Na Walentynki wykonane sami serca Deco Felt – anews24.info

Na Walentynki wykonane sami serca Deco Felt

Filcowe serca czerwony deco

Na Walentynki kiedykolwiek myślał o wszystkim wystrój: kupiliśmy girlandy, deco serca wszystkim design, eleganckie świece, kwiaty ... ale czegoś brakuje.


Mamy wrażenie, że każdy ma te same elementy Deco obrotu i to jest trudne lub zbyt drogie, aby mieć bardziej oryginalne. No, jest jeszcze czas, aby się do niego dostać, wystrój Valentine DIY. Nie bój się, to nie jest trudne, wystarczy zrobić pierwszy krok. To nie jest wielki DIY, będziesz zarządzać. Valentine to historia serca. Można na przykład zrobić sobie małe serca deco do popytaj. Twoja miłość będzie jeszcze bardziej przekonany o swojej miłości. Rzeczywiście, istnieją różne materiały, które mogą być wykorzystane do - tekstylia, papier, karton, itp Oferujemy Państwu prostą technikę z filcu.

A DIY dekoracja na Walentynki

Deco filcowe serca szyte

Wystarczy wykonać czynności wskazane. Po pierwsze, uzbroić się nożyczkami, szefa kształcie serca i ciekłego kleju. Wyciąć kawałki filcu w cienkie paski, a następnie wprowadzić je do szefa. Teraz zanurzyć szefa w ciekłym kleju i pozostawić do wyschnięcia na kilka godzin. Na koniec można skleić pasków, które nie pasują dobrze i szczotka serce wszystkich stron, aby usunąć nadmiar kleju. Nie, to się robi. Przy takiej prostej techniki można zrobić wiele deco serca wszystkich kolorów. Istnieją także inne sztuczki do wykonywania elementów dekoracyjnych Walentynki, jak pokazane wisienka na torcie. Więc teraz twoja kolej!

Dokonaj serca Deco Felt

serca Sant Valentin Deco Felt kolory
Szef kształcie serca, kawałki filcu i kleju

serca dekompresyjne filcu przyklejonyNiech suche i gotowe! serca Sant Valentin Deco Felt
Wysłany przezEmily Valentine FriedmanLike this post? Please share to your friends: