uvnitř

Dům na Japonce v Austrálii – Moderní architektura

Japonský dům moderní kašna deska designuVelcí architekti polovině minulého století zásadním si zaslouží, a to je schopnost splynout východní a západní tradice společně. (A Isamu Noguchi, japonský autor návrhář kultovních předmětů, nebyl výjimkou z tohoto pozorování.


) I když 70. a 80. letech byly charakterizovány intenzivními a hravých barev, moderního života a jeho každodenního spěchu také majitelé domů se obrátit na měkký, relaxační odstíny typické interiéru Asii.

Azumi Rezidence - dům v japonštině

domovem pro japonského moderního japonského designu tráva hran

Zpočátku byste vy nechtěli, pokud Azumi assimiliez bydliště architekti Webb & Brown-Neaves má architekturu, která by se nachází v klidné, listové předměstí Japonska. Ve skutečnosti, tento velkolepý dům se nachází v těsné blízkosti Perthu v Austrálii, a skvěle míchat Zen typické prvky s okouzlující a naprosto moderním vybavením.

salonek s typickými japonskými akcenty

domovem pro japonského moderního designu zapadlé bílé pohovce salonek

Stejně jako u skutečné japonské architektuře se zabývá domu, který je postaven kolem vnějšího prostředí kolem charakteru. Vnitřní prostory směs jedna do druhé, s obývacím oblasti vymezené ve větší místnosti, také zahrnující oblast pro komunální jídla. Lampy jsou podepsány Tom Dixon, židle jsou použité kultovní židle „boom“ nebo židle Y Hans Wegner. Která připomíná asijského původu, je škála barev, vždy osciluje mezi hnědé a hnědé - žlutá dřevo a bílými stěnami.

A rozsáhlá území s dílčími prostory

domovem japonské moderní design tekutina prostor dřevěné židle boom

Sub - tváře zploštělé střechy jsou patrné z vnitřku, povlečených dřevěných prken. Vše, co zůstává v přísném ortogonality a nelze nevzpomenout působivé dílo Lloyd - Wright. Široké prostory jsou propojené a vizuální odkazy k zajištění komunikace. Tradiční příčky, Shoji zástěny s dřevěnou kostrou a papírový kužel, se používají k dalšímu renfoncer atmosféru pro Japonce. Zde je video, které ukazuje, do domu, jakož i více obrázků jeho výzdobu a další projekty Webb & Brown-Neaves:

Dům japonskou konstrukci Webb & Brown-Neaves

Lucerny s japonskými motivy

domovem japonské moderní designový zahradní stůl lucernou dřeva

závěsná svítidla různých tvarů

domovem japonské moderní design ubrousek černé závěsné lampy

Koupelna v černé, světle hnědé a bílé

house moderní japonské kuchyně vodě dříví Design

Venkovní pavilon pro společné jídlo

domovem japonské Pavilion vnější dřevěné obložení

Shoji obrazovky partitionnent prostor

Japonský moderní design dům Japanese Shoji art plátno

V koupelně se otevírá do místnosti

Japonský moderní design dům postel s nebesy rám obložení pokoj

Kolmost, aniž by byla ohrožena dynamická

Japonský moderní design dům dřevěné parkety perspektiva Japonský moderní konstrukce domu projekční práce beton kuchyň Japonský dům moderní šedá rohová sedačka plyšové samet designu

doma v moderní japonské architektury Mapa Austrálie designu

domovem japonské designu moderní architektury Fotografie: moderní domácí deco architektura'interieur

Moderní domov vnitřní výbava Design


About the author

admin