Współczesny ogród: 35 przyjaznych pomysłów – anews24.info

Współczesny ogród: 35 przyjaznych pomysłów

Garden-poza-współczesny nowoczesny

Co sądzisz o projekcie współczesny ogród z prostych, czystych linii? My kochamy, więc zdecydowaliśmy się poświęcić artykuł do tego konkretnego stylu ogrodów.


Prawdą jest, że nie istnieje jeden rodzaj współczesnego ogrodu, każdy może sobie wyobrazić krajobraz jego marzeń dla niej na zewnątrz. Jednak istnieją pewne istotne cechy, które możemy pamiętać. Jedną z tych funkcji, to jest dobrze zdefiniowane i zorganizowaną przestrzeń. utwardzone lub żwiru fragmentów różni się od części pokrytych roślinnością.

Współczesny ogród ze spacjami dobrze ustrukturyzowanych

ogród współczesny nowoczesny

Rośliny i kwiaty są połączone z kamiennych krawężników, betonu lub stali. Jak widać na zdjęciach, obecność materiałów pochodzenia przemysłowego jest bardziej wyraźny, co kontrastuje ze stylem naturalnym ogrodzie. Obrazy wybrane również odnosić się do rozwoju nowoczesnej ogród z meblami ogrodowymi, który odpowiada ogólną konstrukcję. Wreszcie wiosna wkrótce przybył. Nadszedł czas, aby szukać inspiracji do projektowania krajobrazu ogrodu współczesnej. Oto zdjęcia i pomysły - do ciebie, aby wybrać, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb!

Duży ogród z nowoczesnym domuGarden-poza-współczesnym nowoczesne pomysły

Ogród z czystych liniach, dobrze zorganizowany i łatwo - oto co współczesny ogród jest dla nas. Mający przestrzeń na zewnątrz zielony popytu na opiekę, ale również daje tyle przyjemności! Nadszedł czas, aby przejść na zielono ...

Ściana roślinna-współczesny ogród

Zielona ściana, to powiedzieć?

Nie ma usprawiedliwienia dla nie posiadające zieloną przestrzeń w domu. Widzieliśmy już wszystko: bogato ozdobione zielonych roślin doniczkowych, pionowych ogrodów, balkonów, lasy ... wszystko jest możliwe, jeśli chcemy stworzyć wnętrze domu roślina raj. Jednym z trendów w tej chwili rozwiązania jest niewątpliwie zielone ściany. Idealny dla małej przestrzeni lub dla tych, którzy mieszkają w miastach, ściana living pomaga zoptymalizować przestrzeń i cieszyć się zielenią codziennie naraz.

Współczesna bambus-garden-kamień-deco

Materiały: beton, stal, kamień

Na zewnątrz, koncentruje się na solidnych i trwałych materiałów. również są wybierane na podstawie ich wyglądu. Minimalistyczny styl pozwala na korzystanie z dowolnego rodzaju materiału, kluczowe jest, aby być obecny w małych dawkach. Wszystko, wzór lub kolor, który jest zbyt zabierze Cię z dala od projektowania elegancki, nowoczesny ogród.

Rusted stal sadzarka
Granice kwiatowe współczesny ogród

Dobrze skonstruowany ogród jest łatwiejsze w utrzymaniu. Tymczasem, jeśli chcesz stworzyć swój zewnątrz ogród Zen, trzeba zapomnieć o symetrii i linii prostych. Ten typ ogrodu jest niedoskonały. Według nakazów Feng Shui, waga ur brak równowagi. W ogrodzie Zen, żadna forma ścieżek i budowli ogrodowych.

ścieżki ogrodoweOgród elegancki nowoczesny design

Jeśli masz nieregularny teren użyć żwiru spłaszczyć. Oto jak to miało miejsce w miejskiej przestrzeni na świeżym powietrzu:

Miejskiego ogrodu ze żwirem
współczesny ogród ze żwirem

W ogrodzie - karta mieszkaniem

Posiadanie dobrze utrzymanym trawnikiem jest miłe dla całej rodziny. Umieszczony przy wejściu do domu, w ogrodzie jest domem swojej wizytówki. Wielu ludzi zapomina i zostawić ich zewnętrzna źle utrzymany. W ogrodzie znajduje się miejsce do korzystania przez cały rok. Oto dlaczego, musi być zachowana nawet podczas zimnych miesięcy zimowych. Jeśli regularnie utrzymać swój ogród, będziesz cieszyć się przyjemnym teren odkryty wiosną i latem.

kwadratowych trawników i dobrze utwardzona droga w Loveneat

współczesny ogród uporządkowany projekt

Jeśli naprawdę masz dużo roślin w ogrodzie, instalując ogrodową ścieżką jest dobrym pomysłem. W ten sposób można łatwo spacer, wodę i oglądać zielone znajomych!

Zielone ściany i niewielka droga utwardzona w Kalifornii - Amelia B. Lima & Associates

współczesny ogród z roślin ścianie

Nachylenie: co robić?

Skośny ogród wymaga planowania powiedział „podłogi”. Wielu ludzi wierzy, że nachylenie zewnętrzna jest bezużyteczny i nie rosną rośliny. Jest to całkowicie błędne! Wszystko czego potrzebujesz to żwir lub kamienie, trochę czasu i cierpliwości! Istnieje również wiele różnych roślin i krzewów, które rosną dobrze w stromym terenie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat można znaleźć w naszym artykule „krajobrazu ogród opadający ziemi - Mission Possible”.

szeregowy ogród z betonowych krawężników - Odcienie zieleni

Struktura projektowanie ogrodówNa zewnątrz dom z ogrodem tarasowym - uziemione Nowoczesna Architektura Krajobrazu

wielopoziomowy ogródSadzarki współczesny design - Big Red Sun

Współczesny ogród krajobrazKamień ogrodowy, Żwir i trawnik

współczesny ogród wyraźne linieżwir naturalny ogród

Alpine roślin ogrodowych żwiru

Utrzymać obszar na zewnątrz oznacza bycie w kontakcie z naturą. Zaczyna się z kilku roślin doniczkowych zainstalowanych na balkonie i ostatecznie opracować cały ogród. Natura czyni nas lepszymi. Nadal nie wiem, czy to my, którzy go uprawia, czy to ona nas uprawia.

dobrze wyciąć obszary roślinność betonNowoczesny beton projektowanie ogrodu roślinnośćZlewozmywak poza nowoczesnym wzornictwem

tonąć'exterieur design moderneBetonowa konstrukcja zewnętrzny z narożną ognia ogród z betonowego kominaKilka roślin, dużo przestrzeni Nowoczesne projektowanie ogrodów wirze

Outdoor Sadzarki z kwiatów plantatorów'exterieur design

Ogród z surowego kamienia i cięcia

meble ogrodowe metalowe

meble ogrodowe z kominkiem

meble ogrodowe ogród

Mały taras z meblami ogrodowymi

patio z meblami ogrodowymi

Krajobrazu ogród na dachu

projektowanie szezlong ogrodowy

Odkryty wiklinowy fotel projekt

przewodniczący'exterieur design

Nowoczesny ogród krajobrazu

meble ogrodowe Deco pomysł współczesny ogród

dekoracje ogrodowe z drewnianych bali

Rozwój współczesnej dekoracji pomysł ogród trawnik

wspaniały ogróddrewniane meble oryginalny kamień zewnętrzna dekoracja ogród

zbiornik wodnymetalowej kulki deco ogród pomysł'aménagement extérieur jardin moderne design

fontannaoryginalna dekoracja ogród ozdobny przedmiot roślin kwiaty

krajobrazypomysł'aménagement et d'entretien grand jardin déco design

Duży ogród z basenemNowoczesne meble ogrodowe zagłębie'eau déco florale plante parasol blanche table de jardin en métal

magiczny ogród

ogród z basenem pomysł tapczanie rozwój deco ogrodzie

sadzarki
mały projektowanie ogrodu długi relaksujący komfort krzesło

Miejska przestrzeń na zewnątrzmały ogród pomysł projekt szezlong metalowej kulki


Like this post? Please share to your friends: