Pár Tetování: nejlepší nápady sdílet s přáteli – anews24.info

Pár Tetování: nejlepší nápady sdílet s přáteli

tetování moment pane-paní-idee-tetování

Jste se šíleně zamilovaná a chtěla se o něj podělit s celým světem? Je čas vyhlásit své pocity pomocí párového tetování. Toto tetování je jedním z nejnovějších trendů další tetování.


Stále více a více párů si tento nápad přitažlivý. Ale jak toho dosáhnout, musíme se odvážit. Také vybrat správné místo a tetování model může být velmi obtížné. V tomto článku, redakční ‚z Designmag vybral některé originální tetování nápady. Ale také objevit některé myšlenky, významy a triků, které vám pomohou ve vašem výběru.

točivý moment tetování: nahradit kroužek aliance

tattoo-finger-smlouva-manželství

Začnu nejpopulárnějších tetování mezi zamilované:

tetování prsten!

Je zjištěno, roste na prstech milenců, kteří se chtějí přísahat lásku na celý život. Je to udržitelným způsobem, a to i věčný, nahradit svatební smlouvu. Někteří se rozhodnout pro imitaci kroužku, jiní pro vzor ve tvaru srdce nebo symbolický nápis.

node-tattoo-finger-idea

Zvažte také, že se jedná o objev část, která může vzácně schovat. Buď váš vztah tetování budou viditelné pouhým okem každého člověka.

srdce tetování-finger-idea

Ale musíte vědět o tento druh tetování je, že se vytrácí s časem. Prsty a ruce jsou součástí těla, která se promývá několikrát denně. Je to také místo pro drsné pokožky a tetování je mnohem obtížnější. Buď musíme znovu přemýšlet o tom občas, aby jeho výchozí vzhled.

tetování nápad moment tažení-srdce tetování

Předloktí tetování je dobrá volba, aby si tetování, chcete-li najít správnou rovnováhu mezi uvážení a vzhled. Ve skutečnosti, můžete vždy schovat oblékání tričko s dlouhým rukávem.

znak tetování-color-idea

Uvědomte si, že pokud se rozhodnete tento orgán pro vaše tetování pár nejméně bolestivá část je nad ramenem. Vnitřní část je měkčí, bude bolest výraznější.

bití, srdce tep-arm

Když si vyberete tetování pár, máte na výběr mezi malým a diskrétní tetování nebo LED.

Ale nejdůležitější je, aby ji přizpůsobit.

Můžete získat tetování ve společném vášeň, paměti nebo jen symbol.

star-kino znak míněný

Při výběru se dostat milovníky tetování, nejběžnější možnosti jsou tři. Prvním z nich je dostat tetování, které doplní, že váš polovinu. Druhým bylo vybrat vzor nebo návrh, který bude věnován na váš miláček (e). A třetí možností je vytvořit tetování, které bude stejné jako láska (je).

heart-love-znamenat-fidelity

Tetování pro milovníky které doplňují ...

Mezi nejoblíbenější tetování páry zahrnují ty, které doplňují tak či onak. To může být věta začíná u mužů a jeden konec věty pro dámy. Ale také dvě poloviny srdce nebo symbol. Mezi další tetování může být také reprezentována klíče a zámku, citáty, charaktery filmu a mnoho dalších.

Registrace-design-love-tetování

Myšlenka komplementární tetování je, že dva lidé musí být přítomen pro vytvoření tetování kolem páru. Pamatovat přívěsky na půlky, které byly nabídnuty k osobě, která je drahá? No, tento nový trend v tetování dokonale nahradí přívěsky, ale mnohem víc udržitelným způsobem. Pokud jste se rozhodli pro tento druh tetování, můžete si vybrat všechny části těla, kam chcete vystavit a model.

piece-of-puzzle-Idee

Vzít příklad tohoto puzzle ve tvaru tetování. Jak všichni víme,

Když jsme našli spřízněnou duši, nebo bratra, je, že jsme našli člověka, který dělá kompletní.

Tak tady je to, co tetování symbolizuje moment výše. Při přemýšlení o tetování, kterého chcete dosáhnout, za zprávu, kterou chcete sdělit. To může být zjevné nebo skryté. Důležité je, co to znamená pro vás a vaši polovinu.

tattoo-puzzle-heart-idea

Pokud se chcete více diskrétní tetování, můžete se rozhodnout pro dvě poloviny srdce, symboly lásky. Ale pokud chcete něco víc světla, zvolte některé z více asertivní těla, jako záda a nohy. Můžete si vybrat více i největších důvodů, jako na fotografii výše.

idee-registration-love-ink

Obecně platí, že výběr tetování točivého momentu je inspirován událostmi nebo vzpomínky. Například, našel na těle stále více milovníků setkání termín páru, svatební termíny nebo tam, kde se setkal.

Důležité je vybrat si něco jedinečného, ​​který představuje váš vztah.

Než se vydáte do tetovacího umělce, ujistěte se, že k myšlence, že chcete dosáhnout, a pak si s ním promluvit k dokonalosti a na výběru lokality.

Původní idea--předloktí

Mezi vytetované párů patří většinou malé diskrétní tetování. Mít tetování je velmi osobní a není třeba ji ukázat světu. Někteří lidé se dokonce rozhodnout o místech, která jsou přístupná pouze jejich oči nebo oči jejich polovinu. Koneckonců, láska je sdílení dva! Navíc, mnoho lidí tímto způsobem, jsou překvapení jejich milenci (SE).

Král-královna lev zvíře

Navíc, někteří preferují profesně diskrétnost. Přestože se stala velmi populární, stále existují zaměstnavatelé, kteří nevypadají velmi dobré oko tetování. Tak proč riskovat? Buďte opatrní, zvláště pokud vaše práce zahrnuje práci s klienty.

mínit-quote-registration-kreslení

Jak vidíte, výběr je mnoho. A pro ty, kteří se obávají, aby se velký krok, je vždy možné vyzkoušet nejprve s dočasným tetováním. Klasickým v tomto druhu tetování je skutečnost, henna. To trvá asi měsíc a budete dělat rozhodnutí, zda chcete nebo nechcete dostat do trvalé tetování. Henna je 100% přírodní produkt se neskrývá žádná rizika.

což znamená-symbol-nekonečně idee

Zpráva, kterou přenášejí točivý moment s tetováním je silná. Takže to, co lepší způsob, jak deklarovat svou lásku tímto způsobem?

tattoo-finger-key-lock

the-cup-tattoo-idea


Like this post? Please share to your friends: