Takže vnitřní nebo vnější dřevěné schodiště – plug praktických informací – anews24.info

Takže vnitřní nebo vnější dřevěné schodiště – plug praktických informací

výrobu dřevěného schodiště mimo-in-plan-Record

Rozhodli jste se, aby vnější dřevěné schodiště nebo uvnitř a hledáte nápady pro jeho design a jeho vytvoření co? Designmag nabízí praktické informační list, který vám pomůže dosáhnout tohoto DIY projekt.


Prozkoumat ho a podívejte se na naše dvě konzultace v obrazech, které vám pomohou představit klíčové body pamatovat!

Takže vnitřní nebo vnější dřevěné schodiště je úkol docela možné.

To vyžaduje trochu přípravy, plánování a předběžných propočtů. Princip konstrukce a boční kroky pravidla, vědí, že záhyb (horizontální část kroků) musí být mezi 24 a 31 cm, a jejich šířka musí být alespoň 80 cm.

Tvorba dřevěné schodiště - první fáze projektu se pohybuje požadované dimenzování

výrobu dřevěného schodiště uvnitř, kutilství

Tvorba dřevěné schodiště je činnost, která nemůže být v žádném případě uspět bez některých předběžných propočtů. Níže, budeme odhalit podrobnosti o krocích pro tento předběžný krok.

schodiště interiér-wood-to-do-it-yourself-tutorial

Vypočítat rozměry jejího budoucího dřevěným schodištěm, rozdělit práci v několika jednoduchých krocích. Chcete-li začít, jsme udělali seznam věcí, aby zvážila. Oni Klíčem k následující:

  • výška schodiště
  • schodiště sklon
  • počet kroků
  • kroky rozměrů

Pro usnadnění práce je tu prvků na kus papíru zaznamenat výsledky svého výpočtu před každým bodem. Bereme měření prostoru, kde bude schodiště umístěné. Potom, jeden používá kalkulační nástroj na webu, jako je například jeho. Samozřejmě, můžete také kontaktovat poradce za Baumarktu produktů.

uvnitř-a-do-it-yourself

Informace získané na konci etapy výpočtu schodů vám pomůže získat představu o počtu kroků stavět; budou užitečné zjistit, jaké materiály potřebné pro váš projekt. Jakmile je tato informace připraveni, můžete přemýšlet o způsobech, jak si přizpůsobit projektu.

Jaké jsou standardní rozměry vnitřního schodiště klasické dřevo?

dělat schodiště-Wood-plan-výroba

Typicky, běžné rozměry dřevěného schodiště jsou:

  • výška stropu prostoru: mezi 2 a 50 m 2 81 m
  • Plánovací kroky (nazývané také emmarchement): mezi 60 cm a 90 cm
  • výška kroků mezi 16 cm a 23 cm

Co je dobré vědět: schody mají ideální výšku, která je určena v čase. Výška 18 cm, která nejlépe odpovídá fyzickou námahu, který je ochoten udělat pro pohyb nahoru po schodech. Dodržování tohoto praktické informace nám umožní provést praktické a pohodlné dřevěné schodiště.

Jak vyrobit dřevěné schodiště z jeho výpočtů

make-schodiště-wood-plan-kutilství

Po dokončení kroku výpočtu, přejdeme k tomuto poznatku. Používá náměstí a tužku čerpat z dřevěného materiálu řezných linií; oni nám poslouží k vytvoření kroky a popruhy na dřevěném schodišti. Poznámka: Tato část práce se provádí s velkou pozorností k detailu.

how-to-a-schodiště dřevo-interiér-idea

Potom jdeme do kroku řezání, pro kterou budeme potřebovat pilu a ruční pilu (pro odstranění drobných nedostatků). Je řez podle čar na dřevěných deskách v předchozím kroku.

Sestavit dřevěné schodiště k self - popis kroků, které mají následovat

výrobu schodiště dřevo-interiér model bez plánu

Jakmile jsou všechny desky řezat, že je připravena pro krok, kterým se po schodišti. Se provádí v této práci na dřevo desek by měla být připevněna k ložisku. Na konci této fáze, abychom zajistili, že všechny komponenty jsou pevně připevněny.

Práce na samotném dřevěném schodišti pokračuje s instalací stoupaček. Ty jsou vyrobeny z dřevěných desek, který byl předtím řezat jako výchozí bod výpočtu již provedených. Obsahují všechny praktické údaje o velikosti stoupaček.

Jak uvědomit-a-schodiště-dřevo-interiér-tutorial

Jakmile řezu, stoupačky jsou v bezpečí s dřevěným interiérem schodiště. Za tímto účelem, a proto jsme použili šroubovák a lepidlo. Tyto dva způsoby, jak opravit popruhy zaručují nám přidal sílu po schodech.

Po ranní ptáčata, jsou instalovány běhouny. Mohou být provedeny v jedné nebo více desek řežeme na základě svých výpočtů. Jeho desky jsou připojeny k páteř schodiště pomocí šroubů a lepidla.

schodiště ze dřeva, výroba-kroky-to-do-it-yourself

Chcete-li vytvořit zabezpečené vnitřní dřevěné schodiště, nezapomínáme ani na zábradlí a zábradlí! Mohou to být domácí nebo koupit ready made. V každém případě jsme zjistili, že je upevněn ke stěně v pevném způsobem; na zábradlí, věnujeme pozornost, že sleduje úhel své kutilské schodiště.

Jak vnější dřevěné schodiště do zahrady nebo terasa

aby dřevěné konstrukce schodiště a výzdoba terasa

V dnešní době, venkovní terasy a dřevěné palubky jsou velmi populární. Mnoho kutily rozhodl vyrábět venkovního designových prvků sami. A často mají také provést některé kroky s cílem usnadnit přístup k jejich terasu.

Letadlo schodiště vnější-wood-tutorial

Hlavní zásadou pro výrobu vnější dřevěné schodiště je v podstatě stejný, jako je diskutováno výše. Začneme určení podstatné prvky týkající se rozměry (výška, sklon, počet a velikost kroků). Potom, prostřednictvím kroku aplikování rozměry dřevěného materiálu a jeho řezání.

Jak Make-kroky schodiště dřeva plán

kostra je přesunuta z jeho vnější schodiště dřevo na terase; Potom se zabývá kroky a stoupačky.

make-a-schodiště-wood-vnější-tutorial

Co je dobré vědět: Na rozdíl od vnitřních schodů, ty venku nemají vždy stoupací potrubí. Můžeme přeskočit kroky pro jejich snížení a instalaci.

schodiště dřevo terasa-kroky-to-do-it-yourself

Jak jsme viděli, mohou být tyto kroky skládá z jedné nebo dvou dřevěných prken. Každý se může rozhodnout, co je nejlepší volbou pro jeho venkovního prostoru.

aby venkovní terasu dřevěné schodiště

Upevnění dřevěných desek se provádí pomocí šroubů místo nehtů. První možností je vhodnější, protože je odolnější v čase a bezpečnější.

Schodiště dřevěné vnější-a-do-it-yourself-tutorial

Je třeba si uvědomit, výroba dřevěných schodišť není příliš obtížné; Nicméně, to vyžaduje pečlivé a seriózní přístup. Pokud si sami sebe a budete potřebovat vnitřní i venkovní schodiště, neváhejte se pustit do takového projektu!

schodiště-outdoor-wood-to-make-it-yourself plán

Vytvoření schodiště vnější dřeva patio, bazén s terasou










Like this post? Please share to your friends: