zahradní

Vnitřní bazén dům předělat

tropický styl terasa vodní nádrž

Singapore Colorado Mumbai do Perth talentovaných architektů navrhl původní plány na instalaci krytý bazén house. Ti všichni mají jednu věc společnou - inspirace dávných východních kultur přisuzovány povodí nádvoří a vodní centrálních.


Moderní design představil tuto tradici na západě a vyvinuli vhodné postupy pro různé části domu. Vybrali jsme to nejlepší z tohoto trendu, který vám pomůže představit, a navrhnout rybník uvnitř vás. Voda zahrada je synonymem pro klidnou pocity klidu a zen je měkký zvuk tekoucí vody vyvolává. Je to pocit pohody a klidu, který převažuje v domě krytý bazén. Ale to není všechno. Instalace vodní zahrada je obrovský přínos pro estetiku nejen zvukem, ale i vizuální. Voda představil novou strukturu v našem domě. Pro milovníky zahradničení je také možnost rozvíjet svůj talent i uvnitř domu.

Současná architektura představuje rybník a vodní zahrada

Moderní architektura ntérieur schodiště pánve

Ale instalace vodní nádrže bez centu zahradě má také funkční a praktické. Často v domě jsou volné prostory, které jsou sedá prach a nevíme, co dělat. To je případ vstupní prostory, chodby a na úpatí schodiště. Proč ne proměnit je obývací prostor s plovoucí zahrady, což také přispívá k výzdobě těchto jinak prázdných oblastí. To je to, co poskytuje designeurs AŽD architekty, kteří berou za cíl na enchater tyto „mrtvé prostory“, a to zejména po schodech. Vysouvacího jazýčku Design je další skvělý architektonické studio pracuje na vnitřní rybník a voda zahradního prostoru. Konstrukce těchto designérů přináší vizi tropické vodní zahrada. Podívejte se na tyto fotky a nechte se inspirovat pro svůj domácí interiér povodí.

AZD nainstaluje vnitřní nádrž v neobsazených prostorech

Moderní architektura dům krytý bazén
vodní zahrada tropický styl

vodní zahrada parketová podlahaVnitřní umyvadlo podél zdi

Moderní architektura interiér umyvadlo na zeďMinimalistický interiér umyvadlo

minimalistický průchod vodní nádrž

Velmi moderní vize hranatý tvar kaluž vody v chodběhranatý tvar uvnitř vodní nádržeUmyvadlo venkovní vody

vodní nádrž plná designu vzduchu

krytý bazén s plastikousochařství schodiště pod vodní nádržekrytý bazén u vchodu do návrhu potoka pool house interiéru vstupní proudUmyvadlo v obývacím pokoji s kamennými schody

Interiér obývací pokoj schody kamenné umyvadlo

Vnitřní umyvadlo ryby pod schody

vodní zahradní jezírko voda pod schody

vodní zahrada stěna v obývacím pokoji

zahrada voda uvnitř Mumbai

Zelená stěna vodní nádrže

malá vodní nádrž koupelna


About the author

admin