Deco jul

85 pomysłów na dekorowanie wnętrz z ciemnoszary kolor odkryć

Pomysł taupe-zawias-wnętrza-deco-biały

Na pierwszy rzut oka, dekoracja kolor ciemnoszary może wydawać się monotonne i trochę zimno. Ale w rzeczywistości, to jest subtelne i wyrafinowane niuanse. Molowy należący do grupy neutralnych kolorów i przedstawia się jako pośredni tonu są brązowe i szarości.


W rzeczywistości jest ona zazwyczaj przenoszone do innego przejścia koloru, zwany „surowa” (redukcja słowa „szary” i „beż”). Obie nazwy są często traktowane jako synonimy.

Taupe - jak wykorzystać w aranżacji wnętrz?

kolor ciemnoszary wnętrz pomysł

W ostatnich latach, odcienie tego koloru są popularne nie tylko stać w świecie projektowania wnętrz, ale również w modzie i urodzie. Liczba cieni do powiek, szminki, sukienki i dodatki odzieżowe ciemnoszary, uruchomiona przez wielkich marek, jest wymownym dowodem rosnącego sukcesu tego koloru.

Dekoracyjny stylowy kuchnia z taupe

kolor ciemnoszary i farby deco kuchnia

Jeśli kret stało się bardzo popularne w ostatnich czasach, nie jest natomiast niedawnym wynalazkiem. Szybki przegląd historii słowem „mola” wskazuje, że był on używany do opisania kolor już na początku 19 wieku. W tym czasie, magazyn mody użył tego określenia mówiąc o kolorach zużycia miasta.

Projektowanie wnętrz i idea malarstwa ściennego z taupe

kolor ciemnoszary farby deco wnętrze

Później, pod koniec 20 wieku, odcienie ciemnoszary były popularne wśród wysokich projektantów mody takich jak Giorgio Armani. Więc co jest tajemnicą wiadomością, że kolor dziś i dlaczego każdy kocha?

Dekorowanie apartament w ciemnoszary i biały

ciemnoszary kolor dekoracji apartament

Jak już wspomniano, molowy jest oparty na dwóch kolorach szaro-beżowa jasnobrązowy, bardzo blisko. Szary jest neutralny odcień i ponadczasowy, który pozostaje popularny wśród wielu ludzi. Chętnie obejmuje nasze stroje w swojej zwykłej wersji.

Przykład len ścienne i kolor ciemnoszary

ciemnoszary kolor harmonizacja

Ale jeśli chodzi o dekorowanie jej dom, często chcemy czegoś bardziej wyrafinowanego. Beżowy kolor wygląda tak, że przyniesie dotyk szarości brakowało podbić ściany naszych domów.

Pomysł dekoracji pokoju dziecka taupe

Modny kolor dekoracji dziecko

Ale to nie wszystko. W świecie, gdzie wszystko wydaje się działać na złamanie karku, trzeba znaleźć obszary, w których możemy zwrócić się do środka i wziąć oddech. Dla większości z nas, jest to dom, który przyjmuje funkcje takiej przestrzeni. I jesteśmy coraz bardziej ozdobić nasz dom z kolorami, które mogą uspokoić. Neutralnych kolorach, takich jak kolor ciemnoszary, mają tę moc.

Projekt kanapa w taupe Gubi przez Dopo Domani

Podzial taupe ciemnieje rozkładane fotele

Kolor ciemnoszary jest często używany do malowania ścian wewnętrznych pomieszczeń ze względu na skutki uspokajające. Na ścianach, kolor ciemnoszary oferuje możliwość tworzenia pierwszej warstwy scenerii, którą można łatwo uzupełnić innymi kolorami. Są wybierani według gustu właścicieli i roli pokoju.

Akcesoria do dekoracji wnętrz w ciemnoszary

Pledy i obejmuje taupe

Osoby pragnące uzyskać dekoracji dość zen, prawdopodobnie wolą zakończyć taupe z naturalnych materiałów i jasnych kolorach, takich jak biały, na przykład. Jeśli jednak chcesz utworzyć akcent w pomieszczeniu lub jeśli chcesz grać z kontrastów, można zdecydować się na meble i tkaniny w jasnych odcieniach czerwieni i niebieskiego, na przykład.

Deco pomysły kolor ciemnoszary

Zdjęcia z dekoracji z molem

Ale są też sposoby rozpoczynania kreta w domu bez konieczności odświeżenia swoich ścian. Jedną z takich opcji jest meble w tym kolorze, idealne do pomieszczeń urządzonych w jasnych kolorach, takich jak kolor bielizny. Jeśli pomysł pozyskania nowego mebla w odcieniu taupe namiot postawić na obiekcie projektowania, takie jak pięknym zagłówkiem do sypialni.

kolorowe dywaniki mol

kolor ciemnoszary dywan

Obecnie, różne odcienie koloru są jednym z najczęstszych opcji sofy obiciowych i krzesła z tkaniny lub faux skóry. Widać powyższy obrazek, przykład kawałek wystrój w eleganckim ciemnym mol, które wytwarzają silne wrażenie w każdym domu.

Jak używać kolorów taupe w różnych pomieszczeniach domu

taupe deco meble salon pomysł

Rozmawialiśmy o wielu opcji zdobienia z szarym kolorze taupe (farby, akcesoria, tapicerka ...). Pozwala zobaczyć jakieś pomysły do ​​wprowadzenia niuanse w różnych pomieszczeniach domu.

Udekoruj kuchnia z meblami w odcieniach ciemnoszary

kolor ciemnoszary dekoracji kuchnia-wyspa-central

Ozdobić swoją kuchnię z ciemnoszary, jest to naprawdę dobry pomysł? Odpowiedź ekspertów: tak, absolutnie. Oprócz malowania ścian w jednym ze swoich modnych odcieniach, można również wykorzystać je na powierzchni mebli. W tym przypadku, w połączeniu meble taupe kuchnia z planem pracy w jasnych kolorach, takich jak biały.

Farba kolor ciemnoszary kuchnia z wyspą

łączenie Szara kuchni

Ponadto, malowanie ścian lub mebli łączy się z wielu różnych stylów. To dlatego jest idealny do nowoczesnego wnętrza i kuchni współczesnej. Ale ona jest tak samo dobrze w zestawach rustykalnej atmosferze i rocznika!

Deco salon nadmorski styl taupe

kolor ciemnoszary living room-dekoracja-z-morza-board

Jeśli mieszkasz w pobliżu morza lub oceanu, ma w swoim posiadaniu wszystko co jest niezbędne do ukończenia dekoracyjny styl morzem. Kolor ciemnoszary ma swoje miejsce w tym kontekście zbyt. Rzeczywiście, światło farby taupe jest bardzo podobny do koloru piasku na plażach.

kolor ciemnoszary farby ścienne pokój-pomysł

W przypadku morskich efektu dekoracyjnego 100% skuteczne odcienie ciemnoszary połączeniu z tonami niebieski i biały. Niebieski symbolizuje wodę i niebo, typowych elementów pejzaże morskie. Jako biały włączenie tej neutralny kolor wokół plaży: na chmury, muszle, jachtów i łodzi widocznych z daleka ...

Deco pomysł łazienka z odcieniami kolor ciemnoszary

kolory zdjęcie łazienkowe

A ponieważ kolor ciemnoszary jest tak modny, dlaczego nie zaprosić również w swojej łazience? Tutaj mamy dwie podstawowe opcje: ozdobić swoje ściany i podłogi lub używać go na swoim mebli.

Malarstwo ścienne taupe łazienka

Bawiąc się z kolorem taupe do dekoracji jego kąpieli mebli łazienkowych lub wanną jest doskonałym sposobem, aby odświeżyć wnętrze przestrzeń. W większości przypadków, tony kolor ciemnoszary do łazienki będzie jasne zakresu. Użyj tych konkretnych odcieni jeśli chcesz wizualnie zwiększyć wielkość pokoju!

Ciemnoszary kolor i łazienka

taupe łazienka

Podłogi i ściany betonu są bardzo podobne odcienie kolor ciemnoszary. Skorzystaj z okazji, aby rozwijać nowoczesną łazienkę, uzupełniając klucze drewna i bieli.

Taupe dekoracje do sypialni

Projektowanie wnętrz akcesoriów kolor ciemnoszary

W sypialni, to działa na relaksujący efekt odcieni kolor ciemnoszary i jego odmian w jasnych kolorach! Tutaj nie trzeba przemalować całą przestrzeń wewnętrzną, aby cieszyć się tym. To byłoby na tyle, aby zdecydować się na jednej lub dwóch dużych mebli formacie kolor.

Color Design taupe zagłówkiem i pokój Zen

łóżko projekt kieruje Zen Room deco

Przepuścić zen atmosferę w sypialni jest bardzo proste z zagłówkiem i taupe szarego materiału tekstylnego. Klawisze fizyczne (rośliny zielone, drewniane akcesoria) są jednymi z najbardziej popularnych suplementów w tego rodzaju otoczeniu.

zasłony pokojowe ciemnoszary

zasłony zdjęcia z taupe

Ponadto kolor ciemnoszary jest często kolor dopełniający do wnętrza dominuje bieli. W małym dorosłych lub nastolatków pokoju z białe meble, zasłony i dywany w odcieniu taupe doda więcej styl wnętrza.

