Brico

manuální recyklace aktivita plastová láhev do sbírky závratných nápadů

manual aktivita recyklaci plastová láhev tutorial-diy-diy-Deco-nápady

Ve Francii, třídění a recyklace odpadu je dobrý reflex, který je vyžadován ve většině domovů. Ale veškerý odpad lepenky a plastu nemusí vždy platit třídění pytle.


Ve skutečnosti, mnoho fanoušků kutily a řemesel rozhodnout se bavit s některými z obalů, které přeměnit DIY dekorativních předmětů nebo chytrý skladování. Tyto recyklovatelný odpad a balení, tam je spousta plastových lahví. A opravdu, jsme přemýšlel, co můžete udělat s plastovou lahví, pokud chcete recyklovat prostřednictvím DIY projektu? Chcete-li odpovědět na tuto otázku, jsme zkoumali

kreativní nápady k použití recyklace plastů láhev činnost

které přicházejí z celého světa. Zveme vás k procházet sbírku manuální recyklačních podnikatelských nápadů závratných plastovou láhev a zcela originální. Mohlo by vás inspirovat pro další DIY projektu plastové láhve!

manuální činnost recyklaci plastová láhev - interiér vertikální zahrady nebo venkovní

manuální činnost recyklace bottle plastový zahradní odpružené-idea

Pokud existuje něco, co je proti výrobu obalů a plastových odpadů, to je příroda a rostliny. Radikálně odlišné, tyto dva pojmy mohou ještě existovat vedle sebe v úžasné struktuře: visící zahrada vyrobené z plastových lahví. Tato myšlenka se zdá být všechno, co jsme ještě zajímavější, protože to také dobře se přizpůsobuje vnitřních prostorách, než jsou venku. Takže, každý může užívat, a to i těch, kteří nemají to štěstí, že má zahradu!

že'est-ce-qu'on-peut-faire-avec-une-bouteille-en-plastique-jardin-vertical

Aby se tento ruční zpracování PET lahví projektovou činnost, nejprve získat dostatečný počet lahví. následným převedením květináč, vyříznutím části jejich povrchu v délce. Chcete-li pokračovat, zaplnit půdní lahve a montuje rostliny volby. Pak tam zůstane pozastavit pouze kutilské improvizované Hrnec na lanech!

manuální recyklace bottle aktivita plast - DIY květinové závěsy

manuální činnost recyklace bottle-diy DIY plast pot de fleur-pozastaven

Dalším způsobem, jak vytvořit zahradu s plastovou láhev DIY projektu je transformovat je do DIY květináči pozastavena. Je to pěkné řešení pro ty, kteří chtějí vyzdobit své domovy s závěsné košíky, trendy v poslední době.

ruční plastová láhev recyklační činnost kutilství pot de fleur

Tato recyklace plastů láhev projekt manuální činnost je vyříznout láhev a pak zdobí ji s barvou. V příkladu na našem obrázku jsme zvolili design inspirovaný kočky. Ale máte možnost experimentovat s jinými zvířaty nebo barvy, v závislosti na vašem přání. Květináče Získané visí na laně, nebo dát jeden vedle druhého na polici!

plastové pouzdro láhev ptačí krmítko

bottle-plast-koryto ptáků kutilství snadné

Plastová láhev, který přispívá k rozmanitosti přírody? To znamená, že chtějí podmínku, aby se některé malé úsilí. Zahrnují starou prázdnou láhev, provaz, několik tužek a nejrůznější semena. Uděláme krmítko visící v koutku zahrady!

Co dělat s plastovou láhev - Flower Pot DIY šaty tkanina

manuální recyklační činnost láhev originálních nápadů-plast

Chcete-li pokračovat ve stejném řádku DIY myšlenkou plastové láhve, můžeme zkusit jiný projekt recyklace obalů. Navrhl transformovat prázdnou láhev v květináči zdobí tkaniny. Stejně jako v předchozím projektu, DIY květináč lze zavěsit nebo skladovat na polici.

recyklace bottle-plast-kutilství pot de fleur-suspendován-tutorial

Vzhledem k pozadí tkaniny je tato myšlenka květináč je vhodnější pro vnitřní zahrady jako zelená plocha mimo. Mezi tyto výhody, je skutečnost, že jeden dostane barevnou výzdobu, přizpůsobitelné dle vkusu každého!

Pokyny k recyklaci plastových lahví, jejich proměna kutily interiérových dekorací

manuální činnost recyklaci plastová láhev dekorace-a-do-it-yourself

Tyto balíčky jsou nejen slouží k vytvoření nádoby na našich zahradách; mohou být transformovány do samotných závodů! Je to idea ruční recyklace aktivita plastové láhve je ideální pro kreativní dekoraci vnitřních prostor. To ocení zejména ti, kteří nemají čas starat se o živých rostlin.

DIY-plastová láhev recyklace-idea-diy-deco-original

Používání některých plastových lahví, jeden nebo dva květináče a vrtačku, že věrně vzhled kaktusů rostlin. Montujeme je do květináčů a řadí je na stole nebo na zeď polici. Pro více zajímavý efekt, to mohlo proklouznout dovnitř kaktus vánoční osvětlení. Tímto způsobem dostaneme řadu stolních lamp zcela originální!

Pouzdro plastové láhve, která se stane Vnitřní osvětlení

ruční plastová láhev recyklace aktivita diy-svítidlo suspendovány-design

Když už mluvíme o obalovém stala kreativní osvětlení, nemluvě o další DIY projekt plastovou láhev. Vezme tuto myšlenku DIY stropního světla Při úpravě to takovým způsobem, docela velkolepé. Neboť v Kromě toho, že plastové láhve nový život, to dělá pro trendu svítidla pokryté tenkou vrstvou dekoračního betonu.

Aktivita Použitý bottle-plast-recyklace-diy-zavěšení-beton

Jinými slovy, v tomto nápadu manuální recyklační činnost plastové láhve, prázdný obal je druh tvarování. V závislosti na typu lahví, které jsou k dispozici, je tedy možné svítidla v různých formách. A díky dekorativním betonu, osvětlení se hodí pro léčbu různých barvách!

manuální činnost recyklace plastová láhev svítidlo suspendovány-beton

Jedná se o DIY nápad a recyklace plastové láhve, které bude nepochybně potěší příznivce moderní výzdobou a průmyslové styl!

manuální činnost recyklace plastových lahví a skladování nápady pro pracovní plochu

DIY plastová láhev-diy-storage-Easy-original-idea

Chtějí uspořádat svůj úřad s chytrým skladování, aniž by utrácet hodně? Nevyhazujte prázdné obaly! Sbírat je, aby DIY pohodlné ukládání pro váš pracovní prostor. Mezi velkoformátové láhve a pera, aby se úložný prostor, papírové tužky či štětce.

aby-do-s-plastovým láhve recyklaci činnosti-manual-kit

ty malé jsou ideální pro výrobu jednoho nebo více balení. K tomu budeme potřebovat dvě láhve, které budeme využívat finanční prostředky. K soupravě ještě pohodlnější, přidáme zip tam.

že'est-ce-qu'on-peut-faire-avec-une-bouteille-en-plastique-pochette-fermeture-eclair

Tato recyklace plastů láhev projekt je k dispozici v několika formátech. Od těch nejmenších až po největší, podle svých osobních potřeb!

DIY skladování stěny a myšlenka manuální činnosti zpracování PET lahví

manuální činnosti-recyklace bottle-plast-kutilství úschovu-časopisy

Francie je jednou z evropských zemí, které aktivně působí na snížení spotřeby papíru každý den. Rozhodně jsme stále více a více preferované elektronické faktury; ale tam je ještě hodně udělat na této úrovni. Pokud papírové dokumenty nebyly dosud zcela zmizela z vaší kanceláře, můžete uspořádat pomocí DIY úložiště stěny.

bottle-plast-recyklace-aktivita-ručně skladování stěna

Její princip: recyklovat prázdné plastové láhve upevnění na zeď. Tímto způsobem dostaneme malý praktický úložný prostor a prostorově nenáročný. Budeme používat jej uspořádat časopisy, noviny, pošta atd.

Recyklovat prázdné plastové láhve podle receptur, netoxických čisticích

aby-do-s-bottle-plast-idea, kutilství

Vám záleží na ochraně naší planety? V tomto případě jste pravděpodobně slyšeli z velkých debat toxických látek v čisticích prostředcích. Samozřejmě, že všechny čistící prostředky nelze zcela vykázán z našich moderních domácnostech. Ale některé přírodní a stejně účinné alternativy. Mezi nimi, ocet a jedlá soda jsou našimi spojenci v domácí práce každý den.

lahve, plastové Idea-recyklace-činnosti-manelles

Chcete-li použít příjmy na bázi čistící prostředky z těchto produktů, potřebujeme nádoby. Proč ne recyklovat plastovou láhev nebo dvě pro tento účel? A když už jsme u toho, mít čas na výzdobu svého plastové lahve s trochou barvy. Uvidíte, bude to dělat chcete dělat domácí práce o něco častěji!

Co můžeme dělat s plastovou lahví vyzdobit svůj životní prostor?

activity-hand bottle-plast-recyklace-malovat nápady

Používat plastové lahve jako nástroje pro kutily interiéru vašeho obývacího prostoru! Níže je příklad použití tohoto nápadu manuální činnosti zpracování PET lahví. Je to jednoduché a přitom výsledek je opravdu krásná. Až se příště budete chtít malovat, nahradit kartáče s prázdných obalů!

plastová láhev recyklace-dekorace-zdi mimo-myšlenka

A recyklovat lahve v plné výši, se snaží dosáhnout DIY dekorativní stěnový panel s víčky obalu. Zvolit různé odstíny a opravit je těsně vedle sebe na nosiči. Musíte najít inspiraci pro obraz vy budete znovu!

že-do-s-bottle-plast-diy-Deco-stěnu

Idea manuální činnost recyklace plastové láhve - Šperky dělat sám

že'est-ce-qu'on-peut-faire-avec-une-bouteille-en-plastique-diy-bracelet-corde-idee

Jako dělat šperky? Věděli jste, že prázdné lahve lze použít jako materiál pro vytváření různých DIY náramky? K tomu by mělo stačit ke snížení plastové podložky a zdobit. Pro tento krok, máte dvě možnosti. Jeden by se oblékat DIY náramky se synem v různých barvách.

bottle-plast-recyklace-idea-kutilství snadno Wrist-a-do-it-yourself

Druhý bude malovat plastové podložky s barvou dle Vašeho výběru.

kutilství-deco láhev plastová-činnosti-manual-nápady

Vylepšit tuto příručku recyklace plastového projektu láhev aktivitu, doporučujeme léčit plastové podložky s brusným papírem. Je také možné použít málo tepla na povrchu, za použití železa, např. To vám umožní, aby vaše zápěstí jemnější a elegantní tvar.

aby-do-s-a-láhve plastové-kutilství šperk zápěstí

Co dělat s prázdnou plastovou láhev - šperky recyklace dveří ve tvaru

manuální činnost recyklace plastové skladování lahví kutilství-original-šperky

Pro náš nejnovější projekt recyklace ruční plastová láhev podnikání, navrhujeme vytvořit originální šperky dveře. Díky svému tvaru na několika úrovních, může přístřeší své náramky, náušnice nebo vaše kruhy. Uvědomuji si, že z plastových lahví fondu, jak je znázorněno v níže uvedených obrázků!

Jak recyklace-a-bottle-plast-DIY-simple-idea

manuální činnost recyklaci plastová láhev držák-šperky-do-it-yourself


About the author

admin