małżeństwo kraju: 81 oryginalne pomysły dekoracyjne – anews24.info

małżeństwo kraju: 81 oryginalne pomysły dekoracyjne

Małżeństwo kraj wystrój do siebie

Istnieją dwa rodzaje kobiet na świecie - tych, którzy od dzieciństwa zawsze marzył o dużej efektowny i elegancki ślub i tych, którzy wolą mieć małe kraj ślub dyskretny.


Jeśli jesteś jednym z tych, którzy chcą zrobić „powrót do korzeni” i uczcić swój ślub w tradycyjnym stylu i non-pretensjonalne, w tym artykule znajdziesz mnóstwo pomysłów i wskazówek dla organizacja wesele.

Kraj ślub z romantyczną dekoracją

rustykalne romantyczny ślub obiekty deco

Temat kraj ślub rustykalny i natychmiast przywołuje obrazy z farmy i non-pretensjonalne recepcji, zakończone dobre Szczegóły - garnki dżem, kory i parę wygodne płaskie buty noszone z sukni ślubnej. Ale nie trzeba, aby Państwa wesele na terenach rolniczych zrobić piękny rustykalny wystrój. Wszelkie paragon może przekształcić się w pięknej bajki kraju przy odrobinie wyobraźni.

Kwiatowej dekoracji na rustykalny ślub

Bukoliczny rustykalny bukiet ślubny

Qu-can ślub kraj? Kraj stylu może mieć bardzo wiele różnych interpretacji i dlatego tak wiele par wybrać. Rustykalny styl to bardzo szerokie pojęcie, które może oznaczać tradycyjny ślub, wesele w naturze, a nawet styl vintage ślub. Często żonaty zorganizować bardzo eleganckie, rustykalne ceremonie zawierające wiele osobistych elementów wystroju.

dekoracja stół rustykalny elegancki ślub z konopie

rustykalny ślub deco płótno juta

Są inne miejsca, gdzie można dokonać ślub oprócz gospodarstwa i stodole. Tamtejsze ślub naprawdę może przybierać różne formy. Możesz zrobić swój ślub w górach lub w winnicy, ale również w willi na wakacje lub na plaży. Tamtejsze wesele można zrobić nawet w miejskim parku w wielkim mieście, na przykład!

Tabela dekoracji w stylu country ślub

rustykalne pomysłów dekoracji ślubnych na stole

Nie ma naprawdę żadnych zasad dekoracji dla małżeństwa stylu rustykalnym - możliwości są nieograniczone. Aby dodać kluczowym krajem dla Waszego ślubu, trzeba wprowadzić elementy, które odzwierciedlają gdzie dokonasz małżeństwo jako szyszki, słoiki dżemu i wazony zróżnicowane. Miód, dżem, ciastka i czekolada są świetne sposoby, aby podziękować gościom za przybycie.

Deco pomysły na wesele w stylu country

kraj wesele deco

Wystrój kraj jest idealnym miejscem na zewnątrz jak do użytku wewnątrz pomieszczeń. Jednym z najprostszych sposobów, aby udekorować swój odbiór w pomieszczeniu jest włączenie elementów natury. Kory brzozy, zielone i suche liście są bardzo dobre opcje. A jeśli wymieszać z zielonymi girlandami i obrusy jutowe, będziesz miał piękny rustykalny wystrój.

Twórczy pomysł na wystrój kraju ślub

kraj deco ciasta weselne

Użyj naturalne piękno tego miejsca pozostawiając swój wystrój ślubną uzupełniać zamiast próbować zrobić pozorny kontrast. Opuścić to miejsce i okolica dyktować swój wystrój i kolory ślubu. Pamiętaj, kwiaty, szyszki, obrusy i serwetki juta, koronki i zielony mogą stać się twoimi najlepszymi sprzymierzeńcami w małżeństwie dekoracji.

kwiatowy ślub dekoracja pomysł

kraj ślub deco kwiatowy stół

Oryginalny pomysł jest do dekoracyjnego znak, który pokazuje lokalizację swojego wesela. Jest to tani i bardzo skuteczny sposób, aby uzupełnić swój wystrój. Wszystko czego potrzebujesz to deski z drewna i farby.

Jak stworzyć improwizowane znaki dla swojego kraju ślub

Ślub-Chłopskiej-zewnętrzna dekoracja-idea-fete

Uczynić swój znak przez pisanie wiadomości lub kierunki na drewnianych desek. Idea ta jest przydatna, zwłaszcza jeśli masz zaimprowizowany recepcji w stodole lub na zewnątrz. Znaki wskaże swoich gości, gdzie można znaleźć prezenty ślubne narożne, przestrzeń poświęconą zdjęć, księgi ...

Rustic dekoracja na ślub

Kraj pomysłów dekoracji ślubnych

Aby zakończyć dekoracji, ozdobić krzesła swoich gości, dokonując dekoracyjny łuk płótnem tylko zamiast spędzać dużo pretensjonalny w dziedzinie tkanin i ozdób wyprodukowanych.

Oryginalny tort na wesele w stylu rustykalnym

Lub ciasto dekompresyjnego CHAMPÈTE

Można również improwizować, tworząc tabelę desery wykonane z beczek jako bazę z drewnianej desce na górze.

kwiatowy dekoracja stołu na wesele w stylu rustykalnym

rustykalny ślub deco kwiatowy

Jeśli ślub jest w lecie, można służyć zimne napoje w małych słoików dżemu zamiast stylowych okularów. dżem garnki mogą być również wykorzystywane jako świeczniki lub improwizowanych wazony kwiatów dla swojej tabeli centralnym.

oryginalne akcesoria do wesele w stylu rustykalnym

Chłop Wedding Latarnia przykład dekoracji stół

Aby stworzyć naprawdę oryginalną świątecznym stole, należy rozważyć dekoracyjny nietypowych rozwiązań. Weź szklane lampiony i wypełnić je z kwiatami. Mogą one służyć jako kraj centralnym ślubu tabeli i mają etykiety z numerami tabel.

Pomysł wystrój sali ślub w altanie w ogrodzie

#decomurexterieurjardin #decomurexterieur #decojardin #wallart #outdoorwallart #outdoordecor

Kampania w stylu sala weselna jest często otwarta przestrzeń. Wiosną i latem, umieścić na konstrukcji otwartych na zewnątrz: namioty, namioty i altanek ogrodowych. W chłodniejszych miesiącach wybrać obszary chronione przed deszczem przyjaznej atmosferze.

Jak udekorować stół weselny w stylu country
deco stół rustykalny ślub

W tabeli lub rustykalny ślub kraj jest często wykonane z drewna. Można nawet rozważyć użycie stoły piknikowe lub podobną w meble z litego drewna. W przeciwnym razie, plan dekoracyjny element w tym materiale.

rustykalny stół ślub biegacz z konopie

kraj weselne stoły deco

Konopie to tkanina, która łączy w stylu rustykalnym i rustykalne wesela. Dostać dobrą ilość tego materiału i użyć go do produkcji różnych elementów dekoracyjnych. Tabela biegacz, skór do akcesoriów stołowych, dodatki za dary, które zamierzasz zaoferować swoim gościom ... To tylko kilka sposobów wykorzystania jutowe, aby dostosować wystrój.

wesele dekorowanie pomysłów na zewnątrz lub wewnątrz w zależności od sezonu i endoit

kraj tabele ślub dekoracja

Jak powiedzieliśmy, wystrój kraju jest skromny i naturalny. Zainspiruj się sezon i gdzie będzie świętować swoją partię wymyślać tematy i tanie akcesoria.

rustykalny elegancki pomysł dekoracji z kwiatów weselne

kraj wesele centralnym

Na wiosnę, pójść na centralnym stole bogato ozdobione kwiatami sezonu. Do tego planu zasadzić w tym sezonie - będzie taniej zamówić i równie dobrze można dać bogate dekoracje kwiatowe. Tulipany, żonkile i hiacynty są świetnym r