režim celebrity

Udržet moderní plážový 25 nápadů pro letní dovolenou

plavky květinový robe

Před odjezdem na letní dovolenou u moře v tomto roce je čas přemýšlet o tom, plážové oblečení budete nosit, když je horko a vlhko. Nejlepší způsob, jak přežít vlny veder je nosit lehké oblečení ve světlých barvách.


Tento typ oblečení vám pomůže cítit dobře a pohodlně. Mnoho dívek rádi nosí sarongy na pláži a vyzkoušejte kombinace s moderní nosit jako šaty, nad ramena, bez ramínek, atd ... To je nejpraktičtější způsob, jak být připraven v kratším čase a musí být u mode.

Moderní beach holding ideamoderní plážový outfit nápad

Ale když už mluvíme o plážové oblečení, existují i ​​jiné oblečení byste mohli nosí sarong ke sdílení, které vám dá pocit, že jsou krásné a elegantní. Můžete zkusit trochu pytlovité halenku, županu velmi trendy v této sezoně, efektní kouzla, tištěnou tuniku atd Záleží jen na vás, jaký typ oblečení vám nejlépe. A pokud jste stále chybí inspirace, najdete zde 25 originálních kombinacích dokonalé oblečení pro pláže. Podívejte se!

květinové tunika na pláži Myšlenka plavky květinové tunika

Je na čase začít plánovat svůj šatník na pláži v létě. Pokud jde o pěkný plážové oblečení, možnosti jsou nekonečné, takže začněte tím, že sníží svou volbu jen pro tuto příležitost. Co nosíte na pláži s kamarády o víkendu bude v poněkud okouzlující a ležérní styl. Oblečení vhodně pláž pomůže vám pomohou cítit se dobře o sobě bez ohledu na svou postavu.

Long perfektní tričko na pláž Myšlenka konala dlouhá pláž košile

Nejprve musíte rozhodnout, jaký styl chcete nosit. Budete v elegantní, příležitostná nebo sexy? Ujistěte se, že ve své plážové oblečení mluví o tobě.

denim vysokým pasem šortky a krátký top oděvy kombinace rozsah šortky džíny

Pokud se vydáte na pláž na večeři, pravděpodobně budete chtít mít elegantní vzhled, ale vždy styl plážový do svého vzhledu. Vydáte-li se opalovat, jít na barevné plavky a sarong.

květinové tričko žluté a bílé žlutá květinový halenka bílá pláž idea

Tyto neformální košile je ideální pro váš den na pláži. Jsou snadno umístit kdykoliv můžete najít všechny různé barvy a vzory. Mezi naše oblíbené jsou trička s květinovým prvky.

Moderní tričko na pláž beach halenka moderní idea

Lněné košile, jsou praktické a velmi vzdušný, což z nich dělá ideální pro horké slunné dny.

bílá krátké šaty krátké bílé pláže šaty idea

Můžete se také rozhodnout pro malé šaty, které má tendenci se skrýt svou plavky, ale lze snadno nasadit nebo sundat kdykoli. Dvojice to s pěkným žabky nebo sandály výbušné barvy léta.

T-shirt Moderní růžovéMyšlenka plavky růžové tričko

Jeden z prvních výstroje jednoduché, ale přesto erotické pohled je tričko. Každý, kdo má alespoň jednu košili ve svém šatníku, pak víte, že můžete velmi dobře spojena s dobře bikini typu dres.

Held trend na pláži plážový outfit spíše myšlenku

Pokud jste zvědaví, jaké příslušenství, abyste si vybrali procházky podél moře, pak sázet na plážovou tašku slámy. Je přirozené a zcela v souladu s tématem léta. Během letní sezóny můžete snadno najít kdekoliv ve všech velikostí, tvarů a barev.

zajímavý outfit na pláži Idee moderní plážové oblečení

Modern Floral Combi idee plážové oblečení květinový combi

Stejně jako minulý rok, šortky obleky jsou velmi módní i letos. Je to pohodlné plavky, dívčí a okouzlující místo pro procházky podél moře nebo pro vaše dny na opalování.

idee dlouhé šaty plážové oblečení

Prosím, nenechte si ujít hábit. Jsou zcela v souladu s pláží tématem a můžete dát nejen k procházkám na písku, ale také pro svatbu na pobřeží nebo jiné události.

krátká pláž šaty vícebarevné

Mini šaty jsou nikdy režim párty. Jsou lehké, barevné a dobře se všemi typy postav. Doprovázet dobrý pár žabky a plážovou tašku ze slámy nebo tkaniny.

Originální šaty vícebarevné pláž

Jak můžete vidět, pokud jde o oblečky plážích jsme prostě dát chvilku, tak dlouho, jak to je v souladu s barvami léta a zda účely a lehčí materiály, aby vás zachránil před žárem této sezóny. Dlouhé sukně jsou velmi dobrá volba, pokud se vám líbí bohémský styl.

Plavky Bohemian style

Bohémský-bílo-krajka

bílým prádlo šaty pláž

A nezapomeňte na klasiku, která je slaměný klobouk. Kromě toho je základním příslušenství, které vás ochrání před sluncem po celý den. Jen najít model, který půjde do očí. Kromě mysu je jedna z klobouků, která jde na všechny typy obličejů a to zejména protáhlý? Kromě toho, že chrání vás co nejvíce slunečního světla, díky širokým okrajem.

žlutých plážové šaty moderního

Pokud máte kulatý obličej, zvolte disketovou druh klobouku zvonu. Objem klobouku budou harmonizovat své funkce a přináší hebkost. Samotné jachtaře klobouky jsou ideální pro čtvercové tváře a jen zjemnit své hranaté rysy.

drží bílý originální pláž

V každém případě je nejdůležitější a cítit se dobře ve své kůži, pohodlné a krásné. Jak můžete vidět, je počet plavek je velká, pak jednoduše zjistit, co se bude pracovat více svůj styl, postavu a osobnost.

šortky-bag hat slámy

džíny šortky drží plážový debradeur

Modern beach oblečení trend

oděvy plážové sukně krátký top Longu

šortky-hat-krajka-lin

košilové bikiny brýle-kupóny


About the author

admin