Myšlenky 2 roky manuální činnost se pobavit se svými dětmi – anews24.info

Myšlenky 2 roky manuální činnost se pobavit se svými dětmi

manuální činnost 2 roky dítě malování-game hand

Děti do 2 let batole také nazývají, jsou ve věku, kdy jim objevovat svět kolem sebe. Jsou stále příliš malý, aby byl nezávislý, ale s naší pomocí, můžeme jim pomoci naučit se čím dál víc věcí v podobě her.


V tomto článku jsme vám nabídne výběr manuálních nápadů činnosti 2 roky, aby se dosáhlo spolu s vaše děťátko.

Manuální aktivita 2 roky metodou Maria Montessori

manuální činnost 2 roky ježek papírem klipy-barvy

Víte metody Montessori, stále převládající dnes? Tento vzdělávací přístup je sledovat přirozený vývoj dítěte, aniž by hodně Push to příliš mnoho. Místo toho, tato metoda pomáhá dětem to nejlepší z něj v podobě her. Podle Marie Montessori, každé dítě je jedinečné a vyvíjí v jeho vlastním způsobem.

manuální činnost 2 roky idee barevných lepenky svorky

Maria Montessori zjistila, že děti jsou přirozeně přitahovány k věcem, které jim umožní, aby jejich smysl pro pořádek dopředu. Rovněž je třeba vnitřní rozvoj získat nezávislost. Hlavním cílem filozofie Montessori: „Pomoz mi to sám.“ Chceme motivovat děti ke studiu integrací pocit učení v jejich každodenních úkolů a činností. Mnoho her inspirovaných Montessori podporovat manuální práci 2 roky. Ale pro to, že je důležité pravidelně sledovat změny každého dítěte následovat jeho zvláštní zájem a přípravu pro další rozvoj.

activity-motorika-fine-wire

Aby se práce jemné motorické dovednosti

Tato příručka aktivita 2 roky z obrázku výše má pracovat jemnou motoriku Vašeho dítěte. Existují hry, jako je tato, které lze nalézt v obchodech. Ale je to ještě větší zábava, když se jim dělat společně. K tomu, jednoduše vyříznout kus kartonu a aby otvory. Nakonec se kousek provázku, který bude přičítat k tyči nebo tyče. Cílem této hry je projít drát otvory, jako by vaše dítě je šití.

Montessori-key-lock-ruční

Ve stejném duchu hry, zde se jedná o manuální aktivitou 2 roky, aby se dosáhlo z klíčů a zámků. Účelem toho je pro vaše dítě vybrat ten správný klíč a přivést ji do zámku souhlasili s ním. Potom, s časem, vaše dítě se naučí otevřít každý zámek.

učit barevných diferencí-SCS

Jak rozlišovat mezi barvami?

Naučte se barvy s dítětem je dlouhodobý proces, který se nestane přes noc. Pro usnadnění, můžeme to udělat v podobě her. Můžete improvizovat v mnoha ohledech s tím, co máte po ruce. Není třeba jít ještě koupit objemný hru. To lze provést z již nabytých hraček.

Montessori-místné-color

Vzít příklad touto činností výše. Vezměte krabici s klipy barev a čísel. Zeptejte se své dítě spojovat barvy dohromady. I když je starší, může se dokonce přiřadit k číslům, aby svůj debut v matematice.

Montessori-location-učit-idee

A zůstat ve stejné téma, můžete si vymyslet mnoho dalších her. K tomu můžete použít tlačítka na barvy a mísy, a to vždy na barevných kombinacích. Dalším dobrým nápadem je použít ponožky dát dohromady ve dvojicích. Takže vaše dítě naučí najít dva takové páry ve velkém hromadu ponožek.

láhev s vodou barevně-idee

Manuální aktivita 2 roky s barevnými láhve

Myšlenka se zdá divné? My taky! Ale děti, tak malé, tak velké, love it! Některé z nich prostě třást, druhý je pohybující se ve všech možných místech v domě nebo upadnout do linky nebo jinou formu. Pokud připravíte tyto lahve s vašimi dětmi, budou se divit. Pro tuto činnost sbírat plastové lahve, které budete muset umýt a odstranit štítky. Pak nalít vodu 3/4 smíšený s potravinářské barvivo. Nezapomeňte zavřít víčka a voila. Vaše děti budou určitě nepřijde odšroubovat víčko bezpečně uzavřené, ale i když se to stane, toto barvivo není toxický. Buď máte není třeba se obávat.

Láhev úplatky nástroje hluk

Plastové lahve jsou skutečným pokladem! Ve skutečnosti mohou být použity pro mnoho aktivit. Děti milují jim za jejich struktura, tvar a hluk dělají. Budeme také nabízet další zábavné nápad manuální činnost 2 roky společně dosáhnout. Trvat i několik plastových lahví a výplňové materiály, které dělají hluk vytvořit DIY nástroje. Například, můžete použít malé oblázky, tlačítka, písku a dalších malých objektů.

Ale pozor!

Lahve by měly být řádně uzavřeny, protože v případě, že otevřete vaše dítě mohlo spolknout objekt. V nejlepším případě, že by bylo nejlepší, aby zůstali v blízkosti vašeho dítěte, když se hraje s.

Tlačítka-pra-pra-učit

Originální nápady, existuje spousta. Vezměme si například tuto manuální činnost dítě 2 roky. Použitím různých velikostí objektů (tlačítek v tomto případě proti). Cílem této hry je naučit své dítě rozlišovat mezi velikostí. Pak ukládat položky z největších po nejmenší a naopak. Můžete také začlenit barvy učit nuance současně.

djeco krychlových store-size

Vedle této myšlenky se podílejí na nákup dětských prodejen. Značka Djeco pochází z rodinné firmy, která dělá her pro účely vzdělávání dětí být kreativní, když se učí některé zajímavé věci. Slavné kartonové Kostky jsou dobrý způsob, jak naučit vaše dítě bavit různými způsoby. Mohlo by to ukládat největší po nejmenší, následovat do sebe, rozpoznat různé barvy a čísla. Ale kromě toho, vaše dítě může vymýšlet příběhy z obrazů, které mají být nalezeny výše.

oblázky-idea-game-pick

Oblázky - takže můžeme bavit se!

Když jdete na procházku, vyzvednout několik oblázků se svým dítětem. Ale také můžete obnovit kaštany, šišky a listy stromů. Všechny tyto přírodní materiály vám mohou sloužit později ve vašich manuálních činností. Kamením, například, můžete znovu učit všechny různé velikosti. Navíc je můžete barvy dohromady, nebo dokonce být čerpány. Ti nejmenší se mohou pobavit jejich stohování dohromady nebo uspořádání jejich online. Použijte svou fantazii a uvidíte, že všechny tyto objekty mají cennou hodnotu.

box-egg-box-kutilství

Mimochodem, na další zábavné hry, které si můžete snadno udělat doma. Určitě mají karton vajec povalovat. Prosím, nespěchejte hodit, protože je také cenná. Můžete vytvořit tolik zábavné tvary z jednoduchého lepenky! Následovat příklad tohoto krokodýla. K dosažení tohoto cíle, budete potřebovat více barvy a některé další drobné příslušenství, které tvoří oči a zuby. Chcete-li si být kreativní!

idee-roll toaletní papír

Role toaletního papíru - děti to milují!

Můžeme udělat mnoho věcí. Nechte se inspirovat motýla, jehož základem je právě to válec. Pro zbytek, použijte karton, barvy, značky a lepidlo. Všechny tyto aktivity, které vidíte, jsou k dosažení společně se svým dítětem. Po 2 letech, jsou stále mladí a potřebují vaši pomoc a lásku.

roll-toaletní papír hra

A tady je trať z několika rolí toaletního papíru. Jen string jim jeden po druhém na rovnou plochu a předat látkových nebo papírové koule. Další zajímavý nápad by se dostat malých automobilů pod lepenkových tunelů. Tato hra bude určitě ocení chlapců.

idea apple-of-pin

Vrátíme-li se šišky. Jak již bylo zmíněno, jsou cenné. Nejsi v pokušení, aby se tyto roztomilé ježky? Můžete také vytvořit další zvířata, jako medvěd nebo veverka.

idea laminace list strom

Kreslit, cut, paste a řezané - děti to milují!

Připravte si list papíru, lepidla a pár listů. Tak ať vaše dítě vytvořit vlastní umělecké dílo. Budete mít po svém boku na pomoc s lepidlem a povzbuzení.

decoupage-papír-lion-paper

Kromě toho si můžete udělat všechny druhy vzorů a výtvory z lepenky, papír, nůžky a lepidlo. Pokud vaše dítě již má oblíbené zvíře, začít s ním. To je zajímavý nápad naučit se rozpoznávat různá zvířata.

Kreslení Hands-idee-kutilství

Tato příručka aktivita vyžaduje 2 roky malování, kus papíru, vestu a dvě roztomilé ruce. Na rozdíl od rodičů, dítě bude milovat ponořením její malé ruce v barvě uložit na listu. Takže můžete dosáhnout společně velké množství originálních kreseb.

idee-hand drawing dítě

Na rozdíl od housenky, můžete také nakreslit ptáka a také používají malé nohy vaše dítě.

recept-pate-sůl-moderler

Salt těsto je ideální pro deštivé odpoledne. Nahrazuje navíc dokonale těsto. Chcete-li si to uvědomit, jednoduše smíchejte 2 sklenice mouky 1 sklenice soli a 1 sklenici teplé vody.

křída tažení-color-venku

A samozřejmě, v případě příznivého počasí, nezapomeňte přinést nějakou křídu s vámi.

game-of-bowlingu láhve

Ale bez ohledu na to dítě činnost si vyberete, a to zejména zůstat u své děti! Ačkoli tyto hry jsou vhodné pro jejich věk, vždy vidět na očích.

idea bazén koule-barvy

brčka, brýle-barevně Montessori

karton tkáň chapadlo-Montessori

Výrobce-color-idea-cart

pate-forma-idea-game


Like this post? Please share to your friends: