Brand původní stránky, aby se sami v některých kreativních nápadů – anews24.info

Brand původní stránky, aby se sami v některých kreativních nápadů

strana originální značkové oblečení látkové květiny-elastický

V tomto článku vám ukážeme nějaké nápady Stránka originální značky snadno vytvářet sami. Milovníci budou milovat čtení všech těchto tvůrčích nápadů.


Žádné další rohy složené stránky! Se všemi těmito myšlenkami, které vám nabídnou, budete muset použít své vstupenky metra a své dodatky si vzpomenout, kde jste přestali. Stručně řečeno, chceme, aby váš život s krásnou záložky DIY, který přinese radost během svého času čtení.

Nápady strana originální značky realizovat v sobě pár kroků

Původní záložky karton-string-color-book

Začněme s tímto šumivým záložku pro ženské publikum. K dosažení tohoto cíle, je třeba obarvit lepenku, příze dle vlastního výběru, nůžky a puncher. Za prvé, začít tím, že řezání obdélníkový tvar z krabice. Potom pomocí perforačního díru na konci. To vám bude sloužit a pomáhat závit vůli, aby se vaše záložky. A konečně, přizpůsobit svůj výtvor přidáním některé ozdobné prvky. Tato myšlenka bude trvat jen několik minut, a můžete to udělat víc dát svým přátelům.

cover-knihy-recup-idee

Tady je nápad původní stránku značky, že jen málo lidí si myslí.

Máte staré knihy, které vás již zajímají a které se rozpadá? Můžete ji použít! Vezměte krycí kus na stranu a použít ji jako záložku. Aby to bylo silnější, jen držet na zadní straně krabice stejné velikosti a připojit drát nebo páska tam, které vám pomohou najít cestu snadněji. Označit knihu knihou konec - kdo by si myslel?

how-to-záložku

Co může být jednoduchá kancelářská sponka?

My všichni mají trombon povalovat na ploše. No, máme tip pro vás! Můžete proměnit původní značky straně k zavěšení na stránce vaší knihy. Ale také nechat nějaké pěkné slova svého milence, na odchodu z domu. Je to jednoduchá a trvá jen několik sekund! Jen kroutit stranu pozounu a voila! Nevěříte? Zkuste!

Dinosaur-vlásenka-diy-book

Tento originální Záložka je objev pro mladé i staré! Pokud se rozhodnete udělat, budete určitě vyčnívat z davu. Kromě toho bude trvat jen několik minut. Sledujte náš výukový značky stránku níže a zkuste to udělat doma, sám nebo se svými dětmi.

* Pozor na ostré předměty!

kutilství-dinosaur-vlásenka-idee

Z tohoto originálního záložku, kterou potřebujete:

 • zapalovač
 • dobře řezat nožem
 • kancelářské sponky
 • dvojici ohybu
 • malá plastová hračka nebo silikonová

Za prvé, začít tím, stříhání malé hračka tady jako dinosaurus. Zvolit správnou velikost, takže to není příliš velká, že vás obtěžuji. Pak kancelářskou sponku s kleštěmi, aby nedošlo k popálení a teplo je do konce. Cílem tohoto cvičení je, že můžete snadno tlačit na polovinu malé hračky. Jakmile dokončíte, můžete konečně pověsit záložku vybrané stránky.

idee-button-book-separátor

Také ve stejném stylu, můžete pověsit všechny položky na tomto klipu, jako tlačítka barev na fotografii výše. Jak vidíte, pozoun může být základem několika originálních nápadů. Takže být kreativní a vyzkoušet různé možnosti.

konzultace šipka elastické-stick

Psaní Designmag rád tento originální nápad záložky knihy, a doufám, že budete taky.

Pro tento projekt, je třeba:

 • led hůl
 • silná pružná část
 • nitě a jehly
 • lepidlo
 • nůžky nebo řezač

Za prvé, začít tím, že řezání se ledová páky 3 cm. okraj. Zbytek tyče nakrájíme na dvě stejné části. To bude sloužit k vytvoření šipku. 2 Uspořádat hole jen o polovinu paralelně proti dlouhé konce a čerpat trojúhelník. Řez s řezačky stran kolem trojúhelníku. Váš šíp je připraven a nyní máme hokejku. Nyní se vaše pružný a šít konce dohromady. Ujistěte se, že je dostatečně dlouhá, aby srst kniha. Je čas přizpůsobit svůj šíp. K tomu můžete použít barvy nebo pokrývat to s hadříkem. Nakonec připevněte na šipku svůj pružný. Vaše původní záložka je připraven!

tkanina-rose-idea-making

Střapce jsou teď velmi módní. Jsou všude v módních obchodů - na oblečení, ale také šperky. To je důvod, proč by to být dobrý nápad, aby se jeden pro svou knihu. Ale místo toho, aby šel koupit, můžete ušetřit peníze tím, že dělá to sami. Podívejte se!

Jak-do-kutilství tkáně

Pak Tuto střapec vlna příze nebo lan

 • Míč z příze nebo barevný řetězci
 • Kousek z vlny nebo provázku jiné barvy
 • Box nebo podobný předmět
 • nůžky

Vezměte krabici nebo podobné velikosti objekt na fotografii výše. Pak změnit svůj konec závitu jedné strany na délku. Dalším krokem je, aby vítr drát kolem pole procházejícího přes výchozího drátu. Po dokončení, uvázat uzel a odstranit. Jste téměř připraveni. Nakonec je třeba snížit konce s nůžkami a zabalit kus drátu na vrcholu střapec mít vzhled střapcem.

kutilství, textil-book idea

Tyto Bambule jsou k dispozici také na kole verzi. Za tímto účelem byste měli drátěnku tak, že tvoří míč a kravatu.

zápisníku pásky dívčí tkáň

Making krásné a zábavné záložky může být opravdu zábavná hobby. Nejsnazší by bylo udělat z lepenky nebo textilií a zdobí několik doplňků. Pro dívčí vzhled s korálky, stuhy a krajky. U mužů, zvolte jemnější vzory a barvy.

fox-animal-idea, kutilství

Toto zvíře ve tvaru záložku zaplní děti. K dosažení tohoto cíle, můžete si jej stáhnout zde. Ensuiye, že máte více než snížit špičku v šedé barvě.

Nenechte si ujít sledovat video několik zajímavých nápadů!

monster-plátno-hrana decoupage

Papír Decoupage ruční barvy

hedvábný papír, juta-idea

the-paper-fil-kutilství

idea-diy-trombon-node

idee-flace záložku-corner


Like this post? Please share to your friends: