włosy

Włosy upiąć kilka sugestii dla stylu rockabilly

pin do włosów czerwony-odulations-Piki-rockabilly

To jest to! 40 „i 50” są z powrotem szybko. Występują one w modzie, w muzyce, ale również w stylu włosów. Jeśli jesteś biegły w stylu Rockabilly, ten artykuł jest dla Ciebie.


Dziś prezentujemy wam kilka przykładów włosów pin w górę, wszystko jak sexy jak efektowne przyjąć każdego dnia lub wieczorem. Być inspirowane przez 50s', próbując tych 10 nietypowe fryzury.

Jakie fryzury pin up?

baner-Macha-blond-idee

Fryzura pin up, lub inaczej Rockabilly, został zainspirowany stylem życia 50s Rock'n Roll 'i 60', dzięki czemu hołd Elvis Presley i Johnny Cash. Kultura ta przenosi nas w lata głośnej muzyki, samochody retro, swingu i bluesa. Jest to czas od rebeliantów, którzy przeznaczonych swój własny styl. Kochamy wszystko od mody pin up! Ona jest wesoła i kolorowa! I włosy pin up nie należą.

kok-kwiaty-róż-rockabilly

Fryzura upiąć dzieje, jak również z długimi włosami krótkimi włosami. Istnieje szeroki wybór fryzury przyjąć. Gdy myśli styku się, zawsze odnosi się do rolek Zwycięstwo lub tak zwanych rolek rogów na górnej części głowy. Poza tym jest to fryzura po wojnie. Przed czym termin fryzjerskich, rolki zwycięstwa rozumie manewr myśliwskiego.

style-brytyjsko-rockabilly-band

Mały poradnik na słynnych Victory Rolls

A mówiąc o rolkach zwycięstwa, nie możesz być ciekawy, aby spróbować? Istnieją różne techniki umożliwiające osiągnięcie rolki Zwycięstwa. Różnią się one od siebie, ale zasada pozostaje ta sama - uzwojenia. Nie martw się, będziemy Cię. Aby mieć doskonałe roll-rogi, trzeba będzie:

  • grzebień
  • spray do włosów
  • lokówka
  • dwa zaciski

włosy rockabilly retro-vintage

Po pierwsze, zacząć od untangling włosy dobrze wygładzić włosy później. Następnie rozdzielić włosy na dwie główne części. Teraz nadszedł czas, aby wziąć lokówkę i owinąć każdą sekcję włosów do tyłu. Zabezpieczyć je obcęgami. Gdy to zrobisz, ciągnąć za włosy i grzebień je z powrotem z pędzlem idąc w przeciwnym kierunku. Celem jest zapewnienie krepy objętości włosów. Wreszcie, to pozostaje Ci owinąć włosy na czubku głowy i ustalić z kilku szpilek. Nie zapomnij spryskać wałki, dzięki czemu włosy trwa dłużej.

Taśma czerwona kołdra grzywka

Czy wiesz, że 19 wieku kobiety realizowany swoje bułki zwycięstwo z kołkami i dużych rolek przed pójściem do łóżka? Oczywiście dzisiaj jest o wiele łatwiej z lokówki lub suszarki do włosów.

Crown-kwiaty-różowo-czerwony

W stylu Rockabilly występuje także pin-loki.

Zalecamy, aby loki pin włosy na noc na wilgotne włosy. Dodać tyle pętle, jak chcesz, utrzymywane przez płaskie szczypce. W tym celu wystarczy owinąć każdą wiadomość wokół palca. Następnie przykryć ją szalikiem. Kiedy budzisz się rano, zdjąć szalik i voila. Możesz zdecydować się na różnych akcesoriów więcej kolorów, jako opaska lub wstążka

Aby mieć pin włosy udany, najważniejsze jest, aby doprowadzić objętość do włosów. W tym celu zachęcamy do korzystania z pianki lub lakieru do stylizacji. Samobójstwo jest również typowy 50s rolki fryzury. Glamour i rocznika, to zajmie tylko kilka minut. Zapraszam do obejrzenia powyższy film instruktażowy.

pałąk-blonde-wsady-retro

Wszystkie fryzury, które po prostu piła są idealne zarówno do towarzyszy wam w codziennej wieczorem. Jeżeli jesteś fanem tego stylu, można nawet zrobić tego rodzaju fryzury na wesele Rockabilly.

kwiat róży czerwony lakier


About the author

admin