kobieta szkielet Halloween Makijaż: preparaty do 31 października zacząć! – anews24.info

kobieta szkielet Halloween Makijaż: preparaty do 31 października zacząć!

Halloween Makijaż kobieta szkielet pomysł-mauillage-look-look

31 października zbliża się wielkimi krokami a wraz z tym, preparaty wokół Halloween. Wielu ludzi pęd do dekoracji domów, wiszące dynie, latarnie pajęczyny i wiele więcej.


Ale także, kostium Halloween jest najważniejszą częścią festiwalu. Istnieje ogromny wybór kostiumów Halloween kupić lub zrobić samemu. Ale z tego, musimy wziąć pod makijaż. Jednym z najbardziej popularnych kostium pozostaje podstawą. Dlatego pisanie Designmag postanowił poświęcić ten artykuł

Szkielet Halloween makijaż kobieta

Poznasz kilka zmian szkieletowych patrzeć, jak również niektóre tutoriale i porady, aby zrobić idealny strój na Halloween.

Halloween Makijaż kobieta szkielet-wyglądać strasznie pomysł farby

Poczuj się jak szkielet Halloween makijaż kobiety w tym roku? Więc pamiętaj, aby sprawdzić nasze zdjęcia i je wypróbować samodzielnie lub z ukochaną osobą. Dostarczyć z makijażem, farby, pędzle, wkładki do oczu, cekinów, dżetów, akcesoria, soczewki kontaktowe i być cierpliwym.

Halloween makijaż kobieta-straszne-biało-czarny szkielet makijaż

Jeśli naprawdę chcesz, aby przestraszyć ludzi wokół ciebie podczas Halloween, który przedstawia się, będziemy musieli umieścić udar ołówka poważnie. Aby mieć idealny makijaż Halloween szkielet kobiety, trzeba znać podstawowe zasady.

  • Szkielet zasadniczo kształt koloru białego i czarnego
  • Podstawowym makijaż jest zawsze biały
  • Szczęka ma dużą i zasadniczo utworzony z zębów
  • Oko ma zasadnicze znaczenie i jest czarny

Musimy respektować kościstą aspekt, że makijaż jest jak najbardziej realistyczne

konturu twarzy body-painting

Halloween to święto nieumarłych. Więc co lepiej niż wybierając Halloween Szkielet makijaż kobietę?

Zacznijmy Halloween makijaż poradnik kobieta pojedynczy szkielet.

Aby odnieść sukces w tym przerażającym wyglądzie, trzeba:

  • Biały i szary makijaż
  • gąbka
  • szczotki z włosia miękkich

Aby rozpocząć, należy dokonać twarz biały. Aby to zrobić, najpierw wybierz jeden biały, za pomocą gąbki. Postaraj się najbardziej jednorodny kolor to możliwe. Następnie przełączyć się na szary. Będzie to służyć zrobić jakieś cienie na twarzy. Po tym wszystkim, naszym celem jest, aby możliwie najbardziej realistyczny szkielet. Skupić się na oczy, nos i usta. Potem wprowadź kontury. Są to bardzo ważne. Take Your szczotka świateł w czerni i rozpocząć z oczu. Stojak oczy poprzez duże koła i pokolorować je.

Czarny kontur jest jednym z najważniejszych elementów dla Halloween szkielet sukcesy kobietą makijażu. Zwracając się do jamy ustnej. Chodzą tam zawsze przy użyciu pędzla z użyciem czerni. Wewnątrz tego konturu, rysować widocznych zębów czarny i kolor ich w białym wnętrzu. Puścić poza kilkoma pociągnięciami na zewnątrz, aby najstraszniejszy szczęka jak foto-cons. Dobrze, podstawowy szkielet makijaż jest gotowy.

dress-czarny-czarny-makijaż

Jeśli nie masz czasu, aby go kupić cały makijaż i dodatki do własnych szkielet albo szczerze nie chcą wydawać pieniądze, oto rozwiązanie:

To byłoby na tyle, aby użyć najlżejszy puch znaleźć i czarnym ołówkiem eyeliner. W tym przypadku, po prostu postawić na kontury twarzy. Koniecznie należy nacisnąć czarny wokół oczu, nosa i szczęki. Czy to na jaśniejszej cerze, jak to możliwe. Efekt jest zawsze narkotyki, zwłaszcza jeśli ci związać włosy i ubierać na czarno. Kostium Halloween jest ważną częścią twojego wyglądu. A jeśli chcesz włączyć się w szkielet, to proste. Wydostać się z szafy starych czarno-białych ubrań i voila. Jeśli chcesz inne pomysły kostium Halloween, nie przegap nasz specjalny artykuł na ten temat.

Podpowiedź: Teraz można znaleźć Halloween makijaż zestaw kobieta szkielet!

Idee-Halloween kostiumy, makijaż

Niektóre kobiety są bardziej uroczy niż inni i chcesz być w duchu Halloween pozostając czarujący sexy. Mamy propozycję dla Ciebie z tym makijażem na zdjęciu powyżej. W tym przypadku można uzupełnić tylko część twarzy z zachowaniem zwykłych kontury. Ale tym razem zrób to bardziej elegancko, jakby nosić makijażu w godzinach wieczornych.

idea-szkielet-skin-topienia

Pewnie zastanawiasz się, jak mieć wygląd twarzy, że jest zepsuty. Mamy odpowiedź dla ciebie!

Zacznij od lekkich konturów znał policzek z białym ołówkiem. Granice te pomogą Ci później na swojej skórze „płynącej”. Tuż poniżej rozgraniczenia, zimnica swoją czarną twarz. Ta część jest bardzo ważna i powinna być inna od drugiej strony policzka. Makijaż resztę twarzy, jak powiedzieliśmy ci wcześniej.

Teraz zaczynamy z najbardziej zabawnej części tutoriala. Dla realistycznego efektu, należy przynieść 3D żel ciało w oparciu o żelatynę, które można wykonać samodzielnie, jeśli uważnie przyjrzeć samouczka wideo powyżej. Zacznij wlewając swoją żel ze strony skóry twarzy i poczekać do wyschnięcia. Widać, wynik jest niesamowite!

twarzą przerażający-kontur-malowanie

Niektórzy chcą iść jeszcze dalej, składających się jak najwięcej. W takim przypadku zaleca się, aby grać z cienie na szyi na przemian białe i czarne. Celem jest zwrócenie kości szyi. Aby odnieść sukces na, chwyć pędzla, gąbki i biały makijaż, czarnym i szarym.

Idee szkieletu-kolory twarz

Znasz makijaż meksykańskiej szkielet? Obchodzony od wielu lat w Meksyku, Halloween, czyli „El Dia de los Muertos” jest bardzo popularny festiwal. Podczas tego festiwalu, czaszka jest wręcz symbolem tego dnia. Jednak makijaż ma wiele więcej kolorów, cekinami i kwiaty.

Skąd ten pomysł czaszki Sugar?

W tym okresie, tubylcy przechowywane im swoje czaszki do rytuału, który zadał sobie trud, aby udekorować akcesoria, kolory i kamienie.

Idee szczęką zęby-straszny

makijaż-original-partia października

makijaż-single-wieczór-fete

makijaż-tutorial-fete października

malowanie twarzy szyi halloween

osiągnąć ustach szczęka kości

szkielet-glamour-fioletowo-czarny

szkielet-punk rock pomysł

TUTORIAL-outline-oczy-nos

twarzą w kolory-czarno-biały


Like this post? Please share to your friends: