krása

20 příklady a moderní účes nápady léto

Neud deriere blond vlasy

Moderní účes je třeba v těchto dnech, protože srst je velmi důležitý detail našeho vzhledu. Pokud vaše vlasy nevypadá zdravě, budete vypadat bledě taky.


Je třeba postarat se o své vlasy každý den, česání pomalu, pravidelně koupat a vyživují vlasy s maskami. Žádná dívka může dostat atraktivní uvolněný vlasy, aniž by hodně úsilí a času.

Dokonce i pečivo může být moderní účes na léto

Bun top head

Velmi často se stává, že dívky nemají čas na přípravu své vlasy a rozhodnout, aby se ohonu nebo buchtu. Některé z nich jsou obecné a konečné rozhodnutí a snížit své vlasy. Krátký šindel, vlasy koule, hořící červená, černá havran, že jemný rány, brusle na straně dobře značené či nikoliv, mokrý vzhled, ultra hladký - jako mnoho stylů jako trendy. Pokud jde o trendy, které přetrvávají, držíme zvlněné, kravata & Dye-trochu víc odpadky qu'avant- a cop ve všech jeho aspektech.

Kravatu část vlasů za hlavu čerstvosti

VYCHÁZÍ hladké vlasy

V této kolekci můžete vidět, jak 20 fantazie účesy, jednoduché a zajímavé pro každý den, a neberou příliš dlouho. Jediné, co musíte udělat, je postarat se o vaše vlasy a milovat. Pestré, degradován, střih, zvlněný ... no, odvážit se mění a transformovat se!

Rozhodnout se pro měkké kadeře

Hnědé vlasy kadeře

Opletení je vždy v módě

moderní cop vždy

Máte-li sportovat - nezapomeňte si vlasy čelenka

sportovní čelenka vlasy

Černé vlasy, je velmi smyslná

seusuelles černé vlasy

Odhoďte vlasy tak často, jak je to možné

smyslné vlasy chataign

Hladký cop je velmi stylové

hladká cop

Make-up by měl být uzavřeno do účesu
smyslný moderní účes hnědé vlasy PŘIPPOJIT Tiare neud hnědé vlasy měkké kadeře blond vlasy
moderní účes čelenka Chigon mladý moderní účes Cop moderní účes Cop attachee moderní účes Vlasy zanedbané blondýnky hladké vlasy blond Moderní účes VYCHÁZÍ


About the author

admin