Dřevěná pergola: jak vybudovat sami několik nápadů – anews24.info

Dřevěná pergola: jak vybudovat sami několik nápadů


Vybudování pergola sám ve své vlastní zahradě je činnost, která vám poskytne potěšení, a to způsobí obdiv lidí kolem vás, v případě, že práce je dobře udělaná samozřejmě.

Přijetím opatření k zajištění dřevěnou pergolou zem

podniknout kroky k opravit pergola zem

Správná technika a zakázkový hardware zvolen bude usnadňovat práci

adekvátní materiál zvolený zakázkový hardware, aby vaše práce jednodušší

Pergola je italský výraz pro malé stavební dvoře sloužila jako podpora pro popínavé rostliny. Vodorovné nosníky ve tvaru střechy podporován sloupcích typ konstrukce známé již od starověku.

Základna pro montáž poptávky přesnost a know-how

odbornost aplikace montážní přesnost základny

Budování altán nebo pergola vám může stát, když se opustit svou práci na profesionální nebo pokud si koupíte sadu. Někdy dřevo není kvalitní a dokončovací práce je špatná. Takže nejlepším řešením je vytvořit sami.

Dobrý upevnění vodorovné nosníky, jak zabránit tragédiím

dobrých upevňovací vodorovné nosníky, aby nedošlo k tragédiím

Ale nejdřív existují kroky, aby přijaly, umístění a pergola modelu jsou velmi důležité: definování, kde budou realizovány vaše pergola s přihlédnutím, že pozemky by měly být rovné, protože musí být pevně spojeno se zemí.

Řezat dřevo do správné měření je velmi důležité

cut zvyk dřevo je nezbytné

A forma musí být pečlivě vybrán, aby zkrášlit vaši zahradu a ne nepořádek. Poté, co je nutné zvolit vhodnou hardware a řezivo a hardware pro splnit svůj úkol. zde jsou fotografie proces výstavby vizualizaci projektu a také vám představu o tom, použitých materiálů.

řezivo

řezivo primární měření

Zbývá jen popřát odvahu, když se zavazují tento projekt, jiní jste udělali, takže by to mělo být možné. To je řemeslo, které je v dosahu začátečníky, i přes velké rozměry použitých materiálů může být působivé. Je čas vyhrnout rukávy a pustit se do práce.

V horní části pergolou svítidel

koncové armatury horní pergoly

Pergola je nejlepší způsob, jak se chránit před sluncem. Můžete si udělat dřevo, železo, hliník nebo PVC. To je pro vás, aby se volby v závislosti na design a styl vašeho venkovního prostoru.

finální montáž

High-end příslušenství pergola

Kromě toho výrobce si můžete přizpůsobit svou cestu. Co je lepší? Než začnete skákat v projektu dřevěnou pergolou, musíme najít ideální místo k montáži. Takže si můžete konečně určit styl a tvar to.

V horní části pergoly poté, co skončí

dokončil horní pergoly

Máte na výběr mezi klasickým dřevěným altánem, opíraje nebo kiosek typu. Po vymezení tvaru a typu pergoly, můžete si konečně udělat výběr mezi kit doma nebo stavby ze strany svých vlastních rukou.

Povrchová úprava nějakou dobu trvá, ale výsledek je krásný dřevěný pergoladokončovací nějakou dobu trvá, ale výsledek je krásný dřevěný pergola

Pro dřevěnou pergolou, volba materiálu je velmi důležitá. To je považováno za život svého altánku. Můžete si vybrat mezi oblasti dřeva, jako je borovice a cedru nebo teakového dřeva. Mimochodem, zvolte trvanlivé dřevo. Pak si můžete přizpůsobit podle svého gusta. Takže budete potřebovat 4 základní póly, 4 plechy jsou sedlovek, krokve 2 v přední a zadní části pergoly a některé nosníky 50 cm. Také naplánovat pilu, zaostávají šrouby, ocelové šrouby, vrtačku, šroubovák, kladivo a po žebříku na střechu.

jídelní pergola fontána

Začít stavět svůj dřevěný altán, musíme se dát dohromady všechny kousky místnosti. Potom sestavit do jednotné struktury. Ujistěte se, že máte zařízení, které jste provedli, plus upevňovací prvky, které jsou velmi důležité.

rustikální pergola

Za prvé, musíme opravit nohy vašeho dřevěnou pergolou. Za tímto účelem musíme opravit na zem. Pokud je to těžké, jít na gramofony. Musíme utáhnout nohy na zem, s přihlédnutím k velikosti vašeho pergolou. Jakmile jste udělal, je, že jste dokončili nejdůležitější část.

odolná dřevěná pergola s letní kuchynípergola letní kuchyně

Od té chvíle, musíme myslet na střeše. Můžete jednoduše nastavit plátěnou střechu, které vás ochrání před sluncem. Ale pokud chcete více trvalé a pevné konstrukci, a tak vsadil na dřevěnou střechou. Bylo by lepší zvolit pro šikmou střechu, aby se zabránilo déšť, který tam stagnuje při špatném počasí.

dřevěná pergola venkovní zahradní terasa

Po provedení pergola můžete konečně začít ji přizpůsobit. Za tímto účelem již můžete malovat barvy nebo zdobení vzory. Pak můžete zařídit podle toho, co budete dělat.

dřevěná pergola zahradní nábytek venkovní zahrádka

Zvláště se určitě vybrali správný druh pergoly podle užitečnosti ní. Pergoly nebo stěna se opírá především dekorativní a je vhodný i pro užít navíc obývací prostor. To znamená, že si můžete zařídit, aby si své jídlo venku nebo jednoduše použít jako ochrana pro vaše květiny.

dřevěná pergola nápad rozvíjet moderní venkovní terasa

Dřevěný altán je nadčasový a velmi odolný. Je to přirozený izolant, což dále přispívá k růstu lezení květin po celou dobu její výstavby. Takže uchopit svou odvahu a začít v tomto praktickém a pěkném projektu.

Dřevěný zahradní moderní venkovní pergola idea

pergola dřevěné venkovní salonek zahradní idea

pergola kamenná kašna

parkety pergola

Přírodní romantický jídelna

Pláž pergola

jídelní kout krytá terasa

chráněné svíčky lucerny


Like this post? Please share to your friends: