krása

Peří Tattoo Význam a 20 tetování nápady objevit

Peří Tattoo Význam a 20 tetování nápady objevit

Peří tetování je nejčastěji spojován s indiánských kmenů. Ve většině kmenů, peří symbolizuje sílu a moudrost ptáků. Domorodí Američané používali peří ve svých rituálních obřadech, protože pero reprezentoval ducha ptáka.


Ten byl považován za schopný očistit mysl, pozvednutí a čisté energie prostředí.

tetování pen tetování design idea

V Native americkou kulturu, to byla myšlenka, že pero ztělesňuje posvátné ducha ptáků.

Významy peří tetování se liší podle druhů ptáků.

Například peříorel nese zvláštní význam. Oni nosili bojovníci jako uznání jejich statečnosti a odvahy. Orel peří uvedeno ušlechtilost srdce a nechá příjemce snadno vzlétnout cestování (duchovně a doslova).

tetování nápady tetování pen žena zpět

Peří Tetování: mínit inspirován Native amerických národů

V Native americkou kulturu, symbol pera také provedena na komunikaci. Peří byly často vnímány jako nositelé zpráv z duchovního světa a pera tetování přenášených výkonné ideály o posvátném výměny. Ve skutečnosti, v mnoha kulturách, najít pero v jeho cestě, byla přímá zpráva na milovaného člověka, který se prošel do duchovního světa.

V symbolice a mýtů keltský , Morrigan charakter nosil sofistikovaný kabát peří (havran peří). Její srst byla jeho cesta mění v ptáka. Legenda říká, že jeho schopnost přeměnit ptáka byla základem jeho vysoké myšlení a oči K „ptačí oko“ v duchovních sfér. Přeměněna na ptáka, on mohl také snadno cestovat a vidět svět.

peří tetování nápad tetování svoboda

Peří tetování v egyptské kultury

legendy Egypťan také mluví peří tetování. Pro ně je peří symbolizovala moudrost bohyně Maat - postava matriarchou prohlašovat pravdu a spravedlnost. Během mumifikace, Anubis a Maat porovnat váhu srdeční hmotnosti pera k určení čistoty duše. V případě, že srdce bylo tak lehké jako pírko, duše byla považována čistá a mysl se volně pohybovat směrem k dalšímu vývoji.

tetování pen tetování Myšlenka uchem

Tímto způsobem, peří jsou také duchovní symbol společenského postavení v mnoha kulturách. všechny druhy postav můžeme zjistit, kdo je zdobena peřím v držení. Rytíři, dámy v opeřené čelenky, hrdinské charaktery s opeřených kabáty - všechny tyto znaky jsou skupina lidí s výjimečnými schopnostmi, ale také odvážné a otevřené srdce.

peří tetování originální tetování rameno tetování

Širší pohled peří tetování léčí myšlení, intelektu a vyšší mysli. Důvodem je, že peří a ptáci jsou spojeny se vzduchem a nebem. To je také logické spojení s snu, inspirace, duchovní vzestup a emoční inteligence.

Můžeme tedy konstatovat, že pero symbolizuje celý seznam dobrých věcí! Jsou to:

 • duchovno
 • emoční inteligence
 • svoboda
 • čistota mysli
 • zlobil se cestovatel
 • omlazení
 • kouzlo
 • sny
 • objasnění
 • proměna
 • inspirace
 • Advanced myšlení
 • statečný a čisté srdce

Peří tetování také spolupracuje s psaní, literatuře a poezii.

Pero lze také připojit napsáním. Většina drť byla husí peří, kohout, labuť nebo kachna. Dokonce i dnes, pero psát spojuje poezii a literaturu. Zdálo se, poprvé ve středověku. Obvykle se používá husí peří - snadno přístupné a tlusté. Nebylo žádné identické pera - každý pen byl také jednolůžkový jeho autor.

Peří tetování proto může symbolizovat touhu žít společně, psát svůj vlastní jedinečný životní příběh, bude zdarma, nezávislý a statečný.

Jak vidíte, tetování pero je bohatá na významu, ale společnou věc všech výkladů a je vždy spojena s svoboda.

S pocitem zdarma rázný? Pero je pak tetování pro vás ...

umělecká díla tetování PEN-originální-nápady-tetování

Který model a jaké místo pro mé pero tetování vybrat?

Tento model je závislá na umístění a naopak. V případě, že tetování je první ve svém životě a vaše tělo, začít postupně. Za prvé, je lepší se spokojit s malým tetování. Vyberte si místo, které není příliš viditelné, nebo které lze snadno ukrýt s oblečením. Pero shoed vynikající tetování paži nebo předloktí, zápěstí tetování, tetování kotník, záda tetování nebo tetování prst. Milujeme myšlenku získat tetování něco malého a minimalistický za uchem.

Je lepší si viditelné části těla, nebo velmi viditelné tetování, které jste opravdu jistý. A pokud jste opravdu jisti, že vaše tetování, začít s dočasným tetováním. Tam je mnoho variací na dočasné tetování.

Tetování pero je ideální pro zápěstí tetování.
zápěstí tetování PEN-nápady

3D tetování jsou velmi módní. Milujeme svou futuristickou a geometrické stranu. Níže najdete design, který vám dá představu o tetování pera originální 3D verzi.

3D model peří tetovánítetování pen-3d-tattoo-idea originál

Vždy doporučujeme nové fanoušky tetování, aby se výkres v tetování stylu oni představit. Nebojte se k tomu (a to i když nejste velmi dobře) a rozvinout svůj jedinečný tetování nápad.

Můžete také začít s peřím tetováním a rozvíjet postupně. Přidejte ptáky, drobné květy, název svého milovaného člověka (y) ... Vše, co chcete, a umožňují zobrazit svůj nápad.

tetování pen pták-tattoo-tribal-tattoo snídaně

Komplikovaná konstrukce (podobně jako pod jednu, například) bude vyžadovat větší trpělivost a prostředky, které mají být realizovány. Čím méně složité konstrukce je, tím snazší bude dělat. Velmi detailní tetování vyžadují značné množství inkoustu. Pokud se vám líbí, jaký druh vzoru dohodnout s trpělivost!

tetování-design-tetování-kmenové pták-nápady

Malé tetování Níže je nejen šikovný, ale také poměrně snadno dosáhnout. Podívejte se na zbytek naší tetování nápady perem a dole nějaké kresby.

Peří Tattoo Význam a 20 tetování nápady objevitPeří Tattoo Význam a 20 tetování nápady objevitPeří Tattoo Význam a 20 tetování nápady objevit

Peří Tattoo Význam a 20 tetování nápady objevit

Peří Tattoo Význam a 20 tetování nápady objevit

Peří Tattoo Význam a 20 tetování nápady objevit

Peří Tattoo Význam a 20 tetování nápady objevit

Peří Tattoo Význam a 20 tetování nápady objevit

Pocit, že dočasné tetování? Navštivte Sioou.


About the author

admin