uvnitř

černá nebo rafinovaná elegance parkety: je to takový požadavek!

parkety černý vstupní hala-style-krásu

Black je parketová podlaha, která představuje výběr jisté s ohledem na jejich podlahy šaty elegantní a divoce. Je to náročná varianta, která vyžaduje specifické vybavení, nejoriginálnější v barvě a stylu interiérového designu obecně.


Tmavá parkety předurčuje interiérový designér nabídnout téměř Dichromium nábytek

Proč tmě parkety to předurčuje interiérový designér navrhnout téměř Dichromium nábytkem? Z toho prostého důvodu, že černá dřevěná podlaha, na první pohled, neumožňuje se člověk rozhodne, co se týče výzdoby Obecně platí, že stejný nábytek, který nabízíme, kdybychom oblečený do podlahy parkety tradiční dřevěné přirozená barva. Hnědá barva naznačuje méně šedou nábytek nebo monochromatický výzdobu nebo Dichromium střízlivé barvy.

parkety black bydlení moderní minimalistický-černo-bílá

Černá podlahy umožňuje výběr z ultra moderní dekor, zatímco přirozená barva parket není zakázáno, ale není předurčují daný měkké hnědé a výběrové řízení, s výzdobou sestávající z tmavého chromu a jednoduché linie. Příslušenství žluté nebo červené jít dobře s černou parketovou podlahou, že hnědé ale atmosféra bude samozřejmě lišit v obou případech.

parkety černé místnost patrový obchod-house

Kombinovaný černý patro s přirozenou barvou dřeva

Fanoušci černé podlahy jsou také fanoušci přirozenou barvu dřeva mají sklon mix jak dřevo v různých barvách v moderním a elegantním interiéru.

parkety černý rozkládací pobyt-home

Je tu něco velmi módní a velmi čisté v černé podlaze. Proč? Vzhledem k tomu, že má nový styl, modernější vzhled. Vzhledem k tomu, že nabízí jedinečnou příležitost namíchat doma modernosti a elegance.

black parkety-room bed-clear

Tmavá dřevěná podlaha - perfektní volbou pro vaši kuchyni

Kontrast mezi černou a bílou, věčný sňatek mezi těmito dvěma barvami, které mnozí z nás chtěli spojit doma, v kuchyni nebo jinde s cílem zdokonalit a učinit další třídu jejich interiéru.

černo-bílé parkety kuchyně

Bílá budí dojem prostoru a hloubky. Černý je naopak sama. Odlišuje, akcentuje to slouží jako základ, jako bílé hmoty, ale tahle dává méně neutrální základ pro další barvy měkčí nebo jasnější, že přispěje k výzdobě interiéru.

perfektní-kuchyň, moderní černý parkety

Černá podlaha se velmi dobře v kuchyni, lépe než přirozené barvy parket, jak můžete vidět sami. Nabízí se možnost, více než tradiční dřevěnou podlahu, která je také často vybrán jako podlahy do kuchyně, malování stěn v tmavě šedé nebo tmavošedý a šedým stropem, jak vidíte na image je uvedeno výše, zatímco zbývající naprosto v prostředí, kde se v místnosti komunikace, to je následováno parkety dřevo přirozenou barvu.

parkety Kuchyně Black-Američan

Prokurátoři v černé barvě vás zve vybavit svou kuchyň s černým nábytkem. Backsplash ve vaší kuchyni pak může být bílá nebo béžová. To znamená, že mramorové pracovní desky chodit daleko najít kontrast jiného typu.

parkety-dřevěného nábytku black-black-level-working-White

Podlaha samo o sobě může být z několika typů. Tam je obvykle parketová podlaha se ztratil střih parkety, řezání kamene podlahy, parkety rybí kosti, rybí kosti parkety parkety košíkářství, dřevěná podlaha ve francouzštině, angličtině, pokročilý Maďarsko, a pak sofistikovanější: podlaha Versailles parkety Chantilly nebo dno Arenberg. Ten vidíte na obrázku níže, je ještě jiný typ. Připomíná bambus a z tohoto důvodu je to vzor, ​​jak se říká v obchodních patrech, velmi originální a zajímavý.

parket imitující-černý design Bamboo

Pevné dřevěné parketové desky je ruční dřevěná podlaha, že mnozí z vás jsou nezbytné a nenahraditelné pro své podlahy. To je dobře, to je třída, protože je to ruční práce. Všichni milovníci parketovou podlahou, pokud hledáte více modernosti, vybrat to jedno, protože to inspiruje tradicí.

lamela-wood-černé pevné látky parkety

Deska podlahy je ideální pro chalupy přímo do své vily na předměstí ve vaší domácnosti. To dává teplé zimní a letní vzduch během teplejších měsíců. On srdečně zve k procházce naboso doma, i když dřevo je zacházeno méně příznivě, než průmyslové parkety uložené různými způsoby (viz výše).

black parkety kuchyň, jídelna, prostorný

Tmavá dřevěná podlaha v obývacím pokoji

Černá podlaha může inspirovat tradiční dekor, a všechno bude tak krásná jako v případě inspirovalo podlahy s ultra moderním interiérem. Mezi všemi odstíny černé existuje obrovský rozdíl. Existuje tolik odstínů černé. Ten, kdo je jen něco málo přes tmavě hnědou může dokonale jít s tradiční výzdobou.

parkety černo-bílý dům

Nejnižší řemeslně podlahy vybere elegantní, ale moderní nábytek. Ty mohou napodobovat staré styly, ale v podstatě, vidíte, že nábytek v níže uvedené fotografii je nové a moderní. Parketové desky, řemeslo tentokrát pozvali na sofistikovanější zařízení.

parkety ve stylu černé skříňky

Podíváte-li se na dva obrazy, jeden shora a jeden z níže, uvidíte rozdíl mezi těmito dvěma černých odstínech. To je tak, aby zobrazoval pouze dva zřetelné černé. Jedna z výše se smísí s hnědé a šedé, že nižší než je smíchán s světle šedé nebo bílé.

parkety chic black

Tmavé parkety hovoří složitější než tradiční dřevěné nebo v každém případě to, co je nejvíce patrné, když jdete na stopy podrážek jsou viditelné na černém než hnědé, ale když nechcete šetřit úsilí a řádně udržované půdě, černá podlahy může udělat elegantní nádech vašeho interiéru. Zde například čekárnu a pokusit se ji představit s tradiční podlahou. V obou případech to bude hezká, ale styly budou značně lišit.

parkety černé pokoj čekajícího-office-nábytek-barvy-Bright

K dispozici jídelna, je znázorněno na fotografii níže, je jednoduchý, ale moderní. Kombinace studené a teplé barvy, a to šedé, černé, bílé a žluté, umožňuje vytvořit příjemný kontrast k očím. A tady je návod, jak zjednodušující interiér můžete díky barvám zmíněných podívat spíše elegantní.

parkety černý jídelnu, moderní žluté doplňky

Latte, že ukážeme na fotografii níže, není stejná jako je zobrazeno na fotografii výše. Výše jsou tmavší barvy a laku, že spodní fotografie je matný, má vzduchu řemesla a jeho barva se smísí s hnědou.

zobrazit černé parketové-Prés

Zde černá smíchané s hnědou parket může zmírnit účinek moderní ultra moderní krb. Jako by to bylo jako být ve starším bytě, než je tomu ve skutečnosti. Za normálních okolností tento krb může mít i čistě pro povrchové černé podlahy a v tomto případě, v této místnosti ‚vypadat moderně.

černá parkety obývací pokoj s krbem,

Níže vidíte opačný případ. V patře je tmavší černý tón, krb a byt ‚jsou starší než v předchozím obrázku, ale semi-lakované podlahy a jeho tmavší barva, že tento pokoj‘ Zdá se, nové a moderní.

parkety black studio pokoj, krb, moderní

Černý dřevěný proutěné

Na podlaze jsou parkety proutí vzor ideální pro prostě zařízeném pokoji, protože to obžaloba má velmi zvláštní třídu. To má poctu vybavení uvnitř nebo zdobit, pokud dáváte přednost. Černá, jak to je, to může být malý elegantní dotek, který bude vysílat styl vašeho interiéru úplně.

parkety black-type výkres

Byli jsme zvyklí vidět na podlahu v nárazově v přírodní barvě. Jinými slovy, to je vzácné nebo velmi vzácné vidět černé. Maloval v černé barvě, parkety zaručuje jistou tradicionalismu a umožňuje vybavit Váš interiér na dvě zcela opačné styly.

černé dřevěné parkety-storage-tradiční model

Zde je verze s dřevěnými holemi rozbitých modernější. Vidíte nábytek, třicet centimetrů vysoké židli nebo halogenové žárovky, je ultra moderní a všechno perfektně hodí!

parkety moderní černý nábytek

Ačkoli tato podlaha je směs dvou barev, to vypadá velmi moderně. Vybavení následovat trend bez problémů. Styl je minimalistický, ale stojí to přes tradiční výzdobou.

parkety černý modernost-elegance

Ti, kteří si nemohou vybrat mezi tmavým parket a přírodní barvě podlahy může dobře mít obojí. Malovat černé dřevěná prkna, ale ne úplně může mít více zajímavý efekt. Asijské dekor v tomto případě zapsána v pořádku. Podlaha má svůj vlastní styl a jiný styl kombinuje originální a zábavnou formou.

černé odstíny parkety, plovoucí podlahy-dřevo-color přírodě

Šachovnicová podlaha, to je úžasné řešení pro ty, kteří chtějí prokurátor není jako ostatní! Černé a barevné dřevěné chaty rozšířil otevřenou možnost vyzdobit svůj domov v několika různými způsoby. Můžete také poskytnout respektuje tradici, nebo naopak dát volný způsob, jak svého vkusu a preferencí pro něco víc extravagantní.

parkety-type-hnědá černý kostkovaný

Jiným příkladem, kde je černá podlaha s tmavě hnědé odstíny v sobě spojuje tradice a modernosti, aniž by se zapomínalo na eleganci!

parkety černé studio-comfort-chic

Parkety black kamenictví

Nakonec jsme se představit kámen řez podlahy a zároveň ukazuje, že dovnitř, kde je podlaha vybrán jako podlaha (další fotografie). Tato podlaha má určitou jemnost a jemnost, že mnozí z vás baví. Ve skutečnosti, to parkety vzor je hezká a nabízí jemné a jemné bytové zařízení možnosti. Nádherná výzdoba může najít své místo snadno.

parkety latě black delikátní tenké elegance-absolute

Zachovat starou deco může být také skvělou volbou!

parkety černý kus-dveře-dřevo-hnědá


About the author

admin