Interiér moderní domov s asijskou výzdobou – anews24.info

Interiér moderní domov s asijskou výzdobou

Asian orientální dekorace interiéru

V současné době nabízíme soukromou návštěvu do dvou prostorů s moderním domácím interiéru a asijském stylu, který se nachází na ostrově Tchaj-wanu. Tyto dvě krásné rezidence nám dávají přehled o trendech Zen stylu v oblasti východní Asie tím, že nám prozkoumat pole, které je v Evropě stále ještě málo známý než současných výkladů mnoha asijských tradic v oblasti navrhovat dovnitř.


Výzdoba interiéru moderní domov design by Allness

deco zen pokoj Interiér moderní dům

Naše první prostor je kompletně zrekonstruován Allness design domu. Je navržen tak, aby rodinu se dvěma dětmi. Majitelé rezidence chtěl užít široký otevřený prostor, aby se dále stimulovat interakce mezi členy rodiny. To je to, co přimělo návrhářům tvořit velkou kuchyň otevřenou do obývacího pokoje.

Interiér moderní dům asijský styl

interiérový design moderní domov deco Asie

Měkké, neutrální barvy, doprovázené přírodních tkanin, přispět k vytvoření klidnou atmosféru, pohodlné a relaxaci. Volba typu osvětlení má za cíl poskytnout hojné světlo. Jeho účinek je doplněn bodovým lampou umístěnou nad velkou pohovkou můžete vidět na fotografii níže.

Interiér moderní dům: obývací pokoj s zen

Asian výzdoba interiéru

Po rekonstrukci, dům má moderní vzhled, který se vyznačuje jednoduchými liniemi a tvary. Perspektiva prostor organizace, usnadňují přechod z jedné místnosti do druhé, jak je jasně vidět na obrázku výše.

Interiér moderní domov s asijskými vlivy

Zen dekorace myšlenky moderní interiér

Šedý koberec a zelené polštáře upozornit na tomto koutě vesmíru, nám ukázala, že i ty jemné akcenty mají vliv na škále barev v obývacím pokoji. Patří mezi ně zvýšení velikosti bez přetížení atmosféru. Lakované povrchy, jako bílé tabule zde jsou skvělým řešením pro zdobení rohů, které nemají dostatek přirozeného světla.

moderní domov v Tchaj-wanu pracovního koutku

moderní domov deco zen vnitřní výbava

Tato malá kancelář je umístěna za panelem, který je hostitelem zábavní oblast. Pracovní plocha je vytvořena především pro rodiče, aby pokračovaly ve svých kariérních plánů a zároveň strávit chvíle se svými dětmi. Tmavé barvy stěny a dřevěný stůl je základem pro relaxační a klidnou atmosféru, která napomáhá koncentraci.

Vývoj představa moderní knihovny

výzdobě feng shui interiéru

Dům má také malou knihovnu. Tento zajímavý kus je organizován kolem malého stolku, které v prostředí v místnosti. Jeho cíl: dát všem členům rodiny možnost přečíst dohromady a umožnit rodičům, aby pomohli svým dětem s domácími úkoly.

Interiér moderní domov s asijskými dekorů a světelnými efekty

Interiér domácí deco zen styl

Pokud tento prostor je samo o sobě nestačí originální, zde jsou kuriózní detail: knihovna není vyhrazeno pouze pro vzdělávání a čtení; to také ubytuje velkou sbírku dřevěných razítek všech forem! Opět platí, že světelný design je rozhodující dát prostoru je hala vzhled výstavní.

Idea dekorace moderní koridor

dekorace Moderní Asian home

S tímto obrazem na chodbě domu, vidíme opět význam světla v malém provedení prostory. Dřevěné povrchy a harmonické spojení mezi světlými a tmavými barvami je tajemství elegantní haly a moderní!

Žijící Zen koupelna s moderním designem

deco moderní design ZEN myšlenku

Po vstupu do koupelny, jedna je překvapen původní manželství několik druhů kamene tmavšího odstínu. K dekoratérů na Allness designu jistě představoval příjemný způsob, jak incorper přírodních materiálů v místnosti, kdo chce černobíle. Výsledek: jeden z nejvíce zen prostor v celém domě.

