nábytek

Dlouhá konstrukce židle – třeba letos v létě

white Transat Léto se blíží a chaise lounge a designu je definována jako ideální nábytku užít si teplé dny a tišící večery! Vytvořeno, aby byly funkční a přenosné modely jsou skládací, výškově nastavitelná a přinese nadčasovou letní vzduch, co potřebujete pro relaxaci.


Rezistentní dřevěné nebo kovové nohy zajistit jejich stabilitu a odolnost. Židle nabízejí perfektní příjemné chvíle v zahradě nebo u bazénu. Jejich sestra, Chile, je také dobrá volba, opět v módě s větší živostí v tónů a barev.

Dlouhá design a pohodlná židle je přednostní nábytek v létě

blue pohodlná židle kaštanová

Při výběru lehátko, vzít v úvahu styl židle a stávajícího nábytku, splynout s harmonii a chuť. Zkontrolujte, zda je k dispozici prostor postačí rozložit gauč, zatímco sufisamment ponechává prostor projít.

Moderní křeslo má různé tvary a barvy

Design židle kaštanová
Před zakoupením, mějte na paměti, že vaše budoucí lehátko, musí být přenosné, skládací, snadno se udržuje, trvanlivý, odolný proti skvrnám, odolný proti povětrnostním vlivům, a navíc, že ​​kryty a polštáře jsou odnímatelné. A konečně, lehnout si na „trůn“ pestré a pohodlné, užívat si čas pro sebe, číst nebo přemýšlet o krásnou zahradu vašeho domova.

Jeho Chilský la cousine- je také dobrá volba

dlouhé pláže židleNaše návrhy zahrnují designové židle z různých tvůrců - Kris Van Puyvelde, Chiaramonte & Marino, Paola Navone, Studio Segers, Piergiorgio Cazzaniga a mnoho dalších.

Tento nábytek se perfektně hodí vedle bazénu

Design křeslo

Tím pravým místem k relaxaci a sluneční lázně

Moderní forma dlouhá židle

Dokončit svůj léto venku s tímto designem nábytku

Modern Yellow Lehátko

Vyhazovač má kola, které mají být přesunuty snadněji

černé lehátko kola

Dlouhá židličkových doplněn integrovaným deštníkem

Long deštník židle

Lehátko na jedné noze je v módě ...

Long Konstrukce podlahy židle

... v různých barvách

noha dlouhé černé židle Long deštník pool chair Dlouhé černé rustikální křeslo přímořské lehátka dlouhý bazén židle barvy Dlouhé černé kolečková křesla Lehátka bazénové slunečníky Chillienne přímořské Mimo bílé posteli polštář dřevo postel komfortní velký polštář postel černá polštář postel red černý design postele Bazén relaxační bílé posteli Manželská postel s deštníkem oranžová rákos postel Skládací dřevěné postele skládací černá kola postel skládací lůžko kola skládací lůžko na lodi rustikální postel velký polštář lehátko postel s přikrývkou Transat bílý slunečník Transat dřevo barvy polštáře Transat dřevo kaštanové Transat wood pool Transat dřevěná kola


About the author

admin