Sypialnia pokojowy kolor ciemnoszary

Zen dekoracji pastelowe sypialnia

A co, jeśli chcesz spróbować dekorację z tym kolorem trendu, ale bez podejmowania większych zmian od razu? Cóż, w tym przypadku, można postawić na kilka drobnych szczegółów, takich jak poduszki, dywany, narzuty i koce. Będą one pozwalają na wprowadzenie akcesoria dekoracyjne w pomieszczeniu szybko i łatwo. Będziesz także przyzwyczaić odcieni kolor ciemnoszary i zdecydować, czy odpowiadają one swoje preferencje. Wybierz dzisiaj jak można doprowadzić ten kolor do swojego domu, wychodząc z tych zdjęć:

Pomysły wnętrze z taupe

Układy biały mistrz sypialnia

Harlonie kolory: beż i kolor ciemnoszary

Ściana deco bielizna malowanie taupe

Malowanie kolor ciemnoszary i łazienka

neutralny łazienka farba

Komora ciemnoszary i ścienne

Mole kolorów farb sypialnia

kolor ciemnoszary i nowoczesna kuchnia projekt

ciemnoszary kolor wzoru Nowoczesne kuchnie

nowoczesne meble i farby szary kolor ciemnoszary

nowoczesne salony kolor ciemnoszary

kuchnia zdjęcie z meblami w kolorze taupe

pomalować szarą kuchnię

Dekoracja w ciemnoszary i nowoczesnej sali projektowej

neutralny wnętrze pokoju farby konstrukcja

Połączenie kolor ciemnoszary obraz i pokój

deco taupe pokój kolorystyka

Dekoracja ścienna z jadalnym ciemnoszary

jadalnia wystrój taupe

Mural w ciemnoszary

taupe pomysł deco wall

sypialnia wnętrze w ciemnoszary

kolor ciemnoszary Współczesna

Baby Room ciemny kolor farby taupe

ciemnoszary kolor farby neutralne żłobek

Dekoracja dorosły sypialnia taupe

taupe master bedroom

Paleta kolorów i pokój taupe

Pallet Mole pokój deco kolory

Meble Taupe i łazienka dekoracji

taupe Meble deco łazienka

taupe meble i nowoczesny salon

deco współczesny salon neutralne kolory

nowoczesne meble projekt dla żywego kreta

taupe nowoczesne meble pokojowe

kolorze zlewozmywak mol

Meble kuchenne kolor ciemnoszary

sypialnia wnętrze i zagłówkiem w taupe szarości

szary kolor ciemnoszary meble pokojowe

Dom i wnętrza farbą taupe

Wnętrze konstrukcja kolory mola dom

ciemnoszary kolor dom deco pokój

ciemnoszary odcień szary kurtyna

zdjęcia taupe farba do wnętrz

Jasne wnętrza obojętny współczesnych rozkładana

Zdjęcia Taupe mieszka malowanie

Photo Salon neutralne kolory

Zdjęcia wnętrz taupe

pokój farby greige

greige mural salonu

dekoracja beżowy pokój

taupe master bedroom

malowanie przedszkola

Zdjęcia szary kolor ciemnoszary fotel

krzesła kolor taupe alletement

farby neutralne kuchnie projekt

ciemnoszary kolor obraz nowoczesny salon

Wnętrze pastelami kolorowy dom

neutralny dekoracji kuchnia jadalnia

Meble do salonu Taupe

w ciągu stylu industrial ciemny kolor ciemnoszary

deco salony neutralny kolor ścian pomysł

trend pokój taupe

kolory feng shui praca dom narożny malowanie

Układy pokojowe dorosły taupe

Zdjęcia czerwony i szary kuchenne

meble białe kuchnie

Modny nowoczesny kolor kuchnia

Zen malarstwo pastelowe kolory pokojowe

kolor ciemnoszary meble pokojowe apartament

kość słoniowa serwetki malowanie

deco wnętrze farba kolor ciemnoszary

niebieski kombinacja ciemnoszary

Oryginalny zagłówkiem pokój deco

pościel deco kolory pokojowe Zen

greige paleta brązowy kolor szary

surowa mieszanina koloru białego

taupe i greige Stowarzyszenie kolory bielizny

neutralny kolor len mol

dekoracja skóra salonie sofa taupe

ciemnoszary kolor niebieski wystrój kuchni

Kolor szary urząd taupe


About the author

admin