Kobieta kostium Halloween 2017 – nasze najlepsze pomysły! – anews24.info

Kobieta kostium Halloween 2017 – nasze najlepsze pomysły!

Halloween kostium pomysły kobieta-2017 kostium-partia-październik

31 października to dzień, że coraz więcej ludzi się doczekać każdego roku. Pierwszy stał się popularny w Stanach Zjednoczonych, Europie jest dziś w tyle radości.


Dzieci i dorośli przygotowują się z góry na wielki dzień, stawiając na ładnej dekoracji w duchu wakacje. Oraz że termin się zbliża, Redakcja „od Designmag przygotował specjalny folder ze zdjęciami na ciebie z Halloween kostium pomysłów żony 2017. Poznaj nasze sugestie i podpowiedzi i zacząć przygotowania już teraz.

Halloween kostium 2017 kostium-makijaż kobieta malowanie krwi

Zapraszamy na imprezę Halloween i tak naprawdę nie wiem, jak się ubrać? Czy masz żadnych zmartwień!

Pomożemy Ci w wyborze stroju kobiety w Halloween 2017 roku.

Tutaj znajdziesz mnóstwo pomysłów, ale przede wszystkim pokażemy, jak zrobić swój własny strój. Będziesz być może wiedzą, ale można stworzyć piękny strój korzystając wiele prostych materiałów można znaleźć wokół ciebie. Takie jak papier toaletowy, taśmy klejącej, farby itp

Zatrzymałeś białych płaszcz lekcje chemii w szkole? Jest to czas ponownego użycia lub pielęgniarkę naukowiec filmu grozy. Uważaj co trzymane z dna szafy, czasami można znaleźć skarby. Prawdopodobnie zapomniałeś stary garnitur, który można ponownie wykorzystać. Więc nawet jeśli nie masz dużo czasu, nie bój się! Można tworzyć wspaniałe halloween kostium kobietę w 2017 roku w krótkim czasie!

opiekuńczym-czerwono-straszne-idee

Zacznijmy od jednego z klasycznych pani kostium Halloween 2017 kostium diabeł jest wśród faworytów.

Jakie są podstawowe elementy stroju diabła?

Pierwszym krokiem w kostium diabła jest znalezienie czerwoną sukienkę lub spódnicę koloru. Jeśli dodatkowo ma czarne wzory, to jeszcze lepiej! Dla bardziej wyszukanym stroju, czerwona peleryna jest ważne. I za to, po prostu znaleźć czerwonego sukna, który można zawiesić na plecach.

Devil-rogów-Idee-przebranie

No e diabeł bez rogami, ogonem i widłami! Można je dostać w każdym sklepie lub producenci kostiumów siebie, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze. Za rogi, użyć dowolnego diadem, który można wkleić kartonowe trójkąty. A dla reszty, za pomocą tkaniny, przędzy i innych materiałów, które pomogą Ci uzyskać pożądane kształty.

Ostatni szczegół brakuje, aby zakończyć swój strój devil jest makijaż. Nie przegap sprawdzanie nasz artykuł na temat Halloween makijaż kobiety.

kot-czarno-idea-Tuti

Wolisz wygodne i proste halloween kostium kobiety 2017?

Kot kostium jest prawdopodobnie dla ciebie. Łatwe do przygotowania, słodkie i sexy, wiele kobiet woli. Najważniejsze są tu ubrania i makijaż.

Aby rozpocząć, trzeba czarne ubrania. Wybrać styl, który najbardziej Ci odpowiada: dorywczo lub sexy. Byłoby najlepiej, aby wybrać ubrania blisko ciała, w koordynacji z butów lub czarne buty. Dwa najbardziej charakterystyczne elementy czarnej cat są uszu i ogona. W tym ostatnim przypadku, sugerujemy odzyskać starą czarne rajstopy i wypełnić go z bawełny. Wreszcie, powiesić go w odpowiednim miejscu. Jeśli chcesz dodać odrobinę bardziej kobieco i sexy, zawsze można dodać czarną wstążkę na końcu ogona. Jeśli nie chcesz kupić ucho do stroju kota, można uczynić je przy użyciu tiara, jak wesz kostium diabła.

I wreszcie, do makijażu zdecydować się na czystej czerni. Polegać na dobrze wyraźne kontury, bez zapomnieć wąsy i nos.

kostium gotycko-Idee-fete

Wśród ulubiony kostium Halloween, my również znaleźć zombie i duchów. I za to, zalecamy ponowne użycie zapomniał ubrania które zamierzasz usunąć. Dzięki czemu można je pomalować i oderwać je do woli. Wywiercić otwory pożądania, dodać sztuczną krew lub błota i voila! Pomyśl tarmosić swoje włosy za straszny wygląd. Pamiętaj, aby używać produktów do stylizacji dla skazania. Jeśli chodzi o kolor skóry, jasne staje się wtedy tak bledsza.

straszny duch-biało-idee

Jeśli w tym roku został wybrany, aby ubierać się jak duch, potem białe ubrania zrobi. Postaw na luźnej odzieży i bladej cerze.

makijaż-reqliste-horror-Snow White

Realistyczny makijaż stało się bardzo modne. W tym Halloween 2017, wiele kobiet wolą ubierać jako ulubionego bajkowego charakteru z kilku powodów: straszne blizny, krwi i ran.

paint-body-tiger-kostium

Oto Halloween kostium pomysł kobieta w 2017 roku bardzo łatwe. Tygrys kostium jest powszechne ze względu na łatwość wykonania. I nie tylko! To jest w top 5 ulubionego stroju wśród kobiet na jej seksowny wygląd. Ponownie, musimy skupić się na makijaż, uszy tygrysa, ogon i ciała sztuki w odcieniach pomarańczy, brązu i czerni ławce.

witch-kostium-makeup-idee

Czarownica kostium jest również bardzo poszukiwane. Także odpowiedni dla dziewcząt i kobiet, jest istotną sprawą będzie trzeba to czarownica kapelusz. Kiedy masz kopii, użyj swojej wyobraźni. Może to być ciekawy makijaż lub kupić sobie długi nos czarownicy w sklepach kostium? Przekonaj się sam!

Jak zrobić sztuczną krew?

księżniczka lalka-blood-straszny

Jednym z najważniejszych elementów przerażający kostium Halloween jest krew. I za to, przygotowaliśmy dla Was specjalną recepturę:

W szklance, wymieszać miód z czerwonym barwnikiem spożywczym. W innym, mix żółty i niebieski barwnik, aby uzyskać zielonkawy kolor. Wreszcie, należy dodać jeden do drugiego i zobaczyć zaskakujący wynik! Teraz jesteś prawie gotowy do zombie kostium, duch, lalka voodoo lub innego straszny charakter.

kostium make-up-szkielet-pomysł

Makijaż jest tak samo ważna jak kostium Halloween. Dlatego należy zachować oglądania naszych zdjęć przebrań do 31 października tuż poniżej.

Edward ręcznie srebro przebranie

moda kostium szkielet-make-up

kobieta malefique-tutorial-idee

królicze uszy idee-przebranie-

Idee-przebranie-straszne-doll

Idee-desguisement-czarno-Swan

Idee-desuisement-makeup-fete

królik-różowo-straszne-idee

lalka-straszne-makeup-idee

lalki voodoo-Idee-przebranie

prisonniere-Idee-przebranie-straszny

witch-straszne-mystery-idee


Like this post? Please share to your friends: