodech, zatímco lucerny osvětlení lze nalézt ve specializovaných obchodech pro interiérový design. Mnoho různých lucerny lze zakoupit také na internetu.

Dekorační zahradní schodiště s lucernami

lucerna Garden deco exteriér esclaier

Lucerna je světelný zdroj s objevem dekorativním ochranným krytem. Tradičně, kryt byl navržen tak, aby chránit plamen svíčky nebo petroleje plamen vyhořet předčasně. Lucerna obecně obsahuje rukojeť, kabel, řetěz nebo jiné prostředky suspenze. Existuje několik různých typů lamp na výběr - tradiční, moderní, exotická či starožitné.

zahrádka dekor nápad s květinami a lucerny

lucerna Zahradní deco květiny

Chcete-li nejlepší volba je to možné, znát různé typy lamp mohou pomoci. Některé lucerny jsou speciálně navrženy pro použití venku, zatímco jiní - dovnitř. Naštěstí, mnoho z lucerny jsou dostatečně univerzální pro použití venku i uvnitř najednou. V mnoha případech bude materiál a zdroj světla hrají klíčovou úlohu při používání a umístění.

Zahradní dekorace s papírovými lucernami

deco lampion zahradní

Tyto visí lucerny jsou vyrobeny z různých materiálů. K dispozici jsou papírové a látkové lucerny jsou skleněná lucerny, plastu, kamene, dřeva, kovu nebo keramiky. Nejvíce ozdobné lucerny jsou vyrobeny z kombinace materiálů. Zahradní lucerny jsou obecně odolnější než ty, které do interiéru.

zahradní stůl dekorace s kovovými lucernami

lucerna deco exteriér zahradní stůl

In jemné papírové lucerny jsou moderní způsob, jak vytvořit intimní a přátelskou atmosféru ve své zahradě. Možnosti znovu, opět neomezené. Papírové lucerny jsou často inspirovány japonské a čínské design. Vyrobeny z odolného papíru zabalené kolem bambusové lana visí lucerny vytvořit měkké a příjemné světlo. Mohou být použity venku za předpokladu, že jsou chráněny.

Dekorativní romantická zahrada s lucernami

lucerna Garden deco tabulky

Papírové lucerny jsou způsob, levnější a přitom velmi romantické pro výzdobu party nebo večeři, například. Dostupné v několika barevných provedeních, některé lucerny začlenit čínské znaky nebo asijské motivy. Papírové lucerny lze nalézt v různých tvarech, jako jsou koule, válce nebo hvězdy ve větší nebo menší velikosti. Podobně jako papírové lucerny jsou hedvábné lucerny. Mnoho lucerny jsou inspirovány marocké designu nebo vinobraní.

Idea deco veranda s trvalými lucerny

deco veranda zahradní lucerna

Existuje několik způsobů, jak ozdobit svou zahradu s lucernami. Můžete je umístit na vnější straně oken na verandě, na schodech nebo zdobí stromky s. Pro venkovní párty či romantickou večeři, můžete dokonce umístit do středu tabulky. A pokud budete ještě potřebovat nápady pro inspiraci, zde jsou některé skvělé nápady v obrazech:

Idea moderní deco zahrada s čínskými lucernami

lucerna zahradní cvrlikání asijské designu

kovový lucerna pro dekorativní verandy

lucerna deco zahradní veranda venku

zahradní lucerna originální nápad

lucerna zahrada dekor idea

moderní design zahradní lucerna

deco svatební zahradní lucerna

lanerne kovový zahradní architektura

deco zahradní svíčku lucerna

deco zahradní lucerna idea

deco tabulky zahradní lucerna

deco veranda zahradní lucerna

Marocké lucerna design exteriéru

kovový design exteriéru lucerna

Moderní design zahrady lucerny

lucerna Garden deco bazén

lucerna zahradní dekorace esclaier

zahradní lucerna design exteriéru

lucerna moderní design zahrada idea

lucerna zahradní domek schodiště

deco kovový zahradní lucerna

Zahradní architektura metal lucerna

Lucerna kov zahrada idea

Garden idea lampion

moderní skleněné zahradní lucerna

Moderní kovový zahradní lucerna

deco lampion stromy

lampion deco exteriér

lampion deco zahradní

Zahradní architektura nápad lucerny

lucerny deco zahradní terasu

deco moderní rustikální zahradní

Papírové lucerny deco zahradu

Zahradní architektura papírové lucerny


About the author

admin