nábytek

Wood Kancelářský nábytek – design a originální

Moderní design dřevěný stůl

Hledáte kusem kancelářského nábytku, který kombinuje funkčnost, pohodlí a originální design? V tomto článku najdete mimořádný dřevěnou skříňku, která je na rozdíl od něčeho víte, a to potěší přírodovědců a ty, kteří chtějí být vždy jiná a originální.

Tento krásný a úžasný nábytek, na které se zaměřujeme, je Wood Kancelářský nábytek neobvyklý nazvaný "Wave" (Wave ve francouzštině). Je to krásný tvorba Roberta Brou - americký designér, který žije a pracuje ve státě Georgia. Tato práce se zaměřuje na naturalismu a přírodních materiálů.

odnímatelný kancelářský nábytek a design dřevěný odnímatelný dřevo office

Původní sídlo se splnila dva hlavní věže a zásuvek, které je základem pro veškerý kancelářský nábytek, ale vše ostatní je úžasný a výjimečný designu. Robert Brou použili novou techniku ​​zvanou technikou „řezy“ vytvořit tento krásný moderní úřad, který je jako socha v několika vlnách vodních vrstvách na sobě. Každý „vrstva“ je odnímatelná a může se pohybovat v cca 8 cm, takže nebudete muset vytáhnout zásuvky. Konstrukce je nádherná, ale nejsme v bezpečí, že projektant myslel prachu.

neobvyklé a originální tmavý dřevěný stůl vyjímatelná z tmavého dřeva office

Originální a neobvyklý dřevěný stůl Wood Kancelářský nábytek

Toto dřevo stůl je velmi pohodlné

Originální kancelářský nábytek dřevěný

Krásné kanceláře spousta zásuvek pro skladování dřevěný kancelářský nábytek praxe

Moderní nábytek a design zásuvka kancelářský nábytek dřevěný

Dřevo Office neuvěřitelné konstrukce Tyčí dřevěný kancelářský nábytek


About the author

admin