Kombinace asijských nábytek a moderní dekor

výzdoba objektu Zen moderní interiér

Interiér moderní dům by 爱 设计

Interiér idea moderní bytové dekorace Asian

Náš druhý příklad moderní asijské interiér se vyznačuje výzdobou, která se opírá o odvážných kontrastů. Je to také ukázka kombinace různých stylů a tradic: Zen a průmyslový design sejít zde svým způsobem pozoruhodné.

Interiér moderní dům s Zen salonku

Moderní domácí interiér deco zen salonek

Tuto fotografii, se soustředil na části přehlídky, ukazuje tento vliv: malé kovové nohy k nábytku je rozhodně jedním ze základních rysů průmyslových stylu. Vzduch trochu plachý nábytku úspěšně dáno velkým prádlo rozkládací barvy a vyčistit koberec. Velká zrcadla, jako je ten v knihovně instalován ve spodní části obývacího pokoje je také klíčovým prvkem v tomto domě jsou opticky zvětšit prostor a zároveň poskytuje více světla.

Interiér moderní dům - svatební dekorace styly

architektura a výzdoba interiéru moderní domov zen

Barevná paleta je zvlášť čistý. V tomto snímku, jsme okamžitě zasáhl u stolu jídelní židle v tmavých odstínech, které jsou rozšířeny o unikátní bílou židli. To odráží pohovka v obývacím pokoji z velmi úspěšné cestě.

Interiér moderní dům inspirovaný asijské tradice

Výzdoba interiéru moderní asijské nábytek dům

Stejně jako v prvním domě, opět domů se spoléhali na velkém otevřeném prostranství, ale jasně vymezena. A jen proto, aby zdůraznil účel organizování prostor, designéři mobilizovány chytré nápady: betonový strop pro obytného prostoru a dřevěnou stěnu, rustikální styl pro jídelny.

Stolování v moderním asijském domě

Zen dekor uvnitř moderního bytového nábytku

Jídelní stůl ze světlého dřeva je pravděpodobně jedním z nejatraktivnějších nábytku v této části domu. Ukázala nám všechny příznivý účinek dřevěného nábytku, který poskytuje teplý, přirozený poznámku k dekoru.

Asijská kuchyně s moderním interiérem

Moderní domácí dekorace interiéru Asian

Nemohl chybět roli další velké zrcadlo, které osvětluje dále tuto část domu tím, že odráží světlo okny obývacího pokoje. Lakované povrchy, dřevo a světelné efekty ...

moderní domov fotografie s orientálním dekorem

Rozložení deco obývací pokoj moderní asijský styl

... zkrátka dokonalý příklad kombinace materiálů, barev a textur bezvadné!

Moderní prostor oddělení ovlivněn čínských a japonských domech

Vnitřní výzdoba domu moderní asijské konstrukce

Inspirován asijské tradice, návrháři spoléhali na panelech, které fungují jako dveře. kovodělných jsou moderní interpretací prostoru oddělení nábytku starších orientálních domů. Jejich úkolem je vymezit díly a zároveň nechal na slunci.

Rohový minimalistické práci s asijským nábytkem

feng shui interiér moderní domov deco zen styl

Jedná se o další kus inspirován tradiční asijské dekor. Jeho charakteristickým rysem: Minimalistický design se starým a jednoduchým nábytkem. Tento malý prostor je navržen tak, aby roh práce, má také žaluzie, které poskytují více soukromí jeho uživatelů.

Ložnice Zen moderní design

Interiér moderní bytové dekorace Zen pokoj

Krásná ložnice zdobí paletou neutrálních a elegantních barvách poskytnout klidnou atmosféru a moderní najednou. Pokud nejste schopni ukázat prstem, který dává této místnosti moderní vzhled, tady je trať: je to hra geometrických tvarů na kamennou zeď, záclony a dřevěným nábytkem.

Zen Room koupelna moderní domov v Asii

Zen koupelna dekorace koupelna

V koupelně je stejná zen atmosféra moderního stylu. Opět platí, že se získá dohodou materiálů a forem: kamene s vodorovnými liniemi, typické kulaté mísy pro Zen koupelny, velké zrcadlo a skleněné povrchy.

Dům plán s výzdobou Allness design

moderním asijském stylu titulní architekturu

Plán domu zdobený 爱 设计

Asian deco designu moderní domov


Like this post? Please share to your friends: