Damaškové tkaniny plní svůj styl a luxusní nábytek

Luxusní damaškové tkaniny na polštáře

Damaškovým nebo damašek tkanina je tkanina, jehož vzory jsou látková vyšívané. Toto rozlišování stojí za zmínku, protože kresby vypadají velmi odlišně.


To může být použit k povlečení, ubrusy, ručníky, nábytek či polštáře. V případě Damašku a protichůdný k vyšívání vzory jsou velmi diskrétní. To často vede s výrobci látek preferovat květinové motivy, které jsou také velmi subtilní. Může existovat pouze dvě barvy damaškové tkaniny: útku a osnovní nitě. Ale většina z textilu a damaškové tkaniny jsou jednobarevné. V tomto příspěvku, nabízíme 20 příklady luxusního damaškové tkaniny, aby vás inspirovat a přivést vás do jemné a ozdobený světě.

Damaškové tkaniny zůstává jedním z nejlepších luxusních tkanin

Luxusní damaškové tapeta

Výkresy nejsou zvýrazněny dvěma oddělenými barvami, nýbrž rozdílu v jasu mezi synem: matný drátu a jasným drátem. Jasný příze je často hedvábí. Lněné semínko se používá také k damaškové tkaniny. Odolnější než bavlna, nabízí život, který dává smysl pro práci textilem.

Deluxe pokoj v růžové

Damašek textilie luxusní růžový

Módní obraz a orientální nebo květinové vzory, damašek tkanina je lesklá a pevná látka, která je vyrobena s plochými vzory. Jedná se o textilní Damašku přišel do domácích nebo zahraničních, bohaté tkaniny z bavlny a hedvábí smíšený, jak muži a ženy, bohaté a chudé použití pro jejich oblečení a nábytek.

Jeho návrhy jsou tkané a ne vyšívané

luxusní ložnice

Kombinace modré a zlaté tohoto luxusního podložku

Kombinace modré a zlaté tohoto luxusního podložku

luxusní černé a bílé polštáře

luxusní černé a bílé polštáře

damašek pokrývka

damašek pokrývka

ložní pokrývka damaškové tkaniny

Kryt damaškové tkaniny lůžko

Damašek luxusním

Damašek luxusním

Damaškovým je v pořádku a esquis

Damascus luxusní fialová Damaškovým jako luxusní tkaniny Postel s krytem damaškové tkaniny
damašek Textilní tapety damaškové tkaniny záclony

Damašek textilie pro záclony lůžkových Damascus luxusní tapety malované damaškové tapeta zlaté damaškové tapeta Luxusní vinobraní tapety plátěný stolička Deluxe