Dělat kompost, je to jednoduché a šetrné k životnímu prostředí – anews24.info

Dělat kompost, je to jednoduché a šetrné k životnímu prostředí

produkovat kompostéru kompost bin

jak postavit kompostér ? Co je kompost? Kompost je často považován za „černého zlata na zahradníka.“ Ve skutečnosti je to nejdůležitější ve vaší zahradě v lese na planetě, půda ... Kompostér je recyklace organického odpadu z domu a zahrady.


Myšlenka je zvýšit haldy pro ně rozkládají. Tento proces přeměny je vynikajícím hnojivem, přírodní a kvalitní. Kompost zesvětlí a vyživuje zemi. Kompostování je být moudrý a respektovat přírodu!

Dělat kompost, je to jednoduché a šetrné k životnímu prostředí!

produkovat kompostéru kompost bin

Kompostované organická hmota bude vaše rostliny zdravější a odolnější vůči nemocem. Více kompostu vás z různých prvků, nejvíce kompost je hnojivo. Degradovány mikroorganismy, organické látky se přemění na látku bohatou na živiny. Existuje několik způsobů, jak kompost: haldy (pokud máte velkou zahradu), silo (pro malé prostory), nebo povrch.

kompost zemina výrobní závod

Zvážit umístěním kompostéru ve stínu. Je-li slunce, a to je příliš horká, bude vyschnout. To musí být napojena a kryt. Je důležité mít dobrý odvod vlhkosti a ventilace ceny. Váš kompost musí být v neustálém kontaktu s vozovkou, neboť je zdrojem mikroorganismů: larvy hmyzu, hub a bakterií přijde s radostí ve vašem kompostu. Ideální je mít dvě kompostu. Když je kvašení dokončeno v prvním okně můžete naplnit druhý!

Tvorba dřevěného kompostéru je respektovat zemi a přírodu

produkovat výrobu kompostéru dřevo

Jaké jsou „dobré“ ingredience pro úspěšné kompostu? Téměř jsou povoleny všechny rostliny pro domácnost a organický odpad. Ovoce, zelenina, kůra, sušené ovoce, vaječné skořápky, ryby, maso, čaj, káva, papírové ručníky ... si můžete dát všechny zahradní odpad s výjimkou stromů a větší než 1cm větve o průměru. Nenechávejte velké kusy odpadu. Navíc je to malý, tím lépe!

Být opatrný, měl kompost nesmí obsahovat plast, kov, znečištění nebo toxické látky. Citrusové slupky se nedoporučují, protože přitahují hmyz. Obecným pravidlem je nikdy dát více než 25% ze stejného odpadu v kompostéru. Rozhodnout se pro dřevo, je estetická a levná. Dřevěný kompostér může trvat asi 10 let. Můžete si také vytvořit nebo cihlový plot. Ve všech případech je lepší dělat maximum recyklovaných materiálů.

produkovat kompostéru výrobní dřevěné palety

Je dobré vařit svůj čas kompostu v čase. Je to jednoduché gesto, které umožní dobré větrání a homogenizaci obsahu kompostu. Chcete-li urychlit proces fermentace, můžete přidat přírodní aktivátory. Zalévání občas zvýšit výkon kompostování. Ideálním řešením, aby se sami svůj vlastní kompost, jsou palety. Samotná výroba není příliš složité. Je to také dobrý způsob, jak získat celou rodinu kolem člen, jako je zahrada, spíše než sledování televize! Objevovat etapy výroby kompostu dřevěných palet a některých vizuálních alternativ různých kompostu košů.

Vytvoření kompostu dřevěných palet v jednoduchých krocích

produkovat kompostéru výrobní dřevěné palety

Zjistili jsme, tento vizuální vodítko pro výrobu kompostu palety, produkoval a zdokumentovány Nicolas. Než začnete skákat na výrobu svého nového kompostu, vybrat místo, které není příliš temný nebo příliš slunečné. Pak připravit půdu. Musíme to nejrovnější. Získat palet (s výhodou robustní a tlusté). K dosažení tohoto kompostér, budete potřebovat alespoň čtyři dřevěné palety.

aby kompost dřevo paleta DIY postavit kompostér

Piloty jsou nepostradatelné pro kompostéru pevně připevněna k zemi. Je možné, že v důsledku zvláštních klimatických podmínek (silný vítr), váš kompostéru hrob, pokud není pevně ukotvena.

Realizace podpory hromad

produkující kompostéru dřevěné palety

Pro realizaci zbožný je třeba krokve vymáhání špičatý

jak vytvořit kompost dřevěné palety

Pak budete muset opravit palety mezi nimi a zbožnýprodukující kompostéru fixační dřevo výrobu palet

Vložte krokve uvnitř palet.

produkující kompostéru DIY dřevěné palety

Pro realizaci těchto dveří, palety byl snížen na 2

Kompostér výrobní dveře dřevěné palety

Dveře je upevněn ve spodní části

DIY kompost dřevěné palety detail učinit kompostér

udržování plot

Kompostér DIY dřevěné palety opékání

Pnaše váš kompostér nemá přetečení, zajištěné plot je nezbytnévýroba kompostéru dřevěná paleta pražení

Kutilové tento kompostér vybral čtvercovým sítem s oky 10mm

Kompostér pražení zpracování dřevo paleta

Grillage square takže vnitřek kola podvozkuKompostér výroba dřevěné palety pražení

Je čas na opravu kryt!

Kompostér dřevo upevňovací střecha palety

Pro upevnění krytu, budete potřebovat dva závěsy aby kompost levné dřevěné palety

Stavitel této kompostéru vybrán desky z kombinovaných palet v polodrážkou

jak vytvořit upevňovací střecha kompostér

A je to! Vaším úkolem je hotovo!

výroba kompostéru upevnění střešní dřevěné palety DIY dřevěné palety

Pohodlné a šetrné k životnímu prostředí!

Kompostér dřevěný paletový výrobní kompostér

Kompostéru ideální paletyKompostér dřevo upevňovací střecha palety

Děkuji Nicolas!

Kompostér zpracování dřevo paleta

Vy můžete také říci něco více o kompostu díky této desce Kompostér dřevěné palety výroba myšlenku

Čtyři etapy dosažení dokonalé kompost pro vaši zahradu nebo vašeho bytu bin kompost výrobu DIY byt kompost zahrada bytkompost levný byt idea Země výroby plastu kompostjak dělat kompost dřeva Kompostér výroba, jak vytvořit kompost bin DIY střešní kompostér výrobní dřevo dveře Kompostér levný plastový zahradní Byt idea nákupu kompost plastu červenými půda kompost Kompostér s dveřmi a střechou broušené dřevo kompostér jak dělat kompost dřevěné oploceníjak učinit střešní dřevěná kompostér


Like this post? Please share to your friends: