Deco jul

Dekoracyjny DIY: lampa – bardzo oryginalna koszula

Dekoracyjne lampy DIY

projekty DIY wystrój chalenges są prawdziwe dla tych, którzy kochają tworzenie rzeczy się same. Czego uczymy dzisiaj jest jak zrobić lampę z koszuli.


Ciekawe, prawda? Po pierwsze trzeba będzie drewniany wieszak klip, który pozwoli koszula nie dotykać żarówki, a także nadać mu efekt 3D. Lampa ta oryginalna DIY wystrój Jest to piękna ozdoba, że ​​prawie nic nie kosztuje.

Dekoracyjny DIY - lampa - oryginalna koszula Dekoracyjny DIY -cintre

Materiały będą potrzebne są - drewniany wieszak albo wieszak do spodni z zaciskami metalowymi dwóch yków bambusa, taśmy balsy zastosować zestaw X Acto nóż, linijki, ołówków, bulw, żarówka bajka, gorącego kleju i drutu frezy.

instrukcje

1. 1. Użyj cięcia drutu usunąć wieszaka regulowanego

2.Mesurez i wyciąć część taśmy balsa być mniejsza niż długość wieszaka

3. Zmierzyć i zaznaczyć środek cięcia taśmy balsa i po zmierzeniu średnicy oprawki żarówki. Narysować okrąg o tej samej średnicy na pasku balsa używania znaku, które wprowadzono jako środka okręgu.

4. Dodać do kreski pióro na listwie balsa 4 cm do wewnątrz powyżej 1 cm do wewnątrz i do dołu od obu końców. Wyrównać linijki ze znakami i użyć noża wyciąć trójkąty po bokach listwy balsa.

Interesujący projekt deco zrobić samemu Projekt Deco DIY-

5. Należy zaokrąglić boki nożem. Wyrównaj środek wieszaka ze środka taśmy balsa i zrobić ślady gdzie punkty listwy balsa wyrównać z punktów taśmy balsa.

6. Następnie trzeba wyciąć dwa szaszłyki bambusa więc mierzyć 3cm i wyciąć małe kwadraty z resztą zespołu balsa. Spróbuj szaszłyki trzymać je na otwory wieszaku. Wklej małe kwadraty na szaszłyki.

Dokonując tej lampy wystrój nie trwa długo i jest bardzo łatwe Deco oryginalny DIY

7. Za pomocą noża zrobić małe otwory na znaki paska balsa. Nakręcić wolnego końca szaszłyki bambusa w otwory umożliwiające Balsa internetowej wypadać dokładnie na małe kwadraty.

8. umieścić klej na placach i nacisnąć górną taśmą.

9. Następnie umieścić trochę kleju pozwać górną szaszłyków i umieścić te cele w otworach w wieszaku. Umieścić żarówkę w otworze wieszaka taśmy balsa. Niech kabel pójść za paskiem balsa i podłączyć go do gniazdka.

10. To się robi! Możesz umieścić koszula, sweter lub sukienkę.

Oryginalna i ciekawa lampa, która będzie kosztować nic Dekoracyjne DIY zdjęcia

Dekoracyjne pomysł dla majsterkowiczów Dekoracyjny DIY pomysł

Lamp- koszula który zwraca uwagę Oryginalny pomysł DIY

Ta lampa DIY jest inny dekoracyjny idea wszystkiego Oryginalny pomysł lampa DIY


About the author

admin