Nowoczesne ognisko: 42 modeli trendu – anews24.info

Nowoczesne ognisko: 42 modeli trendu

kominek'extérieur terrasse deco style moderne

Taras i ogród dekoracji z odkrytym kominkiem jest kluczowym trendem w tym sezonie zaprezentujemy 42 nowoczesne modele. kominki bioetanol, gaz, drewno lub energii elektrycznej i wielkości klasycznych i oryginalnych kształtach, dużych i małych ... tutaj bogaty wybór produktów, aby wybrać taki, który będzie najlepiej odpowiadał naszym domu:

Ognisko nowoczesny design Llar Gandia Blasco przez

kominek'extérieur style moderne foyer ouvertLinki sponsorowane

Biorąc pod uwagę popularność kominków dla terenów zewnętrznych, nie jest zaskakujące, aby dowiedzieć się, że te produkty są obecnie sprzedawane przez kilku producentów, którzy specjalizują się w tworzeniu mebli ogrodowych lub pracujących w zakresie realizacji kominki do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Pozwala to na tych, którzy chcą zainstalować taki produkt w ogrodzie kupić gotowy do użycia szablon.

Ognisko wszechstronny Giza przez Robeys na tarasie lub w ogrodzie

kominek'extérieur idee design moderne decoration jardin

Robeys jest jedną z marek, które oferują kilka modeli takich sytuacjach. Jego wzór Giza jest kompaktowym, nowoczesnym rozwiązaniem ze stali Corten - materiał używany przez dekoratorów ostatnio na zewnątrz pomieszczeń. Giza to uniwersalny element, który może być używany jako kominkiem, wyposażony w miejsca do przechowywania drewna, jak i grillem. Nazwa i forma modelu jest inspirowana przez słynnego piramidy w Egipcie.

Ognisko bioetanol nowoczesny styl Zero przez Falper

kominek'extérieur decoration terrasse de luxe

Falper producent oferuje kolekcję kominków zewnątrz i domów, które charakteryzują się czystymi liniami i minimalistycznych kształtach. Te produkty są odpowiednie do otwartych i zamkniętych przestrzeniach. Więc będą to bardzo dobry wybór dla tych z werandą lub innej przestrzeni przejściowej między wewnątrz i na zewnątrz.

Ognisko w nowoczesnym stylu bioetanolu Falper

biothenol zewnątrz kominek nowoczesny deco

Falper Kominki są wykonane z metalu, z obróbką epoksydowych i są dostępne w wielu kolorach. Oprócz modeli gotowych do zainstalowania, Falper oferuje także produkcję niestandardowych oparte na projekcie swoich modeli - pomysł, że będzie odwołanie do właścicieli tarasów tylko tradycyjnych form.

biały zewnętrzny kominek Idea: Zero zbieranie przez Falper

kominek'extérieur petit espace terrasse moderne

Dla ułatwienia projektowania z tych produktów Falper sprzedaje również serię doniczek, które biorą ich kształty i kolory. Nowoczesny i rozwinięty, kolekcja włoskiej marki będzie idealnym uzupełnieniem relaks na świeżym powietrzu obszarów basenie tarasy.

Ognisko nowoczesny design by Pharos Robeys

kominek'extérieur deplacable jardin deco

Pharos jest produktem marki Robeys. To jest ognisko i grill na patio i ogród, który może działać zgodnie z własnymi preferencjami i poruszać się bez trudności na zewnątrz obszaru do drugiego. Model ten jest zaprojektowany, aby zaimponować, a zatem będzie szybko stać się centralnym punktem każdej tarasie.

Ognisko Spot od Robeys za odrobiną skandynawskiego wystroju w ogrodzie

deco kominek ogrodowy tarasy nowoczesny pomysł

Spot - odkryty kominek z miejscem składowania drewna Nordic inspiracji. To zajebiście modelu trwa wygląd tradycyjnych pieców nadając mu nowoczesny wygląd i kompaktowy. Dzięki tym funkcjom, Spotlight integruje w dowolnej przestrzeni wielkości.

Reklama zewnętrzna kominek nowoczesny design na taras i balkon Gyrofocus Focus

kominek'extérieur design moderne idee decoration terrasse

Gyrofocus to kolejny kompaktowy ale imponujący produkt. Utworzenie francuskiej firmy Focus, nowoczesny kominek jest częścią serii zawieszonych kominków, które mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz domu. Przeznaczony do stosowania spécaliement otwarte kominki z tej serii są niezwykle trwałe.

Małe nowoczesne kominki plenerowe Babele przez Antonio Lupi projekt

dom ogień ogród taras deco nowoczesny styl

W Babele kominki bioetanolu są tworem Mario Ferrarini Antonio Lupi Design. Wykonane ze stali, mają prosty kształt oparty na geometrii, a ich górna część jest chroniona przez płyty ze szkła hartowanego. Zaprojektowany dla pracowników wewnątrz i na zewnątrz, mają miejsca, gdzie można umieścić kieliszki i butelkę wina, aby cieszyć się na nowoczesny styl taras.

Pomysł Nowoczesny Deco taras z kominkiem na świeżym powietrzu Babele

zewnętrzne domów taras podzial

Kolekcja kominków Babele jest dostępny w kolorze białym, czarnym i ze stali Corten wykończenie.

Ognisko projekt Stardust niski taras przez Robeys

modele kominkowe'extérieur jardin design robeys

Jeśli podoba Ci się kolekcja babele ale preferują niski rozmiar dla ognisko, masz możliwość zdobycia Stardust Robeys łącząc bardzo nowoczesny wygląd trochę chciwy ukształtowanej przestrzeni.

kompaktowy ognisko i gotowe do użycia przez Twin Włochy snu projekt

Nowoczesny design kominki plenerowe dekoracji

Ognisko na małej przestrzeni przez Włochy snu projekt

mini ognisko'extérieur terrasse petit espace

Twin jest inny rodzaj kompaktowego kominkiem, który działa na bioetanol. Wynaleziony przez Massimo Botti i jest rozprowadzany przez markę Włochy Sen projektu. Zewnętrzne lampy tej serii przeznaczone są do dekoracji wyrafinowanych liczy się każdy szczegół tarasy gdzie.

Zen Deco nowoczesny taras z kominkiem, nowoczesna powierzchowność przez Włochy snu projekt

kominek'extérieur amenagement terrasse et jardin contemporain

Produkty z serii Twin wykonane są z metalu, elektro-ocynkowane i hartowanego szkła. Ich celem jest, aby przynieść wam uczucie odprężenia i naturalny Zen atmosferę.

Ognisko z małym ogrodem lub tarasem nowoczesnej Komara przez Altro Fuoco

kominek'extérieur amenagement terrasse jardin moderne

Komar jest ognisko i przyjazny praktyki wypracowane przez Domenico Lo Giudice i wykonane we Włoszech. Z tego produktu, celem Altro Fuoco jest umożliwienie każdemu cieszyć się kominek, bez pracy instalacji długa i czasami bardzo drogie.

kompaktowy i nowoczesny kominek ogrodowy Mosquito przez Altro Fuoco

kominek'extérieur bioéthanol jardin moderne

To z tego powodu, że Mosquito został zaprojektowany, aby być ruchoma i ekologiczny ognisko, który działa na bioetanol, a tym samym eliminuje konieczność magazynowania drewna lub budowy kominów. Dodatkowym atutem tego modelu jest wyposażony w małym pudełku, w którym można umieścić komary w celu ochrony przed owadami wieczorem.

instalacja Pomysł na zewnątrz inspirowane rocznika kominkiem Girse Duo Exclusiv przez Robeys

montaż konstrukcji kominek na zewnątrz taras w ogrodzie

Miłośnicy zabytkowych dekoracji prawdopodobnie uwiedziony przez ognisko ogród i taras Girse Duo Exclusiv przez Robeys. Wykonane ręcznie, to będzie działać jak również kominek, który jako grill. Jak to jest ze stali nierdzewnej, produkt ten nie zostanie uszkodzony przez deszczem i wilgocią, nawet jeśli pozostaje na zewnątrz przez cały rok.

Ognisko Cube Robeys: miły dodatek do mniejszych pomieszczeń

małe ognisko ogród nowoczesne odkryte Robeys podzial

Mini ognisko Cube jest tworem Robeys który jest przeznaczony dla właścicieli małych ogrodów i najemców domów z tarasami, które nie chcą inwestować w instalację dużego komina. Podobnie jak większość innych Robeys produktów wymienionych w naszej kolekcji Cube jest wszechstronny i łatwo wykorzystane jako odkrytym ogniem i jako grill. Ten urokliwy ogród wystrój akcesorium jest wykonana z Corten i stali nierdzewnej.

Duży taras z kominkiem 400 Linea przez brytyjskich Fires

pomysły kominkowe'extérieur deco terrasse moderne sol bois

Pomysł kominkiem designerskie meble i taras: Linea 400 ritish Fires

kominek'extérieur terrasse piscine design moderne

Kominka Linea 400 brytyjskich Fires jest imponująca zewnętrzny model, który działa na gazie. Chroniony przez powierzchnię szkła na wszystkich stronach, Linea 400 ma długość 4 metrów, co czyni go niezapomniany i oryginalny dekoracyjny akcent. Produkt dostępny jest również w zdalnie za pośrednictwem aplikacji internetowej dla smartfonów.

Elektryczny wkład kominkowy z ogrodem i tarasem: Panorama kolekcja Deep Amantii

ściany zewnętrzne układy kominek kafle

Deco oranżeria z kominkiem ścianie wewnątrz i na zewnątrz obszaru Głębi przez Amantii

deco verabda elektryczny wkład kominkowy taras

Kolekcja nowoczesnych kominków Panorama Amantii zawiera szereg modeli, które bazują na energii elektrycznej i mogą być stosowane we wszystkich rodzajach pomieszczeń zewnętrznych i bezpiecznie. Kominy z zakresu obszaru są dostępne w różnych kolorach (z żółtego na niebieski i fioletowy).

Odkryty wzór kominek dla energii elektrycznej na taras deco obszaru Głębi przez Amantii

kominki elektryczne zewnętrzne pomysły podzial

Gatunki te są zmienne za pomocą prostego naciśnij na pilocie zdalnego sterowania dostarczonego wraz z produktami.

Na zewnątrz wkładu kominkowego i nowoczesne meble tarasowe przez CVO Ognia

nowoczesny design kominek stwarza tarasy i ogrody

Kominek przez gazowni CVO Ogień i ma na celu przybliżenie Państwu miłą atmosferę, która jest naprawdę porównywalny do produkowanych przez tradycyjnych pieców drzewnych. Instalacja jest szybka i łatwa: wystarczy podłączyć przewód gazowy do kominka i komina jest gotowy do użycia.

Wielofunkcyjny zewnątrz kominek ogrodowy Morsø *

ognisko grill Nowoczesna konstrukcja pomysł

Taras kominek i piec przez MORSO

kominek'extérieur four amenagement barbecue morso

Komin na tarasie przez MORSO opracowała jako wielofunkcyjnego obiektu estetyczne i praktyczne. Jest to nie tylko rozwiązanie dla ogrzewania na zewnątrz, ale również piekarnikiem i grillem. Nie wspominając już o jej bardzo elegancki wygląd może być powodem w sobie spadnie za to!

Ognisko i grill nowoczesna przestrzeń na zewnątrz przez MORSO

outdoor drewna konstrukcja Morso ognisko grill

zaprojektować ognisko modelu przez Morso Deck

ognisko z drewna piekarnik projekt grill zewnętrzny Morso

W uzupełnieniu do kominkiem i tarasem w ogrodzie już postrzegana marka Morsø oferuje również model kominek, który wykonuje formy starożytnego amfora i nadaje się do użytku na zewnątrz.

Ognisko wygodny i ruchomy Morso

outdoor drewno kominkowe wzór deco projekt taras

Wreszcie, nie zapomnij o najmniejszy członek rodziny produktów MORSO: kompaktowy kominek zewnętrzny i proste w użyciu i nosić wszędzie chcesz!

Nowoczesny kominek na tarasie lub w ogrodzie Szilo pożarami Ruby

kominek konstrukcja bioetanol konstrukcja tarasu domu

Silos jest kominek i elegancki projekt tendencja prowadzona przez pożary Hans Daalder Ruby. Wyposażony w kółka, jest łatwy do przenoszenia, aby ozdobić każdy zakątek swojej powierzchowności.

zaprojektować odkryty pożaru Sunfocus Focus

małych kominki'exterieur amenagement coin repas

Ten mały odkryty ogień dasz patio, kuchnia na świeżym powietrzu lub na zewnątrz jadalnię z odrobiną bardzo oryginalny i bardzo naturalny.

Deco idea nowoczesnego ogrodu z kominkiem na zewnątrz konstrukcja z drewna Isoker

drewno kominkowe dekoracje nowoczesny design zewnętrzny

Dekoracja z kominkiem obróbki drewna jest to świetny sposób, aby dać miejsca na zewnątrz spokojną atmosferę. Ten typ produktu jest dostępna w klasycznych producentów kominków wewnątrz.

ognisko na zewnątrz pomieszczeń

Gaz kominek włóż nowoczesny odkryty taras projekt

taras obraz współczesnej ognisko przez Glo Zmierzchu

nowoczesny wkład kominkowy zewnętrzny taras

Udekoruj patio z kominkiem jest czasami również sprytny sposób, aby wnętrze jego domu jaśniejsze. Dzieje się tak szczególnie w przypadku stosowania podwójnych kominki jednostronnych, jak model Cieplnej Glo Twilight.

Odkryty ogień z kominkiem dla Deco projektowania tarasie Budowa Identity

stawia na tarasie na zewnątrz nowoczesny kominek

projekt domu zdjęcie projektu z patio kominkiem

ognisko deco otwarty taras w ogrodzie

Pomimo faktu, że nowoczesne kominki na świeżym powietrzu są teraz w zasięgu każdego, wiele osób woli budować własne patio kominek. Jest to decyzja, która pozwala ci, którzy chcą dodatkowo dostosować ich przestrzeń na zewnątrz przez dekoracyjnego obiektu wykonanego pomiaru.

ognisko budowy: idea nowoczesnego tarasu przez Construction Identity

zbudować ognisko taras nowoczesny design

Ludzie, którzy decydują się na niego i cieszyć się udziałem w realizacji projektów krajobrazu niekiedy angażują się w budowie kominków sami inspirowane modele projektowe. Inni jednak wolą zatrudnić zawodowego dekorator ogrody i tarasy.

Pomysł, aby opracować ognisko na nowoczesnym tarasie connect1 projekt

zbudować kominek poza nowoczesnym ogrodzie

Rozwój nowoczesnej taras z kominkiem zewnętrznym kominkiem przez SKG projekt

amenager jej pożaru na zewnątrz patio kominkiem projektowania

Jeśli rozważają opcję pierwszą, wiedzą, że to daje dużą swobodę i pełną kontrolę nad wyglądem swojego kominka. Ale jest też bardziej wymagający czas perspektywa trzeba poświęcić do projektu oraz informacje, które należy opanować do skutecznej pracy. Druga opcja jest korzystne, jeśli masz jasne wyobrażenie gotowego wygląd na zewnątrz, które lubisz wykonanej bez wykonywania budowa pracować samodzielnie.

taras i nowoczesny deco konstrukcja komina przez Miasto Kraj

zbudować kominek nowoczesny projekt zewnątrz

drewno kominkowe pomysł na odkryty taras Valiant IHP Astria

ognisko z drewna patio projekt pomysł Współczesna

* Na zewnątrz kominek projektowania Zdjęcie przez MORSO


Like this post? Please share to your friends: