Brico

Nábytek paleta: moderní, elegantní a ekologické

Nábytek paleta zelené nízký valivý rozkládací stůl návrh

Staly velmi módní v posledních letech, dřevěné palety vždy vášniví kutilové. Být tvůrcem vlastního nábytku - je to moderní. Opětovné použití starých materiálů, tím, že jim druhý život, je akt k životnímu prostředí.


Palety jsou snadno ovladatelné i pro začátečníky kutily. Zveme vás k návštěvě naší galerie 70 příkladů paleta nábytku : Stůl, židle, pohovka, lavice, židle, knihovnička a další.

Paleta nábytek: konferenční stolek na kolečkách

nábytek z masivu paleta myšlenka DIY dekorace na stěnu mat white sofa

Shromažďovat a řemesla, je součástí filozofie současného designu. Pro přepravu zboží a uskladnění na základně palety jsou odkloněny od jejich původního použití. Jsou zváni v interiérech různých stylů. Zanedbatelný na první pohled tím, že jim druhý život, palety jsou transformovány do nábytkového designu. Kromě toho mohou být použity uvnitř i vně. Tvar dřevěných paletách používaných manipulovat s nimi snadno a získat rychlé výsledky. Použijte konferenční stolek, židle, pohovka, lavice, dřevěné palety lze snadno integrovat do dekorací a všech stylů designu.

industrial stylu interiéru s nábytkem paletPaleta nábytek idea vnitra moderního průmyslového designu dekor dřevěná židle dřevěný stůl

Fancy návrhář konferenční stolek v obývacím pokoji nebo na zahradě? Dřevěná paleta je dost, aby jeden! Je to velmi jednoduché, můžete malovat nebo ponechat přirozený. Pak můžete přidat kolečka a přikryjte skleněnou deskou. Pokud chcete vzdát, doporučujeme použít dva místo jednoho, jak je tomu v případě níže uvedeném příkladu.

Uskutečnění konferenčního stolku v dřevěných palet: Kroky

Chcete-li tabulku palet kávy budete potřebovat pouze dřevěné palety, čtyři otočná kolečka (volitelně), štětec a malovat. Chcete-li palety a kola si šroubovák vrtačku a šrouby.

Začneme tím, že broušení palety povrch, aby byla připravena k malování. Barva barva je závislá na vaše přání. Po nanesení barvy, nechat uschnout paletu. Pak zajistěte kola řidiče cvičení. Ty poslední umožňují snadný pohyb. S vědomím, že paleta je poměrně lehká, to není nezbytně nutné, aby na drátku. Můžete si vybrat! A hle, vaše konferenční stolek palety připraven za méně než dvě hodiny!

konferenční stolek nápad palety ze dřeva na kolečkáchPaleta nábytek dřevo dřevěný konferenční stolek kola deco salon levný nábytek idea

Dřevěné židle jsou obecně poměrně drahé. Dřevo je nejvíce přírodní materiál a nejvíce ocenil v současném interiéru. Místo investování velkou částku do nákupu Dřevěné židle konstrukce, proč ne, aby jeden s dřevěnými paletami? Můžete mít svůj autentický barvu nebo barvy.

Výrobu palet dřevěnou židli

Pro výrobu celé řady dřevěné židle, které budete potřebovat tři palety jeden metr, tužku, pilu, brusku, skelný papír, šroubovák a šrouby připoutání. Prvním krokem je rozebírat palety za účelem získání počtu desek potřebných pro vaši židli. Koneckonců odstraněny jazyce broušení dřeva. Vyjmout a vypadají jako dva proužky přibližně 90 cm, dvou lišt 40 cm, šest latě 35 cm pro sedadla, dvě lamely 37 cm za opěradlem, dvě dřevěné konzoly a dva kryty na bocích.

Začněte nastavením talíř 40 cm, v pravém úhlu ke konci latě s šroubovák dřeva. Na druhém konci svorky, připojení 90 cm latě. Opakujte na druhé straně křesla. Potom připojit dvě hrany pomocí 35 cm proužky. Tímto způsobem si budou tvořit jako sídlo. Konsolidace strukturu přidáním dvou klapek je uvedeno níže. Tvoří výstupku s lamelami 37 cm. Dostat opravit dva kryty na bocích. Budou dát finální vzhled vašeho židli! Doporučujeme Ve videu níže vidět všechny kroky:

dřevěné palety křeslo nábytkový design idea paleta křeslo sami není drahý

Odstraňte dřevěnou paletu bez použití nářadí

Demontáž je krok, který je součástí většiny DIY projekty s paletami. Před zahájením demontáže, užitečný tip: nikdy demontovat mokrý paletu. Existují čtyři způsoby, jak odstranit paletě: demontáž s páčidlem a zem, demontáže s klínem a kladivem, pilou s demontáží a odstranění bez použití nářadí! Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je ten, který nevyžaduje nástroje. Podívejte se na video níže, aby pochopili, jak:

Léto je období vede k natáhnout a užívat slunce v zahradě. S lanem a dřevěné paletě, můžete si vytvořit svůj švih s lehkostí! Chcete-li, nemusíte se rozebírat paletu. Jen ji písek a malovat to, jestli chceš. Potom se suspenduje se silným lanem. Neváhejte přidat polštáře a přikrývky. Máte-li děti a pro svou vlastní bezpečnost, ujistěte se, že váš švih postel paleta je bezpečný!

zahradní houpačka v dřevěných paletáchZahradní lavička dřevěná paleta idea levného nábytku DIY

Pohovka palety

Udělat rozkládací dřevěných palet je jednoduchý. Nevyžaduje demontáž. Broušení a natírání je dost vytvořit rozkládací palety. V rohovou sedací soupravou, která má trochu výšky čtyři palety jsou dostačující. Můžete malovat je jako v příkladu níže v černé barvě. Pro své pohodlí, nezapomeňte na velké polštáře. Tato sedačka je vhodná pro vnitřní a vnější. Jedná se o univerzální! Není třeba pro upevnění jakékoliv. Pokud se kdykoli budete potřebovat, můžete použít pádla samostatně. Palety pohovky snadno přeměnit na konferenční stolek nebo zahradní lavici v případě potřeby!

Rozkládací dřevěná paleta podlaha v černém DIY nápad dřevěné palety bílý konferenční stolek obývací pokoj nástěnné dekorace

Zde je velmi originální paleta nápad, který byl převeden do dvou zahradních laviček a konferenčním stolkem. Aby učinily totéž, budete potřebovat nástroje pro demontáž a trochu více trpělivosti.

DIY Idea původní tabulkaDIY dřevěná paleta rozsah zahradní nábytek

Šroubování - vždy užitečný nástroj

Mají šroubovák domů je po ruce. Mnoho DIY projekty s paletami (stůl, lavice, pohovka, vertikální zahrady) nemusí nutně vyžadují použití šroubováku, ale ten bude vždy být užitečné i v jiných svépomocných pracích. Pokud nechcete přijít, jak začnete vaše dobrodružství řemesla, zkuste DIY projekty s paletami. Postupně se naučíte správné návyky a můžete vyzkoušet složitější projekty. Podívejte se na zbytek našich nábytku návrhů palety, aby se sám a najít inspirativní myšlenky:

Konferenční stolek na kolečkách v bílémDIY stolní Moderní interiér dřevěné paletové válečky sofa polštáře

Velký stůl v dřevěných paletách DIY nápad paleta skříň stolní květiny

konferenční stolek dřevěné palety pokoj design tabulka palet-design-idea

Idea šedá konferenční stolek na kolečkách low dřevěná paleta stolní myšlenka DIY nábytek levný židle sedák

Nábytek v multifunkčních paletách low dřevěný stůl polštář rostlina DIY nápad není drahý

Velké palety židleNábytek DIY dřevěné palety idea levné židle

Barové stoličky a napít venku židle dřevěné palety moderní design nápad

Idea stůl a stoličky paletyDIY nápad palety nábytek stolička stolička tabulka

Zahradní bar, aby se samizahradní nábytek paleta DIY dřevěný bar židle DIY nápad paleta dřevěný nábytek křeslo černé polštáře Zahradní lavička dřevěná paleta idea

Coat DIYvěšáky dřevěné palety DIY nápad

Garden sofa Jednoduchá výroba paletVnější design nápad rozvržení dřevěných palet nábytek polštáře dřevěné palety idea DIY palety nábytek idea levné konstrukce dřevo dřevěné palety nábytek idea gauč polštáře DIY dřevěné židle polštáře idea bílá křeslo židle dřevěná židle nápad dlouhý dosah Myšlenka zbarvení palety dřevěné židle design nábytku zahradní plot dřevěné palety idea dveří květináč nábytek palety police dekorace BRICO DIY nápad palety nábytek dřevěný stůl dřevo úložná skříň nápad Deco rostliny Storage hrnkové rostliny Květná zahrada myšlenka DIY dřevěné palety Paleta nábytek idea DIY zahradní nábytek sofa konferenční stolek DIY dřevěné palety postel nápad dřevěná paleta postel DIY nástěnné dekorace nápad wood postel zahrada zavěšení levné paleta idea zahradní lavice dřevěná paleta DIY polštáře DIY nápad nábytek lavice židle dlouhé dřevěné zahradní židle Deco idea paletové sofa polštáře rohože dřevěné palety nábytek sofa polštáře ruleta deco frames stěnové DIY nábytek idea paleta konstrukce dřevěné lavice Dřevěné palety DIY nábytek idea DIY dřevěný nábytek paleta idea nábytek z masivního dřeva DIY nápad pro ukládání palet lahví dreváreň nábytek terasa židle lavice low dřevěný stůl koberec obývací pokoj rozkládací levný nábytek idea kancelářský nábytek z masivu paleta DIY nápad DIY paleta dřevěný nábytek obývací pokoj TV idea Paleta dřevěný nábytek židle polštáře idea bar dřevěný DIY levného nábytku rozsah ovocné úložná skříň dřevěná paleta zahradní nábytek dřevěné palety dřevěné židle dřevěný stůl deco polštáře nábytek palety dřevěné zahradní lavice polštáře idea Nábytek pro natírání paleta idea deco DIY polštáře Paleta dřevěný nábytek obývací pokoj stůl idea dřevo tabulka palet DIY nápad Levný nábytek DIY dřevěný nábytek rozsah levné dítě obývací pokoj rozkládací konstrukce coffee šedý dřevěný stůl deco rám židle dřevěná tabulka palet BRICO DIY dřevěné palety myšlenka dřevěný venkovní konstrukce židle Dřevěné palety moderní design tabulka DIY nápad palet dřevěný stůl palet dřevěný stůl podložka černými bílým šedá půda DIY konferenční stolek zahrada idea palet Nábytek paleta idea stolička


About the author

admin