Brico

Nástěnné dekorace s dřevěnými paletami

Deco table dřevěné palety

Existuje mnoho způsobů, jak využít dřevěné palety. Dá se dokonce proměnit je v umění zdi. V tomto článku se budeme prezentovat originální projekt s dřevěnými paletami.


Rámec, který budeme používat je jako palety, ale je vyroben ze dřeva a měří škrábance jsou 15 ‚‘ x 15 ‚‘. Poté, co byl rám vyroben, byla pokryta vrstvou hnědé barvy a ještě něco krémově zbarveného laku. Okraje byly brousit smirkovým papírem, který jim dal zoufalý pohled. Jak vidíte, můžete provést stejný rám s ostatky dřeva. Paleta bude ideální i-on.

Dřevěné palety - originální dekorativní nápad s dřevěnou lopatkou Dřevěné palety DIY nápad

Jakmile je rám je suchá a barva, je čas napsat vzkaz na to. Tato zpráva na fotografii je jen příklad, ale můžete psát, co se vám líbí a podle vaší výzdobě interiéru. Ale ujistěte se, že před zahájením psaní zprávy, že není příliš dlouhá a máte dostatek místa na stole. Ty by pravděpodobně potřebovat šablony psát dopisy, ale můžete stejně snadno používat spreje nebo štětec. Tato myšlenka DIY vám dává možnost mít krásný obraz velmi originální si můžete dát například na přední dveře, venku nebo uvnitř. Být pozitivní zprávy a vyjádřit svou osobnost!

U nás hnědý nátěr na paletě a pak některé krémově zbarvené vrstvy barvy Dřevěné palety Deco idea

Můžete napsat původní zprávu a nastavte výzdobu stolu v místě dle Vašeho výběrudekorace dřevěné palety
PřidalLaetitia Lasalle v BricoAbout the author

admin