krása

Geometrické Tetování: význam a myšlenky v obrazech

geometrické tetování zápěstí ženě člověče

Geometrický tetování je stylový, minimalistický a elegantní. Pokud jste zvědaví, které si vybrat geometrické tetování a chtějí se dozvědět více o jejich významy, jsi spadla na správném místě!


geometrický trojúhelník minimalistický tetování nápad

Geometrické Tetování: význam a myšlenky v obrazech

Trojúhelník, kruh, čtverec, pyramida, obdélník - který je symbolem všech těchto geometrických útvarů? Zaměřit se na jejich význam více galerie geometrické tetování nápady a několik užitečných tipů, jak vybrat umístění.

tetování čtverečních geometrické-tetování Kotník

Geometrický tetování trend ovlivněn moderním designem

Geometrie je velmi módní v moderním interiéru. Geometrické linie jsou často přítomné v designu skandinávské minimalistický styl životní prostor. Geometrické tvary jsou také velmi trendy, pokud jde o výběr malý minimalistický a elegantní tetování. Na jedné straně, tyto formy kombinovat k dokonalosti. Jsou ideální. Na druhou stranu, začít s malým geometrické tetování je vždy dobrý nápad. Zvláště pokud se jedná o první trvalé tetování ve svém životě! Je jisté, že nebudete litovat, protože malý trojúhelník nebo kruh je podhodnocena a elegantní.

geometrický trojúhelník tetování malé tetování na zápěstí rameno tetování

Geometrická Tetování: Co kruh?

Kruh vyjadřuje dokonalost, nekonečno, cyklus. To je ideální, pokud chcete nekonečnou kotníku nebo zápěstí tetování. ideální tvar, oválný a měkká. To představuje Zemi, slunce, měsíc v úplňku. Je to kosmická forma. Kromě toho, v přírodě neexistuje ideální kruh.

Kruh tetování je velmi diskrétní. To může dokonale ozdobit zápěstí, kotníku, předloktí, krku ...

tattoo-geometrický kruh-little-tattoo-idea

tattoo-circle-idea tetování rameno

Jaké jsou významy trojúhelníku geometrické tetování?

Trojúhelník je spojena s rovnováhou. propojené třemi řadami tři body. Někteří říkají, že značka osvětlené. Od první pohled, trojúhelník je jednoduchý symbol. Ve skutečnosti je to opravdu symbolizuje mnoho různých věcí. Jste samozřejmě zatím mu udělit osobní výklad se vám líbí.

Jedním z prvků, které nejvíce záleží na jeho význam, jeho směr. U kruhu a čtverce, nejsou tam žádné změny, zatímco trojúhelník může být orientována odlišně.

Jedním z nejčastějších výkladu je, že trojúhelník je spojen s Trinity. Trojúhelník může také vyvolat fáze Měsíce. Ve starověkém Řecku se věřilo, že trojúhelník představuje jakési „brány“.

Trojúhelník umístěn směrem nahoru symbolizuje: mužnost, činnost, dynamika, otec a Mars. Obrátil vzhůru nohama, to symbolizuje: ženskost, pasivita, matka a měsíc.

Proto je trojúhelník tetování je unisex. To je také často spojováno s kreativitou, magie, harmonie, změna ... Bez ohledu na to, co si vyberete trojúhelník, můžete vždy najít smysl, který vyhovuje vaší osobnosti.

A pyramida tetování?

Pyramida tetování je pravděpodobně mnohem zajímavější čísla. Spojujeme pyramidy v Egyptě. To představuje skutečnou stavební úspěch pro člověka po celá staletí. Tento komplex konstrukce, stabilní a navrženy tak, aby dokonalosti je svědectvím o velké kapacitě egyptské civilizace. To bylo také civilizace, která měla významný znalosti o vesmíru a hvězd. Dnes je stále záhadou, jak se jim podařilo získat tak podrobné znalosti o sluneční soustavě.

Stručně řečeno, nebude to špatné říkat, že pyramida tetování symbolizuje znalosti, zkušenosti, inteligence, vytrvalost, spiritualitu a tajemství.

Triangle element Země small-tetování-geometrické-woman-tetování

trojúhelník nekonečno tetovánígeometrické tetování rameno tetování nápad před člověkem

Personalizované trojúhelník tetování nápadtrojúhelník-tetování-nápady-snídaně tatouge žena

Jaký je význam čtvereční tetování?

Která symbolizuje náměstí? Na náměstí se skládá z rovných čar. Symbolizuje stabilitu, energie tekutiny, bezpečnost, struktuře a pořádek. V hindské kultuře, je to přirozený řád vesmíru. světové strany: sever, jih, východ, západ. Zima, jaro, léto, podzim: čtyři roční období?. Čtyři kosmické prvky: Slunce, Měsíc, planety, hvězdy. A čtyři prvky, které tvoří vesmír: oheň, země, vzduch, voda.

square-black tattoo-předloktí-snídaně tatougae geometrické tetování rameno-Idee čtverečních tetování tetování-delta-minimalistické ideesquare-tattoo-geometrický zápěstí-tetování-ženatattoo-předloktí-idea-small-tetování

Jaké jsou různé varianty zajímavých a zakázkové geometrické tetování?

Je možné kombinovat několik geometrické tvary a prvky pro vytvoření vlastní tetování. Kruh obklopen čtverec, trojúhelník s kresbou ... Možností je mnoho. Můžete začít s tetování trojúhelník, čtverec nebo jednoduchý kruh a rozvíjet postupně.

tetování zápěstí-tetování-idea-small

Milujeme Tento strom tetování kruhu:
tetování podpaží-geometrický-tetování rameno

Co geometrická poloha pro mé tetování?

Jednoduché geometrické tvary jsou ideální pro tetování na zápěstí, kotníku nebo tetování před diskrétní rameny. Jsme především jako krku tetování pro jejich tajemné a skryté straně. Její umístění závisí také na tom, jak chcete, aby vaše tetování je viditelný. Pokud chcete, aby to bylo opravdu klidné a něco intimní, zvolte nenápadné místo, například na krku a za uchem, například. Vytetovat na kotník, zápěstí nebo paže, tetování se snadno apercevable.

snídaně tetování Kotník-nápady-minimalistické tetování

minimalistický tetování nápad Idee-tetování-geometrický trojúhelník-Arm

Permanentní tetování: rozhodnutí na celý život

Zvolit permanentní tetování znamená učinit konečné rozhodnutí. Jakmile to uděláte, bude to velmi obtížné odstranit. Existují určité techniky, ale to není náhodou, že tetovací inkoust je nazýván „stálá“. Pokud jste ten typ lidí, kteří často mění svůj názor, že je lepší, aby se pokusila dočasné tetování. Průjezd krok „dočasné tetování“ vám umožní lépe formulovat své touhy.

Idee-tetování-geometrické-minimalistický

Dalším nápadem je začít s jednoduchým tetování, jak jsme již zmínili. Udělat prázdné geometrické tetování (kruh, čtverec, trojúhelník) prosté vám umožní vyvíjet později. Níže je znázorněn vlna tetování v kruhu. Je diskrétní a originální. Můžete se nechat inspirovat a začít s prázdnou kroužit tetování jednoduché. To je myšlenka, často navržené tatéry - navrhovat své tetování jako vy.

Kruh-tattoo-wave zápěstí-idea tetování rameno

Mnoho lidí si geometrické tetování pro jejich čistě estetická. Je pravda, že všechny geometrické tvary mají decentní eleganci a velmi příjemné. Geometrický tetování je bezesporu nejmodernější tetování teď.

krk tetování-delta-woman-tetování

Více informací o významu tetování zde.


About the author

admin