Deco jul

Halloween ozdoba wykonana w 47 przerażających pomysłów

Halloween ozdoba do oryginalnego prosty pomysł poduszki cukierki

Halloween - to zombie zabawy i czarownice! Jeśli masz dzieci, którzy lubią to święto lub po prostu chcesz ozdobić swój dom w duchu Halloween, to ten artykuł jest dla Ciebie.


Odkryj nasz wybór ponad 47 oryginalnych pomysłów Halloween dekoracje zarabiania i znaleźć sposób, aby upiększyć swoje mieszkanie i dom w duchu uroczysty dyni, słodycze i potwory!

Halloween dekoracje making: zabawna firm dynie

dynie dekoracyjne pomysł śmieszny kapelusz wąsy okulary

Partia Halloween pochodzi z Wysp Brytyjskich obchodzony (jak zapewne wiesz, bo czytasz ten artykuł!) Wieczorem 31 października. Jej nazwa pochodzi od angielskiego All Hallows Eve, w języku francuskim w wigilię Wszystkich Świętych. Jest to święto pochodzenia pogańskiego. Wiele osób uważa, że ​​pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale w rzeczywistości było po masowej emigracji irlandzkiej i szkockiej w Ameryce Północnej w 1920 roku, wydaje się tam.

produkcja Halloween dekoracje: Dyniowi z gałęzi drzewa

dynia gałęzie drzewa lampa pomysł z poduszką powietrzną

Dziś święto Halloween obchodzone jest głównie w Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Francji i Nowej Zelandii. Według współczesnych tradycji, dzieci (młodych i starych) ubierać się w stroje, które są przerażające: kostiumy zombie, duchy, czarownice, wampiry i inne potworem. Wtedy będą dzwonić do drzwi prosząc o cukierki mówiąc „trick or treat”.

Halloween dekoracje dokonywania: dynia jest królową owoców potworów partii

halloween dynia dekoracja prosty pomysłHalloween dekoracji pomysł, aby producenci stół

Jeśli chodzi o wystrój, to proste: dynia jest Królową! Można go używać na wiele sposobów, aby udekorować swój dom. Sobie sprawę, ciekawe postacie. Zobacz nasze propozycje i mieć dobry czas z dziećmi zabawy!

Oryginalna idea DIY: Nietoperze papier łatwe do osiągnięcia

Deco ściana Halloween bat koncepcja papier

Prawdopodobnie słyszeliście techniki węzłów Macrame? Stosowany jest często wystarczająco, aby zatrzymać się i dać oryginalny wygląd doniczek. Dlaczego nie używać go do zawieszenia dynie i udekorować swój dom? Spójrz, jak pięknie jest:

Dynie i frędzla: Halloween dekoracji pomysł, aby produkować oryginalny

halloween dynia making dekoracji macramé

Realizując swój wystrój Halloween jest przyjemny twórczość dla dzieci i dorosłych. Kojarzy nam swoje dzieci i od lewej do naszej wyobraźni mówić. Jest to możliwe do tworzenia wszelkiego rodzaju pomieszczeniach i na zewnątrz dekoracyjne papieru, tkanin, kartonu i recyklingu materiałów. Większość pomysłów wystrój DIY Halloween przedstawione tutaj mogą być wykonane w ciągu kilku minut i nie wydając ani grosza!

Nietoperze wiszące papierubat prosty pomysł tani papier halloween DIY

Och, dynia ... Halloween Party jest niemożliwe, jeśli nie przynajmniej dyni do dekoracji. Nie trzeba kopać, możliwe jest, aby zostawić jak jest i ozdobić wstążkami, rysunki, naklejki itd. Aby latarnię z dyni, trzeba mieć narzędzia i czasu do stracenia.

Dynia ozdobione małe dyniedynia Halloween dekoracji pomysł oryginalny charakter

Świece - idealny do dekorowania każdą okazję! Walentynki, Halloween czy tylko latem romantyczny wieczór - świece są pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy szukasz dekorowanie pomysły.

Dekoracja ze świecami halloween świeca oryginalny pomysł dekoracji

Funny dynia z kapeluszem i okularamihalloween dekoracji okulary kapelusz dokonywania oryginalny pomysł

dekoracyjne dynie pomysł z jasnym farbydynia halloween dekoracje z oryginalnej idei DIY

Garland ma coś bardzo uroczysty. Staje się jednym z pomysłów deco łatwiejsze do osiągnięcia. Można używać prawie wszystko, aby papier, karton, suszone owoce, słodycze ... Cóż, wszystko!

Garland łatwy do produkcji papieru na HalloweenHalloween dekoracje girlanda wytwarzania papieru

Pomysł zdobienia wejście do domu, aby przestraszyć gościOryginalny wpis dynia halloween dekoracje

Ty stary białe prześcieradła położył obok i będzie służyć Ci więcej? Świetnie! Nic łatwiejszego niż zrealizować ideę odkryty wystrój Halloween zdjęcie poniżej. Niezbędny sprzęt: biała tkanina, filc lub farby, gałki ocznej i sznurek do zawieszenia.

Phantom wykonane z białego płótnaHalloween dekoracje do oryginalnego prosty umysł

Na Halloween, my dekoracji z dyni i dynie ... Co jedzą obsesja, nie? Jednak dynia jest nie tylko symbolem święto Halloween, ale również smaczne i dobre dla zdrowia. Istnieje wiele potraw na bazie dyni można zrobić samemu: aksamitny, ciasta, sałatki. Nic lepszego niż do dekoracji stołu Halloween z zabawnymi pysznych potraw. Twoi goście z pewnością docenią ...

dekoracja stołu pomysł w duchu Halloweenhalloween dekoracji stół smple oryginalnego pomysłu

ciastka pomysł na HalloweenHalloween dekoracje dokonywania oryginalny pomysł

Kiedy byliśmy dziećmi, graliśmy cały czas z szyszek. Kochaliśmy ich o śmiesznym kształcie, ponieważ są one wszędzie znaleźć w upadku. Mamy nawet dorośli, nadal nie zapomnieli tych jagód! Są również idealne do dekoracji Halloween w duchu spadku ceny ... za darmo. Można zrobić piękną kompozycję sosny i jabłko lub dyni zrobić piękny wieniec.

Halloween dekoracje czyni prostą białą oryginalny pomysł halloween zrobienie dekoracji jednościenny pomysł

Stare puszki może nam służyć do realizacji wielu projektów. Są one wykorzystywane do doniczki, wazony, domy ptaków i karmniki i do wystroju Halloween! wygląd:

Halloween dekoracje Recykling halloween zrobienie dekoracji prosty pomysł doniczka charakter

Halloween dekoracji zrobić na tarasie deco sowa wystrój pomysł deco papier kanapa doniczka taras

Dawne obiekty nie rzucają. Jest on używany do rękodzieła i zdobienia. Recykling dekoracji Halloween - bardzo modne!

Halloween Deco zewnętrznedynia halloween dekoracje na zewnątrz pomysł Deco DIY pomysł prosty halloween dynia ogród papier kruk

Halloween bez cukierki i słodycze? Nie możliwe! Ten pomysł z koszem dyni jest bardzo zabawny. Aby osiągnąć, musi najpierw wyciąć dynię na pół. dobrze jest czyścić od wewnątrz. Po wydobyty i czyszczone, pozwolił obok wyschnięcia. Następnie, zamiast papieru lub kawałka tkanki. W końcu wypełnić cukierki i czekoladki ...Deco pomysł cukierek dynia halloween halloween dynia kot dekoracja ogród pomysł cirouille idea DIY halloween zrobić proste

Deco pomysł na stole Halloween: małe pająki Pająk halloween dekoracji pomysł, aby dynie Dekoracja z dyni Halloween prosty pomysł taśma szafie

Wybrałeś już swoją odkryty Halloween wystrój?Dynia DIY pomysł oryginalny charakter kota arkusze Deco DIY dynia Almond smple halloween dekoracje

Każda ze stron, jego korona! I Halloween nie jest wyjątkiem. To upiększa jego przednie drzwi lub kominek z piękną koroną DIY zainspirowany kolorami jesieni. Aby korona może być używany do prawie wszystkiego. jesienne liście, szyszki, gałęzie drzewa, małe dynie ...

Halloween wieniec idea małych dynie

halloween zrobienie dekoracji pomysł korona

korona jesieńHalloween ozdoba pomysł, aby producenci

Korona fałszywych czarne piórapierze korona pomysł dekoracyjne wstążka Halloween podejmowania dekoracja sama idea poduszki

Pomysł na Halloween dekoracji na zewnątrz? Dynie, duchy, świece ... Poza możemy znaleźć te same przedmioty dekoracyjne i wewnątrz. Dla straszny deco, latarnie są koniecznością.

biały duchupiór dekoracji łatwy DIY pomysł

Halloween dekoracji stołuHalloween tabeli dekoracji pomysł

Halloween dekoracje ogrodowehalloween dynia dekoracja ogród oryginalny pomysł

korona czarnyDIY pomysł Halloween bat korona halloween dynia dekoracja prosty pomysł, aby osiągnąć

duchDeco Halloween duchów prosty pomysł, aby tanio

Dynia Lantern: klasyczne Halloweendynia halloween pomysł Deco pomysł roślina tanio

Dynie, dynie, dynie ..!halloween dynia dekoracja pomysł rysunek

Korona przerażające!korona pomysłem drzwi halloween deco wall tanio Nietoperz Halloween dekoracji pomysł producenci tanią koronę halloween deco taras prosty pomysł Halloween House halloween dynia dekoracja wnętrza oryginalnego pomysłu DIY płyty dekoracyjne pomysł dyni oczy halloween pomysł eleganckie dekoracje kwiatowe

Balony - zawsze bardzo uroczysty i zabawy! Samo posiadanie czarnego filcu, aby ten pomysł dekoracji:

halloween zrobienie dekoracji pomysłHalloween Decoration dokonywania dynie

Halloween dekoracji pomysł, aby producenci biały dyni


About the author

admin