Knihovna pozastavena a design stěna pro vaše knihy – anews24.info

Knihovna pozastavena a design stěna pro vaše knihy

Knihovna závěsný konstrukce minibooxx Desalto

Na úsvitu věku technologií, více a více lidí číst digitální knihy. To neznamená, že je papír kniha ztratila svůj věrný. Pokud jste z těch, kteří dávají přednost papírové knihy, pravděpodobně budete chtít praktické a funkční skladování.


instalovat suspenduje knihovna a / nebo na stěnu je velmi praktické řešení. Můžete použít stěny na výšku a maximalizovat prostor ve vašem obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici s tímto skříně pozastavena. Chcete-li najít správný model, je důležité zhodnotit své potřeby a výpočet dostupného prostoru.

Knihovna pozastavena černý Minibooxx by Desalto

Black přívěsek konstrukce zídky ocelářský úložiště knihovna

Pokud váš prostor dovolí, můžete najít visí knihovny dodávané v sadě a sestavit sami. Několik špičkových návrhářů nabízet flexibilní, lehké a původní knihovny. Pokud budete potřebovat (nebo prostor budete potřebovat), můžete vždy zavolat tesaře, kteří by mohli vytvořit vlastní skříň. To vás bude stát možná o něco dražší, ale dostanete výsledek pro svého vkusu a vašich potřebách. Pokud si chcete koupit originální design a knihovnu, zveme vás k objevování náš výběr níže.

Knihovna pozastaveno Ronda a moderním designemzávěsný úložný knihovny designu knihy salony praktickou myšlenku

KADR je praktický kus nábytku, který může být umístěn nebo suspendovat. Tento malý kousek navíc je v podstatě úložiště CD a DVD. To může být také použit k ukládání knih a jiných objektů. On je doprovázen čtvercový nebo rectangules, můžete zachovat nebo odstranit.

KADR: příruční sklad jednotka

nábytek storage library stěna nástěnná malba s červeným nátěrem na stěnu obývacího pokoje pohovka black

Zde je modulární knihovna vytvořená lokte. To zahrnuje 25 modulů 8 hloubek a v 17 barvách. Je ideální pro ukládání CD, knihy všech velikostí, DVD, gramofonových desek, časopisů a jiných předmětů. Loket Všechny jsou vyrobeny ze dřeva a maloval ručně v několika vrstvách pro moderní vzhled a design. Loket moduly lze kombinovat mnoha různými způsoby. To je nábytek, který umožňuje flexibilitu a kreativitu při instalaci. To je také rostoucí knihovna: můžete jej rozšířit přidáním nových modulů.

Knihovna composable loket

Design modulární knihovna loket idea moderní skladovací místnost Interior Design

composable barevné loket Library

Design wall storage library Kniha nápad navrhnout'intérieur moderne

Alternata je modulární knihovna, flexibilní a suspenduje. Je vyrobena ze dřeva (MDF - střední hustotě, dřevovláknité desky), lakované přírodní dub. Jeho nosná konstrukce je vyrobena z oceli. To zahrnuje vnitřní poloměry v bílém laku, šuplíky a stolních předmětů. Tato skříň je velmi výhodné pro ukládání knih nebo jiných předmětů.

Modulární knihovna a suspenduje alternata

suspenduje knihovna modulární konstrukce Modulární konstrukce alternata Padova'intérieur fauteuil cuir pouf lampe

Pontaccio je designový knihovna, která se přizpůsobí jinak každému stylu. Skládá se z jednoduchých obdélníků, které můžete zlikvidovat jako si budete přát. Je připevněna ke stěně pomocí háku z hliníku. To bude vyhovovat všem místnosti a všechny styly interiérů.

Wall Library Pontaccio od Lago

Knihovna zavěšení na zeď deco design nábytku knihy skladování idea

Zde je velmi velký visící a modulární knihovny také z MDF ,. Tato knihovna je vhodná pro velké prostory. Dodává se v barvě bílé, hnědé a šedé. Můžete ukládat své knihy, CD, LP a své věci bez obav, že vám bude chybět místo! BYBLOS je ideální, pokud máte velkou sbírku knih.

Byblos by Ozzio Itálii: zídky knihovna v bílém

bílá zeď knihovna designu skříň obývací pokoj bílé pohovky skleněný stůl

Příkladem adaptivní policový systém. MAKE / SHIFT je designový nábytek a vyrábí Movisi conceptué Peter Marigold. Se svým klínovým tvarem, se vejde do každé místnosti a prostoru. Police jsou stabilizační sami. Kromě toho tato skříň je flexibilní, robustní a velmi lehký. Je možné nastavit výšku a šířku, aby co nejlépe vyhovovalo místu vašeho prostoru. Může být instalován vertikálně nebo horizontálně. MAKE / SHIFT je k dispozici v černé, bílé a růžové. Můžete také požádat o jinou barvu.

MAKE / SHIFT byl vyroben Movisi

Modulární zavěšení na zeď knihovna interiérový designzavěšení na stěnu knihovna design'intérieur moderne idée

Minibooxx je ocelová stěna knihovna. Obsahuje kovové regály a 5 Farm-knih. Je k dispozici v matném bílém a matně černé. Struktura pantograf umožňuje kdekoliv podle vašich potřeb a dostupného prostoru.

White Wall Library Minibooxx ocel Desalto

suspenduje bílá knihovna konstrukce minibooxx Desalto stěna úložná skříň myšlenkaBlack Wall Library Minibooxx ocel Desaltočerný design library zavěšení na zeď nábytek modulární storage idea Modulární konstrukce knihovny idea skladování suspenze nábytek obývací stěna Wall knihovna a otevřený design v šedé Ibis Alivar konstrukce'intérieur meuble de rangement bibliothèque murale suspendue design bois knihovna salonek design přístroje pozastavena dřevěný bílý stolní dekorace položek TelevizníKonstrukce ocelová stěna dřevo knihovna zavěšení design svítidla kniha skladování šedá koberec obývací pokoj stůl bílá zavěšení na zeď knihovna konstrukce ocelové'intérieur moderne swing cattelan italia Bílá dřevěná skříňka knihovna křeslo bílá dekou výprava nápad hnědé dřevěné stěny knihovna nápadem odpružení Deco obývací pokoj pohovka zídky Design stěna knihovna design úložného nápadu'intérieur Knihovna visí skříňka nápadem skříňka dreváreň konstrukce zídky dekor millerighe závěsné svítidlo knihovna konstrukce zavěšení strop skladování myšlenka knihy nábytek visí bílý interiér kovové skladovací police designu knihy w su linky Pozastavena konstrukce knihovny storage nábytek uzavřen praktický dřevěný úložný nábytkový design stěna dekor idea dřevěná stěna skladovací police nápadem podnožka modré křeslo Nástěnná police ořech konstrukce úložiště stěna podnožka Design křeslo modré knihyvisí dřevěný nábytek police dřevěná stěna zastavovací design utopit stěna úložná skříň nápadem knihovna Bílé dřevo konstrukce knihovna designu'intérieur moderne chaise orange pouf vert konstrukce'intérieur moderne tapis de sol blanc table salle à manger salon canapé blanc Knihovna design přístroje svítidlo bílé sklo stolek zídky knihovna bílá deco salon designu nápad Knihovna open pozastavena dřevěné konstrukce CorteZari zavěšení konstrukce ocelové knihovna dřevo bílý konferenční stolek konstrukce dekorace Knihovna Design zeď'intérieur moderne style minimaliste canapé gris pouf jaune table basse dřevo design nábytku obývacího pokoje pohovka úložný stůl žluté polštáře deco původní myšlenkustěna nápadem library storage design nábytku knihy saloon bílá knihovna koncept obývacího pokoje rohože bílé křeslo designu zídky knihovna moderní design jídelna skladování idea zídky knihovna design nábytku knihy komora postel karimatku Design zeď knihovna kabinet podnožka Deco interiéru zídky knihovna design červené nápadem'intérieur meuble de rangement


Like this post? Please share to your friends: