Deco jul

Oryginalny tort olśnić swoich gości

tort weselny oryginalne pomysły Modele

Zorganizować ślub obejmuje wiele etapów przygotowawczych. Myślimy, że jego wygląd i jego akcesoriów, wybierając motyw do zdobienia swoich obiektów zewnętrznych upiększyć swój stół i miejsca do świętowania.


Ale co my często zapominamy, że menu jest ślub jest również częścią wystroju.

Wybierz oryginalny tort weselny zaimponować jego goście

Oryginalny tort weselny dekoracji, kwiatowo-biały

Kolory, dekoracje, smaków i aromatów mają zdolność wpływania na nastrój swojej partii. A jeśli ta zasada odnosi się do wszystkich potraw, które będą służyły, to taki, który jest wyjątkowy i zasługuje na szczególną uwagę: ciasto. Wybierz oryginalny tort weselny zgodnie z tematem wystroju masz na myśli to wow swoich gości i zapewnić Ci sukces. Zobaczmy niektóre oryginalne pomysły tort weselny dla najbardziej popularnych tematów partyjnych teraz.

Oryginalny tort dla eleganckiej bohemy motywem partii

kwiaty oryginalny tort weselny-style-boho-chic

Czeski elegancki motyw ślubu jest jednym z najbardziej popularnych opcji w okresie wiosny i lata. Daj wygląd tortu z tym tematem i masz wynik udało się w wielu aspektach. Czeski elegancki wystrój sama nie brakuje oryginalności. Kreatywny i sprytny, że najlepiej odzwierciedla osobowości dwóch małżeńskiego.

Oryginalny tort weselny w stylu cyganerii-chic kwiaty

To samo odnosi się do tortu inspirowany tym stylu. Pełna kolorów i wzorów chic hippie, jest również często ozdobione różnych ornamenty.

Idee-ciasto-de-ślubne cukrowej wieniec kwiaty

Zdecydować się na górze ozdobione oryginalną kompozycją kwiatów lub, jeśli marzysz o placek o niezwykłej wysokości, spróbuj ciąg, który obejmuje wszystkie piętra.

ciastowatą z małżeństw-czeskim szyk krawędzią

Macramé jest typowym akcesoria tematyczne wesela boho chic. Ale czy wiesz, że może być częścią dekoracji tortu? Powyższym przykładem słodkim poczęstunkiem w pastelowych kolorach zainspirowanych dekoracyjnym akcentem.

ciasto-of-małżeństwo-original-białe pióro-piętrowy

Czeski elegancki wystrój obfituje w kolorze. Z tego powodu, oryginalny tort można również postawić na niespodziankę przez wykonany jest w całości w kolorze białym. Ale uważaj, bo nie brakuje osobowości, warto dodać kilka ciekawych szczegółów, jak słodki wieniec w kształcie piór!

Pomysł oryginalny tort na elegancki romantycznych posiłków tematycznych

róże tort-wesele-theme-vintage

W poszukiwaniu pomysłu oryginalnego tortu na imprezę pod patronatem Walentynki? Jeśli uważasz, że Twój wybór jest ograniczony, wziąć spojrzenie na zdjęcia poniżej!

Oryginalny tort weselny-różowo-theme-romantyczny

Wyobraźmy sobie oryginalny tort weselny nie zawsze oznacza improwizować na wszystkich elementach jego deser. Tak więc, na romantyczny motyw partii, można łatwo postawić na kolor różowy. W tym przypadku, to szczegóły, które muszą być starannie dobrane.

tort weselny-dekoracja-kwiatowo-przykład

Tak, masz swobodę twórczą wymyślić naprawdę imponujące wzornictwo z akcentami. Duży rozmiar kwiaty są rozwiązaniem bardzo ładna i równie spektakularne.

ciasto-of-małżeństwo-romantic-różowo-biały

strona ślubna kolorów i dekoracji, wszystkie rozwiązania są dozwolone, łącznie z białym kolorze z różowymi akcentami (bardzo) dużym formacie!

Deco-ciasto-wedding-kwiat-idee

Nie chcesz deser całkowicie różowy? Więc dlaczego nie spróbować ciasto w dwóch kolorach, białym i pastelowym różu? Warto wiedzieć: wynik byłby jeszcze bardziej interesujące, jeśli wybrać tort weselny z trzech lub więcej kondygnacjach.

Oryginalny tort weselny dla dekoracji wokół jednego lub kilku kolorów

ciasto-of-małżeństwo-czerwono-biało-idee

Decydując się na dekoracji wokół koloru lub kombinacji kolorów jest łatwe organizowanie jego partii. A ponieważ cały swój wystrój będzie podyktowany kolorów w pytaniu, więc znaleźć tort pomysł w tym samym duchu! Deser na zdjęciu powyżej i będzie pasował do stylu ślubu wokół czerwony i biały.

ciasto-original-małżeństwo-dwa-poziomy-ball

Dla pastelowych odcieniach tematyczne imprezy, niezwykłego i wymyślić oryginalny tort trochę bardziej jasne kolory. dlatego powinna ona zbadać paletę kolorów już wybrany i znaleźć podobne odcienie zwolnić nieco bardziej śmiały.

Ciasto czarne-białe-czki piór-poziomy

Czarno-białych ciastka są zawsze imponujące. Są doskonałym dodatkiem do dekoracji w tych dwóch kolorów. Ale oni też by przyznać ze stroną w odcieniach beżu i podobnych odcieniach.

ciastka-wesele-level-style-art-deco

Organizować czarujący ślub i zastanawiasz się w jaki sposób, aby odzwierciedlić ten temat w menu? Zdecydować się na jasne kolory, jak złoto i srebro. W powyższym obrazie, tort ślub na trzech piętrach wpływem stylu art deco. Ozdoby te łączą w sobie akcenty złota i czarnym kolorze, który echo kwiatowe bocznicy.

Co wrażeń tort weselny wystrój rocznika?

Idee-ciasto-wedding-retro-perła-naszyjnik

Archiwalne wystrój wydaje się inspirować coraz więcej par, które marzą o tym szczególnym dniu i chcą zabawy i miłej uroczystości. Jeśli pójdziesz do tego tematu ślubu, wyobraź sobie oryginalny tort ozdobiony kwiatami i wzorami retro. Perły, ponadczasowe, to pierwsza opcja.

ciasto-of-małżeństwo-original-styl-vintage żółty

Groch, związane z dzikich kwiatów i 1950 KOLOR lub 1960, takie jak żółty na zdjęciu powyżej, produkować nieoczekiwany i bardzo przyjazny rzeczywiście. Co więcej, ten rodzaj tortu nie jest tylko zarezerwowany dla uroczystości w stylu vintage. Będzie również odwołać się do tych, którzy marzą o tematyce ślubnej kraju szyk!

Oryginalna dekoracja na tort weselny marokańskim

ciasto-of-małżeństwo-marocian-biało-niebieski

Ślub Maroka i Oriental obchodzi kolory i egzotyczne smaki. Aby zaprojektować idealny tort weselny dla takiej możliwości, będziemy szukać pomysłów w tradycji i architektury kraju. Użyjemy typowych form budynków lub utrzymywane w tej części Afryki. A przede wszystkim, nie zawaha się dopasować swój imponujący deser i typowe niuanse krajobrazu!

ciasto-wedding-marokański-theme-deco-idee


About the author

admin