Deco tapety nebo jak zvětšit prostor v malé místnosti – anews24.info

Deco tapety nebo jak zvětšit prostor v malé místnosti


Ale bílé stěny nejsou tou nejlepší volbou. To je nejlepší zvolit barvu mezi nimi la crème, béžová až světle žlutá, písek, světle růžové, broskvové, šedá, modrá, šedá, šedo-zelené, světle zelené, světle modré a modrozelené. Zároveň se vzít v úvahu jas v místnosti. Pokud se jedná o malé tmavé místnosti, musíte v teplých barvách. Pokud se však v místnosti je dostatečně jasné, můžete si vzít studených barev.

Zde je návod, jak malé místnosti může vypadat větší, pokud se střídají různé typy tapet výzdoby

tapety deco nápad ložnice rozvržení

Reliéfní tapety lze zvětšit žádný prostor. To vytváří hru stínů a svazky, které vyvolává dojem většího prostoru. Lesklý tapety lze také vytvořit iluzi většího prostoru.

Můžete také použít malou místnost v vzorované tapety. Chcete-li se držet na stěně, je lepší vzít s menšími vzory. Ale pokud máte vysoké stropy, zvolte vodorovné pruhy. Pokud máte mnoho obrázků na stěnách, vyberte monochromatický tapetu.

Tapety jasné revíry

myšlenky tapety moderní stěna dekor

Kombinovat bledé mladé a krémové barvy s jasně fialové, prašné růžové, světle zelená nebo červená odepisován. Světle růžová Hodí se zeleným salátem, světle fialové a modré. Světle zelená lze dobře kombinovat s tmavě zelená, fialová a růžová. Šedo-zelené se hodí šedé a třešní. Zelené světlo bude dobře s fialovým, purpurová a světle purpurová.

Dekor s tapetou by mohlo být velmi elegantní, pokud se budete řídit našimi radami

Deco tapety moderní zdi domu

Různé tipy pro tapetu

Myšlenka našeho prvního hrotu je dát tapety monofonní nebo jednoduché vzorované tapety na třech stěnách a efektní nebo tapetu s velkým vzorem na čtvrté. Tato čtvrtá stěna bude zvolen v závislosti na tom, co chcete zobrazit. Možná budete chtít dát své velké televizní obrazovky, backsplash nebo police? Nebo snad dělat pracovní prostor nebo uvolněný prostor?

Zde je malá ložnice, kde díky tapety na prostor nekonečný vzduch

tapety nástěnné dekorace interiéru nápad

divize Tip

Použijte tapetu stejné barvy, ale z jiného materiálu ve stejné místnosti. To může být jednobarevné nebo vzorované tapety. Dát tmavé tapety na nejnižší části stěny a zapalovač na vrcholu zdi. Hranice mezi těmito dvěma částmi stěny, musí být velmi jemné. Široké hranice bude opticky snížit výšku místnosti.

Vodorovné nebo svislé čáry vám může pomoci vizuálně zvětšit prostor v malé místnosti

tapety květiny deco linky

střídavý Tip

Je-li místnost je opravdu malý pomocí dvou různých druhů tapet. Můžete použít tři ve větší místnosti. Tyto tapety musí být v barvě a podobnými motivy nebo alespoň jdou dobře dohromady. Dát je jako obvykle, ale v intervalech internovaných. Například dát dva svitky stejného typu, po hodu jiného druhu a zkuste to znovu.

Když se člověk má jinou stěnu ostatní tři výsledek je velmi konstrukce

tapety dekor diagonální čáry

3D Tip

Pokud se vám líbí tapety s velkými 3D prvků, ale tento druh tapet je možná trochu moc na vaší straně v tomto případě převzít roli, snížit některé z těchto prvků a zalijeme je na jasném tapetu. Budou vypadat jako ozdobné prvky na dlaždice.

Tip Decoretto

Jasné tapety bez nepříjemných vzorů v malém pokoji může být ozdoben ještě větší Decoretto samolepkou. Například můžete zachytit několik skvělých chryzantémy na stěnu vertikálně nebo horizontálně. Nebudou opticky zmenší prostor ve svém pokoji.

Být kreativní a použít jak uznáte za vhodné decorettos

Deco květiny tapety

3D Deco loď tapety

Alternate deco tapetu

Deco tapety Decoretto rybolov

Deco tapety vzorované modré

tapety růžová purpurové deco


Like this post? Please share to your friends: