uvnitř

Zřídil studio interiér méně než 30m2

up několika snímků studio Design bytů

V dnešní době stále více a více lidí zajímá, a chtějí vědět, co je nejlepší způsob, jak zajistit garsoniéru nebo malý prostor.


Zda jeden je student, nájemce nebo vlastník pouzdra tohoto typu jsou vždy hledají způsoby, jak jeho vnitřní prostor více příjemné a funkční. V současné době je mnoho aktivních evropských občanů na zabírá malý byt pro část svého studia a jeho profesního života. Návrháři jsou si dobře vědomi tohoto jevu, který se stal vědomi toho, že jen pár desítkami let. Proto se obrátil na malé oblasti bydlení, aby se pokusili nabídnout atraktivní řešení, které odpovídají životnímu stylu zaměstnanců. Máme štěstí, že stále více a více příklady interiérové ​​studio a úspěšného malého bytu. Mezi tyto příklady jsou dvě vnitřní prostory jsme se rozhodli navštívit i dnes. Každý z nich zabírá méně než 30 metrů čtverečních.

Jak vyvinout studio nebo malé ploše bytu pořádající představu o prostoru

vyvinout studio interiér deco moderní styl

První studio, zdobená Andrew a Alain Timonina se nachází ve městě St. Petersburg, Rusko. To zabírá plochu 29 metrů čtverečních a patří k mladé ženě, která je připojena k výhodám malém bytě, ale také chtěli získat nějaké soukromí uvnitř pouzdra. takže návrháři našli důmyslné způsoby, jak rozdělit tento malý prostor do zón, aniž by byla ohrožena jednota interiéru. Tak, oni vyvinuli následující oblasti: kuchyň, obývací pokoj a ložnice, plus mini předsíň a koupelnu.

Idea up studio a oddělené uvnitř

vyvinout barva barevný studio malý byt

V kuchyni je zařízený v minimalistickém stylu, s nábytkem v bílé a integrovaným osvětlením, které přinášejí více světla do této oblasti, která je daleko od oken. Malý obývací pokoj, který také obsahuje rohovou kancelář, je namalovaná bílá. Je zdobena některých moderních závěsných svítidel a černém provedení. Některé open storage, umístěné v přední části malé rohovou sedací soupravou, hrají roli nejen knihovna a výstavní prostor pro současné dekorativních předmětů (obrazové rámy, vázy, ...).

Jak zařídit studio s moderním designem kuchyní

Foto malém prostoru nápady deco byt

Místnost zaujímá centrální místo v bytě. Oddělena od zbytku interiéru s dřevěnými stěnami, má také několik otevřené police, které berou funkci nočního stolku. Tento kompaktní a útulný obývací prostor je osvětlen integrovaným LED osvětlení a jemné noční lampy.

Zřídit mini studio s koupelnou

deco malou moderní koupelnu myšlenku

Navzdory své malé velikosti, to světlé moderní nemovitost má také mini vchod s skladování lavice a obuvi. V koupelně, provedeno v minimalistickém stylu, domy sprchu s stěnových a podlahových dlaždic vintage design a velké desky šedé. Dvě malé stěny v bílé a dřeva jsou efektivní způsob, jak získat více prostoru v místnosti.

Up studiu a dělat více prostoru s mezipatře

deco průmyslový design studio color trend nástěnná

Náš druhý byt malý prostor má rozlohu menší než 24 metrů čtverečních. Dohodl Tatiana Shishkina pro mladou ženu, toto ubytování, kde žijí vintage design a průmyslový design, je vyzdoben v tmavých barvách. Využitím výšky bytu Tatiana Shiskina našel způsob, jak optimalizovat prostor a vytvořit interiér, ve dvou úrovních.

Vyvinout studio nebo malý byt v černé a bílé

Rozložení studio loft lůžko

První úroveň má předsíň, koupelnu v černé a bílé, malou kuchyň a obývací prostor. Poslední dvě oblasti jsou odděleny kovovým schodištěm. To nás přivádí k druhé úrovni bytu, kde je ložnice v mezipatře a kancelářské rohu.

Myšlenka uspořádat garsoniéru nebo malý prostor s mini dresinkem

Rozvržení malé místnosti tmavé barvy

V rohu mezi pracovní plochy a platformou lože, instalován mini šatnu, oddělený od zbytku vnitřního prostoru pomocí clony. Zařízené s pohodlnou skříně v bílém, to nabízí majiteli tohoto malého úložného prostoru studio, které potřebuje pro své oblečení a doplňků.

Rozvoj malého průmyslového a vintage stylu bytu

idee deco byt architektura a design

Maloval téměř výhradně v černé a tmavých tónů, tento byt má dvě velká okna vintage design a výrobní poskytnout dostatek přirozeného světla do interiéru. Aby bylo zajištěno, že studio má dostatek umělého světla, návrhář má integrovaný to LED světla, stropní světla a zrcadla a několik kontrolek.

Dej charakter interiéru pomocí nátěrových barev a designových předmětů

styke deco ročník nápady malý byt

Jak je vidět z těchto dvou bytů na malém prostoru, konstrukce ateliéru, se všemi problémy, které tato práce klesá, může přinést velmi zajímavé a úspěšné výsledky. Optimalizace prostoru je kombinovat v různých formách: separaci vnitřních vertikálních zónách nebo horizontálním uspořádání, na dvou úrovních, s mezipatře. Potahy stěn a podlahy, stejně jako architektonické prvky, jako jsou schodiště a stěny různých barev jsou schopni vyvinout tyto oblasti ve dvou malých bytů. Barvy, světlé nebo tmavé, přinese výrazný vzduchu do každé z obou prostorů. Pokud uvažujete o tom, jak zajistíme studio nebo malý byt, mohl byste pokračovat zdobení nápady pro interiérový design. K tomu stačí, aby rozšířit svou návštěvu prostřednictvím níže uvedených fotografiích:

Idea Design Studio design by Andrew a Alain Timonina

idee oddělení kus vyvinout 30m2 studio

Deco moderní obytný prostor

Místo nábytek zisk deco studio malá plocha

Barvy Idea a stěn pro studio nebo malý byt světlé

vypracovat bílou dekou grafické studio a dřevěné příslušenství

Deco malý, moderní vstupní chodba

deco d'interieur appartement design 30m2

Ozelenění Malé moderní kuchyně v bílé a dřeva

Rozložení malý studio s moderní kuchyní deco

Koupelna s podlahy a stěny designu

deco Vnitřní výbava malou koupelnu

Myšlenka pro malé koupelnový nábytek a deco toillettes

Rozložení koupelna dlaždice vzor

Plánovat malý byt a designérské studio

level house celoplošného designu malý byt

Zdobení malé studio nebo apartmán design Tatiana Shiskina

deco nápad průmyslových stylu byt

Deco byt v malé bílé a černé vesmíru

Moderní nábytek design studio dekorace nápad

apartmán a studio deco malá esapce průmyslový design

Rozložení loft postele myšlenky deco studio

oblékání nápady s záclony Palubní Layout bytu

dekorace nábytek úřad práce

Vchod výzdoba malý byt design interiéru

design nábytku amenager koupelně

Jakou barvu pro malé koupelny

povlak koupelna bílé a černé dlaždice

výzdobě WC WC koupelna malá plocha

Plány dům 20 m2 byt

home nápady letadlo studio 20 m2


About the author

admin