Phoenix tetování: významy a myšlenky v obrazech – anews24.info

Phoenix tetování: významy a myšlenky v obrazech

Phoenix tetování geometrické tetování rameno tetování

Je libo phoenix tetování ? Jaký je jeho význam? Zaměřit se na Phoenix tetování vznikl další speciální výběr z našich nejoblíbenějších fénix tetování nápady.


Objevte je!

tetování arm-Phoenix-idea-tattoo-man originál

Phoenix tetování: tajemný pták

Fénix, Nyní napsal Phoenix, je velmi pěkný tajemný pták, který je základem mnoha legend po celém světě. Jeho jméno je pravděpodobně asyrské původu. Fénix je posvátný pták s krásným peřím - zlaté, červené, fialové a modré. Žije na 500-1000 let poté zapálil sám a reniât. Všechny mýty ukazují, že tento pták má schopnost být znovu narodil, zde je důvod, proč je symbolem znovuzrození a nesmrtelnosti. To je také spojován s bohem Ra egyptského slunce.

Phoenix tetování zpět tetování muž fénix

Předpokládá se, že fénix příběh začíná ve starověkém Egyptě. V neposlední řadě je také nalezené v perském bájesloví, řecké, římské, čínština, japonština, korejština, indické a slovanské. Tam je řecký mýtus, který vypráví svůj vzhled v detailu. Ve skutečnosti je tento mýtus je směs několika prvků všech legendách plodin uvedených výše. Řecký mýtus je také podobný egyptského mýtu.

Phoenix tetování žena zpět pták tetování

Která symbolizuje The Phoenix tetování podle řeckého mýtu?

Řekové věřili, že Phoenix žili v Arábii v blízkosti zdroje sladké vody. Každé ráno za svítání, se koupe v kašně a zpívala tak, že Apollo, bůh hudby a světla, uchvácen její hlas, zastavil svůj vůz (Sun) poslouchat své andělské písně. Legenda říká, že fénix jedl ranní rosa.

Fénix je pták se schopností regenerovat, a proto nemůže být zraněn nebo zabit. Je stále svobodný ... Legenda říká, že v určité době může existovat pouze jedna fénix pták na světě, která oživuje z popela.

fénix pták tetování tetování žena zápěstí

Po uplynutí životnosti, fénix staví hnízdo voňavého dřeva, skořice a myrty větve a položila ji na ohni. To hoří spolu s hnízda a promění v popel. Tři dny prošel, opět viděl fénixe, mladý a silný. Shromažďuje zbývající popel vejce myrhy a odletěl do Heliopolis, kde se klade vejce na oltář boha slunce. Zde je důvod, proč pro Řeky, fénix je symbolem vzkříšení (Obnova) nesmrtelnost, posmrtný život, triumf katastrofy požární a život a nový začátek, ale také božská láska. Ve všech legend, fénix je symbolem lásky.

Phoenix tetování moderní tetování design

Tetování Phoenix je symbolem nesmrtelnosti, oheň a lásku

Slované, zejména ruské, volejte na ptáka ohně. Popisují ho jako magický pták s barevnými peří a světlé, jako by jeho peří se z ohně. Požár pták fénix, žije v koruně stromu svaté. On je posel Boží vůle, tedy jeho schopnost létat mezi světem bohů a světem lidí.

V čínské mytologii, fénix žije daleko od lidí v Kunlun hor. Legenda říká, že tam byly dva Phoenix - mužské a ženské. Samice fénix byl nazýván Huang a symbolizovala měsíc a samec fénix byl nazýván Feng a symbolizuje léto a slunce. Jeden ze starých názvů Phoenix je přesně Fenghuang. Poté bohové rozhodnou přetvořit samce a samici do jednoho ptáka, který je symbol jin a jang, milost, míru a lásky.

Phoenix tetování design idea tetování rameno ženě člověče

Čtyři strážci posvátného světa: fénix v čínské mytologii

Jiné legendy říkají, že fénix představuje oheň, který je původem ze Země. V asijské bájesloví, Phoenix je jedním ze čtyř strážce posvátného světa. Čtyři posvátné strážce na světě jsou:

  • Turtle Snake - North opatrovníkem a element vody, její sezóna je v zimě a jeho barva - černá
  • bílý tygr - West brankář jeho prvek je kov (země), jeho sezónní podzim a bílé
  • bílý drak - Guardian Východu, jeho prvkem je dřevo (Air), její roční období je jaro a barvy - zelená
  • Fénix - South brankář jeho prvkem je oheň, její roční období - léto a červená barva

Vskutku, Phoenix peří je směs všech barev - bílá, černá, modrá, zelená a červená. Jsou všechny barvy shromážděné stráže. Což potvrzuje legendu, že Phoenix je strážcem nejsilnější ze čtyř.

Japonská legenda říká, že fénix, požární pták objeví na Zemi s jedním poslání - pomáhat lidem. Jeho přítomnost je spojena se začátkem nové éry. Je to symbol slunce, věrnosti a lásky.

tetování Phoenix-woman-arm návrhu fénix

Fénix v perské mytologie - síla a znalosti

V perské kultuře, Phoenix je znázorněna jako velký pták vysoko ve stříbrné s ohnivé křídly, páva ocas, drápy lva a hlavou psa. Jeho hnízdo na stromě vědomosti.

pták-tetování-design-Phoenix-bird tatouag

Jak vidíte, fénix tetování je bohatá na významu. Symbolizuje nesmrtelnost, lásku, mír, sílu, inteligenci. Tento pták inspirovala tisíce legend a příběhů. Nicméně, to je tajemná postava. Stále ještě nevíme, jestli opravdu existuje, nebo ne. Nyní objevovat zbytek naší Phoenix tetování designu galerie: Žena-tetování-Phoenix-arm-žena-nápady

Phoenix Design geometrické tetování tattoo-tetování-abstraktní-Phoenix-back-žena tetování arm-woman-idea-small-tetování-design back-tattoo-žena fénix pták tetování snídaně tetování, tribal-Phoenix-tattoo-bird-idee tetování ve Phoenixu a kreslení-black-nápady-pták tetování tattoo-dos-žena-fénix tetování-idea originál Phoenix-tattoo-woman-idea-snídaně stylu tetování tetování Phoenix-woman-tetování originální nápady Design-tetování-Phoenix-žena-nápady-tribal-tattoo

Idea fénix dočasné tetování provedeno s henouŽena-tattoo-au-Henna-tattoo-dočasné fénix Phoenix tetování rameno-man-pták tetování tetování-design-idea-Phoenix-tetování-kmenové tetování Phoenix-idea-snídaně-pták tetování tattoo-dos-Phoenix-tattoo-small-tribal

Více nápadů zde ...


Like this post? Please share to your friends: