Patchwork DIY konzultace zdarma, modely a inspirace – anews24.info

Patchwork DIY konzultace zdarma, modely a inspirace

Patchwork kutilství výukový model bez-snadné manuální činnosti

Jako móda a šití? Máte rádi experimentují s bag making projektů, oděvů a textilních dekorací? V tomto případě, pravděpodobně máte velké zásoby kusy látky v různých barvách.


Pokud hledáte způsoby, jak je používat, nabízíme vám představu:

Přečtěte si více o DIY Patchwork

a provádět originální výtvory, zatímco recyklace těchto textilních kusů. Prozkoumat Patchwork tři výukové programy vidět, jak vytvořit kryt pro notebook, vymyšleného kabelku a šikovné záložku!

Patchwork DIY - vytvořit přenosný pytel

Kryt s počítačem-is-how-it-yourself, DIY-deka-idee

Kdo nepotřebuje praxi pouzdro na notebook? Dnes, fanoušci šití můžete udělat sami. Dobrou zprávou je, že takový projekt není ani vyžadovat nákup tkaniny; ano, jste pochopili, počítač případě lze snadno provést zbývající kusy látky s jiným projektem!

kutilství tutorial-patchwork model-idee

Údaje potřebné pro tento DIY patchwork materiály jsou závislé na velikosti počítače, který chcete, aby se oblékli. Kromě kusů textilií, musí být kus kůže (pro uzavření krytu), vložky (pro patchwork a samotné obálky).

DIY tutorial deka kryt snadno počítač

patchwork-snadno-bag-tutorial počítač

Pro tento projekt DIY patchwork, kdo začíná s uspořádáním tkaniny šrotu. Velikost a tvary dílů je třeba volit v závislosti na chuti. To samé platí i pro důvody a barev tkanin. Poznámka: čím více kusy jsou, tím více montážních prací trvat dlouho. Pro první fázi tohoto manuální činnosti, rozhoduje o uspořádání kusů látky. Snažíme kombinace různých barev a vzorů!

tutorial-deka-cover-computer-je-how-to-sami

Po dokončení tohoto kroku, je na čase, aby textilních dohromady. K tomu využíváme první vložky. Princip tkaniny kusy musí být připojen k němu, jako mozaika.

Patchwork kutilství tutorial Vestavěná Case-počítač

Po této fázi, jeden přechází k dalšímu kroku. To spočívá v přidání elegantní a měkké obložení na vnitřní straně krytu. Pro, mějme na paměti, je to o vytvoření další ochranu svého počítače!

kutilství-tutorial-patchwork-Easy-bag s počítačem

Poslední etapa tohoto výukového patchwork zahrnuje přidání uzavírací kryt. V našem příkladu budeme používat kus kůže a uzavření kovového. Ale to není povinné; Takže si každý může vsadit na uzavření svého výběru!

Patchwork DIY model, kabelky, aby se sami

Patchwork DIY vak-a-hand-tutorial-making

Chtějí, aby novou kabelku? Opět platí, že nemusíte utrácet hodně peněz. Ve skutečnosti se naše patchwork DIY tutoriálu se naučíte, aby kabelku recyklací kusy látky nepoužívají!

Patchwork kutilství-tutorial-zdarma snadno obrázků

Co se týče materiálů, stejně jako v předchozím projektu, počet kusů látky v podstatě závisí na velikosti peněženky. Kromě těchto, budete potřebovat dvě vložky, zipem tašku a dvě rukojeti. Poznámka: V závislosti na typu madla, může být nutné materiály potřebné k upevnění kabelku.

Patchwork DIY Tutorial - idea kabelky, aby se sami

tutorial-patchwork-snadno-to-do-it-yourself

Jako každý patchwork DIY projektu, nejprve rozhodnout o uspořádání kusy látky. Tak jsme si hrát s barvami a vzory, aby dosáhli co nejlepších výsledků. V zájmu usnadnění tohoto používá obdélníkové kusy. Je však také možné, aby se pokusili tento projekt s kousky trojúhelníkového nebo čtvercového tkaniny.

tutorial-patchwork-modelu snadno zdarma

Když jsme našli tu nejlepší kombinaci barev a vzorů, přejdeme k dalšímu kroku. To je, když je projekt, který se bude dát kusy látky společně s jehlou a šicím syna. Samozřejmě, čím více tkaniny zápisků je mnoho, pokud bude tento krok. V závislosti na přání, takže máte možnost přidat první vložku a šít kusy na něm.

patchwork-tutorial bez-bag-a-hand

Bezprostředně po tomto kroku, je čas přidat primárního ostění peněženky. To musí zahrnovat celý DIY patchwork, jak je znázorněno na dolním obrázku.

patchwork-tutorial-Easy-bag-a-hand-idee

Potom pokračovat v přidávání zip na kabelce. V této fázi jsme se ještě pracuje na vnitřní straně sáčku, jak je znázorněno na následujícím obrázku.

patchwork-snadno modelu volného kutilství-tutorial

tutorial-patchwork-Free-Model-bag-making

V posledním kroku, a vrátí vybrané úchyty jsou přidány. Taška je pak připraven k použití!

DIY jednoduché patchwork - nápad, aby se záložky

Patchwork kutilství-tutorial bez modelu

S naším posledním výukovém patchwork, dostanete do tvorby záložku tkaniny a papír. Je to trochu legrace DIY deka projekt, který doplňuje naši sbírku tvůrčí DIY záložek pro milovníky čtení.

Boční materiálů potřebných navíc tkaniny šrotu, jeden ještě bude potřebovat tyto věci:

  • tužka;
  • Karton papíru;
  • řezání šablon (pro sebe, vaše volba);
  • páska;
  • obložení;
  • lepicí papíru;
  • průbojníku;
  • syn a jehly;
  • nůžky.

patchwork-modelu snadno DIY-tutorial

Pak Tuto patchwork DIY - jak vytvořit kreativní záložku

tutorial-bookmark-diy-patchwork-snadno

Aby jeho značka strana patchwork jednoduché, nejprve se dostat do trochu řezání. Tato práce připraví lepenky přidáním kusy látky v dalším kroku. tak řezání papíru do požadovaného tvaru pro záložku. Poté dělá otvory na své straně tyto vybrané štěrbinovým vzorem.

tutorial-patchwork-Free-modelu záložky

Tato fáze je dosaženo pomocí řezných vzorů, tužka, řezačky papíru a nůžky. Obraz na fotografii níže ukazuje výsledek se snažili dosáhnout.

patchwork-snadno DIY-tutorial-Záložky

Po tomto kroku jeden přechází na pracovní kousky tkaniny. požadované tvary jsou řezány z konců tkaniny, které mají být recyklovány, a ve vložce. Za tímto účelem jsme se používají stejné řezné vzory jsou ty, které používají starší. Potom se synem a jehly, je vyroben malé náplně pro rámy řezané z papíru výše. Nechceme zapomenout naplnit vložku.

Patchwork kutilství snadno tutorial-making-záložky

Před zavřením jsme opravit malé kousky tkaniny na papír s páskou. A konečně, záložka může zdobit pásku vloženou do otvoru na konci papíru (s pomocí razidla). A to je v pohodě nápad záložku nabídnout!

DIY patchwork-bookmark-activity-manual-snadno


Like this post? Please share to your friends: