California Scan: podręcznik dla naturalnego efektu świetlnego, – anews24.info

California Scan: podręcznik dla naturalnego efektu świetlnego,

California zamiatania włosów-cut-krótkie włosy

Wraz z nadejściem lata coraz uważamy, aby zmienić swój wygląd i dbać o siebie. Że wszyscy mają „wakacje” zwrot nawet przed stronami.


Dlatego musimy myśleć o kolorze. Wszyscy wiemy, że efekt opalania na farbowanych włosów. Dlatego w tym artykule pokażemy modny technologii, który jest California skanowania.

Co skanować California i jakie są jego największe zalety?

jak-to-scan-blond

Po pierwsze, trzeba wiedzieć, że ta technika barwienia ma już od bardzo dawna. Stwierdzono jednak, zapomniane w czasie, ale już jest z powrotem szybko. Głównym celem tego koloru jest uzyskanie zwrotu z mocą wypoczynkowego. Ta fryzura ma jasny, naturalny efekt, który nawet słońce nie psuje. Nadaje się również dla kobiet z długimi włosami niż te z krótkimi włosami.

Techniczno-Eclat, włosy krótkie

Co to jest technika skanowania z Kalifornii?

Celem skanowania Kalifornia jest, aby rozjaśnić włosy. Który musi wybrać kolor, który jest co najmniej jeden lub dwa odcienie jaśniejsze. skan można wykonać na swoim naturalnym kolorze lub bezpośrednio realizować nową kolorystykę. Do tego dodaje się zabarwienia o niskiej utleniania w nasady włosów. Następnie musimy rozciągnąć z grzebienia zmieszać dwa kolory w najbardziej naturalny sposób. Musimy podkreślić, na czubkach produktów rozjaśniających i po około dwudziestu minutach, praca jest zrobiona!

brown-hair long-idee

Jak konserwować California skanować?

To nie wymaga dużo czasu. Aby utrzymać włosy, po prostu pójść do fryzjera 2 do 4 miesięcy, aby zaakcentować swoje kolory. Jak zabarwienie tendencję do wyschnięcia włosów, zaleca się regularne stosowanie maski nawilżające do włosów.

włosy nóż długo włosy

Głównym celem badania jest oświetlać swoje włosy. Dlatego ważne jest, aby to zrobić dobrze. Można wykonać tego typu farbowanie w domu, ale jest to dość ryzykowne. Więc zapytać przynajmniej skonsultować się z fryzjerem. Musimy zdać sobie sprawę skanowania na części włosów wokół twarzy, a na czubku głowy. Ważne jest, że zamki są naturalnie topiony.

sztywne włosy farbowanie-Dodge

Początkowo skanowania Kalifornia ma być dla blondynek. Ale dziś wiele brązowy i wykonywać tego typu kolorystyki. Głównym celem jest mieć ciemne korzenie i lekkie końce.

włosy długie włosy cięte

Wybierając California skanowanie będzie można uniknąć uszkodzenia korzeni jeśli odbywa się na naturalnych włosach. Rozjaśnić swój kosmyk włosów przez nici to prawdziwa innowacja we włosach, tak aby nie uszkodzić włosy.

Idee-włosów ramion

Drugą zaletą skanowania Kalifornii jest to, że jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które po prostu miał siwe włosy. Ten pokryje niedoskonałości w niewielkim udarze.

lekki efekt naturalnych włosów

Oto nasze wskazówki dla skanowanego obrazu promieni słonecznych:

Po pierwsze, wiemy, że skanowanie California nie będą mieć taki sam wpływ na włosy krótkie niż długie włosy. Rzeczywiście, jeśli masz włosy zbyt krótki, odbicia nie będzie wystarczająco widoczne. Aby mieć pożądany efekt zebry, należy pamiętać, że zawsze należy wybrać kolor co najmniej jeden lub dwa odcienie jaśniejsze.

meches-odbicie-czerwone włosy

Chociaż ta nowa technika stara się zachować zdrowe włosy, niemniej jednak nie zaleca się stosować więcej niż 3 razy w roku. Jeśli twoje korzenie odrastają zbyt szybko, a następnie dokonać drobnych korekt.

mieszka włosów Idee odcieni

I tu ciekawa nowość: Czy wiesz, że istnieje henna zamiatać? Ale uważaj! Nigdy nie używaj henny po kolorowania!


Like this post? Please share to your friends: