ogród

Drewno i kamień naturalny na zewnątrz taras i świeży

Drewno i kamień zewnętrzny taras dom pokryć podłogowych pomysł

Drewno i kamień taras : Oto ślubne idealnymi materiałami, aby jego naturalną i ciepło na zewnątrz. Zapomnij płytek, stali i betonu i zaprosić naturalne połączenie drewna i kamienia stworzyć harmonijną atmosferę na zewnątrz.

Drewno i kamień na pokład gładkiej zewnętrznej atmosfery

taras z drewna i kamienia powłoka zewnętrzna konkretny pomysł taras

Słoneczne dni będzie wkrótce, wkrótce jest wiosna i po wiośnie, to lato! Jest więc czas pomyśleć o jego powierzchowność i dobrze przygotowany, aby cieszyć się nim. W niniejszej publikacji przedstawiamy wybór tarasów domu współczesnej architektury i tarasami dachowymi, które świętować zaślubiny dwóch najbardziej naturalnych materiałów w aranżacji wnętrz oraz wygląd zewnętrzny: drewna i kamienia ,

Taras z pokryciem drewna i współczesnej architektury domu z kamienia

drewno kamienny taras dom pomysł podjęcia gleby dąży kamienny taras

Dlaczego drewna i kamienia na powłoce, układ i wystrój jego powierzchowności? Oba materiały są naturalne i bardzo dobrze dopasowane do środowiska każdego ogrodu. Są także bardzo trwałe i pasują do wszystkich stylach: nowoczesne, klasyczne, minimalistyczne, przemysłowych, shabby chic.

Pomysł projekt domu i taras z naturalnego drewna

Drewno i kamień taras nowoczesny dom drewno pomysł tendencja wygląd zewnętrzny

Umieścić na swoim kamieniu gleby lub drewna zależy od upodobań, preferencji i zasobów, które chcesz inwestować w projekcie patio krajobrazu. Pokrycie drewno jest dość kosztowne, ponieważ wymaga ona być traktowany specjalnie, aby wytrzymać pogodę. Jeśli taras jest zadaszony, to istnieje mniejsze ryzyko i drewna będą zawsze chronione przed słońcem i deszczem. Kamień, w międzyczasie, to materiał, który jest odporny na wszystko, nie poprosić o specjalne traktowanie, to jest łatwe do zainstalowania. Jego cena zależy również od jakości, ale znajdziemy w cenach dość przystępne.

nowoczesny dom z zewnątrz z basenem i posadzek betonowych

polerowany beton powłoka pool house deck idea nowoczesna architektura konstrukcja

Drewno i kamień może zaprosić wiele sposobów na tarasie. Zainstalować drewniane meble i ozdób z kamieni jest dobrym tanie rozwiązanie, na przykład. Jeśli masz już swoją talię pokryta innym materiałem.

Dom nowoczesnej architektury z drewna i kamienia tarasie

architektura współczesna idea dom drewno kamień wygląd zewnętrzny

Który kamień wybrać swoją powłokę z drewna i kamienia tarasie? Wybieramy pomiędzy kamienia szarego i kamienia naturalnego. Oba są bardzo atrakcyjne i bardzo odporny, to ich cena waha się. Odtworzony kamienna okładzina kosztuje około 200 euro. Kamień naturalny jest tańszy pomysł, to zależy od jego jakości. Wreszcie, nie wahaj się zainwestować większy budżet na powłoce patio.

Drewniany dom z basenem i dużym kamiennym taras zadaszony

Nowoczesny design dom pomysł drewna podłoga betonowa siding stół bilardowy kawy

Naturalny urok drewna łączy się z autentycznym wyglądzie kamienia wprowadzać żadnych zewnętrzną bardziej piękny taras. Jak pan wie, że drewno jest w wielu gatunkach i zawsze jest postrzegane bardzo ciepły. Wybór podłogi jak ma kilka zalet: Łatwy w instalacji i utrzymaniu, wiele odmian i kolorów, sprzedawane w przystępnych i rozsądnych cenach. Ceny różnią się oczywiście w zależności od gatunku i grubości.

Współczesna architektura dom kamień zewnętrzna powlekana

architektura współczesna dom betonowa podłoga z drewna powłoka dom pomysł

Fancy ubrany drewno kompozytowe pokład? kompozyt drewno ma mniej naturalny niż naturalnego drewna, ale również jest bardzo trwały. Wykonany z żywicy i włókna drzewnego, wymaga mniej konserwacji i rzadko zmienia kolor. Jego cena jest dość przystępne, to trwa od 40 do 80 euro za metr kwadratowy i jest bardzo trwały.

Taras z drewna i kamienia z pergolą i nowoczesnej kuchni na świeżym powietrzu

Pomysł na zewnątrz zadaszenie tarasu kamienny stół nowoczesne krzesła na zewnątrz kuchnia

Kamień jest często wybierana za autentyczny stronie. Wytrzymała i naturalnie poślizgu dzięki wielu odcieniach, kamień sprawia, że ​​każdy pojedynczy pokład. To trwa od 30 do 150 euro za m² i naturalnego kamienia ekskluzywny - 200 euro. Cena zmienia się w zależności od grubości, zazwyczaj przywiera do płyty betonowej.

Nowoczesny dom i taras i ciepły kokon

Drewno i kamień pomysł zewnętrzny taras poduszki dom ławki ogrodowe tendencja

Najtańsza opcja z kamienia naturalnego, jest to kamień kompozytowych. Ten materiał wykonany na bazie kamieni i minerałów, ma takie same zalety jak drewno kompozytowe: jego kolor nie zmienia, jest bardzo odporna, nie pośliznąć i nie wymaga wiele konserwacji. Ponadto można bezpośrednio umieścić go na bazie piasku.

Taras z drewna dla domu pierrre pokryta kompozytu drewna ziemia i ognisko

ognisko pomysł drewniany taras i meble z drewna projekt domu kamień

Zapytaj drewniany pokład albo sama drewno kompozytowe w rzeczywistości nie jest tak skomplikowane, jak naprawdę wierzy. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad sukcesu i uważać, aby uniknąć popełniania błędów. Wybierz złej jakości drewna, wspominając spadku lub, umieszczać zbyt blisko ostrzy sobie - oto trzy błędy, które należy unikać, aby nie pozostać niezadowoleni z wyniku końcowego. Po pierwsze, musimy być gotowi zainwestować trochę czasu instalacji, a przede wszystkim być cierpliwym, pojedynczy niedopatrzenie mogą być śmiertelne dla swojej talii!

Współczesna architektura: projekt domu z drewnianym tarasem i kamienia

kamienny dom z drewna pomysł nowoczesny taras na zewnątrz ściany z kamienia

Co do wyboru jego jakość drewna powlekania pokład? Eksperci radzą, aby wybrać drewno klasy czwartej, odnosi się to również do wyboru klasy listew i ostrza, możemy zdecydować się na cztery klasy. Instalując swój pokład z drewna, ważne jest, aby nie zapominać o stok, który będzie odpowiedzialny, aby woda z deszczu!

Wilgoć jest rzeczywiście jednym z warunków klimatycznych, które wpływają na większą swoją powłokę drewna. W tym celu musimy uważać, aby nie dokręcać ostrza w momencie ich wystąpienia. Regularne odstępy około 5 mm, powinny być przestrzegane, aby umożliwić swobodny odpływ wody deszczowej, jak zmienia się nieznacznie w zależności od drewna wilgoć występuje w powietrzu. Na wszystkich etapach r powłokę naturalnego drewna lub kompozytu lub z kamienia naturalnego lub kompozytowym, zalecamy przeczytać artykuł znajdziecie pod koniec naszego artykułu *.

Pokładu drewna na zewnątrz pokryta że emocje

Kamień pomysł taras basen drewno powlekane ground basen na zewnątrz nowoczesnego domu

Włożył drewniana podłoga pokładu oznacza zaprosić naturę w domu. Poślubić swoją drewnianą podłogę w nowoczesnych mebli ogrodowych lub utwórz odkrytym kamienny kominek lub letni improwizowany kuchnię i podziwiać piękne dni wiosny z rodziną lub przyjaciółmi. Jeśli szukasz pomysłów dekoracja na tani patio na zewnątrz, zapraszamy do odkrycia jednego z naszych ostatnich artykułów na ten temat.

Sol drewniany zadaszony taras z kuchnią i jadalnią na świeżym powietrzu

Pomysł na zewnątrz kuchnia drewniana podłoga szklana powłoka niski drewniany stół

Taras w mieście średniej wielkości, pokryte wokół drewna basenu pływackiego kompozytowych, wyposażony w meble, stół i krzesła, tamtejsze drewna i ozdobiony świecami ... Co to jest romantyczne! wygląd:

Pokład pomysł powlekania tworzyw drzewnych i wystrój

taras idea poduszki drewno posadzka meble ogrodowe krzesła rośliny

Duży taras z ogrodem lub balkonem, wszystkie zewnętrzne miejsce zasługuje wystrój i nienaganną wystrój. Wiosną lub latem, cieszyć się taras, balkon lub ogród to prawdziwa przyjemność. Aby przedstawić swoje miejsca na zewnątrz w stylu i harmonizować z resztą scenerii otaczającej go, przejdź do drewna i kamienia!

Taras z drewna i kamienia nowoczesny dom pokryty kamienia naturalnego i ozdobione drewnianymi meblami

poza taras pomysł opracowania powlekania mebli tendencję kamień

Jakie meble do mojej talii? Jeżeli ubraliśmy ją na zewnątrz w drewnie i kamieniu, nie ma nic lepszego niż urządzić taras samodzielnie wykonane meble. Palety drewniane, sklejki, stare meble - to wszystko może służyć za stolik, kanapa lub fotel poza indywidualną. Jak już zapewne wiecie, na wierzchu wszystkich tutoriali DIY, są drewniane palety. Łatwy w obsłudze, ciekawy rustykalny wygląd i po okazyjnych cenach, palety atakują nie tylko nasze zewnętrzne, ale także nasze wnętrza domu.

Współczesny dom z drewnianym tarasem i kamienia i ciepłym kokonie

Deco Deco żyrandol pomysł taras na zewnątrz roślin balkonowych

drewna i kamienia dom z dużym tarasem i basenem

Podłogi z drewna pomysł pomysł taras kamienny dom architektura współczesna

Bajeczny współczesna architektura dom wykonany z drewna, Jay Nelson

architektura współczesna drewniany dom pomysł nowoczesny design zewnętrzny

drewniany taras zewnętrzny i kamień naturalnytaras na zewnątrz kokonu pomysł kanapa meble ogrodowe poduszki

Duży taras z drewna i kamienia, pokazano na rysunku poniżej, wszystkie pokryte drewnem. Pergola, również w drewnie, odgrywa ważną rolę ochronną. To dobrze integruje się ze wszystkimi tego nowoczesnego zewnątrz. Biały narożnik jest miły akcent związany z hamak wisi tyłu.

Duży taras z ziemi ubrany w naturalnym drewnie i nowoczesnych pergoli

zaprojektować outdoor podłogi z drewna pergola meble ogrodowe z drewna powłoka pomysł

Ubrać mały balkon lub mały drewniany taras w mieście jest całkiem możliwe, a nawet lepiej, bo to jest zwykle chronione przez dach, jak to ma miejsce w przypadku miasta balkonu sfotografowany na obrazek poniżej:

Umieść na drewnianym tarasie to dobry pomysł, aby uczynić go bardziej ciepły

podłoga drewniana powłoka pokład pomysł deco rośliny doniczkowe wygląd zewnętrzny

Co basen otoczenie wybrać? Drewno i kamień, jest to dobry wybór? Odpowiedź jest absolutnie! Zazwyczaj obudowa basen odpowiada dwóch kryteriów: odpornego na wodę i antypoślizgowych: dwie cechy, które mają drewno i kamień. Inne kryteria, które bierze pod uwagę podczas opracowywania plaży z basenem jest, bez wątpienia, estetyka i łatwość konserwacji. Drewno i kamień są wysoko cenione za ich naturalności i ich zdolność do przystosowania się do wielu stylów. Ponadto drewno nie było zbyt gorąco w słońcu i zapewnia bardzo przyjemne uczucie boso. Wreszcie, zgadliście: Jest to zarówno materiały naturalne są na szczyt rankingu, jeśli chodzi o podjęcie jej przyjaciół odkryte.

Dom zaprojektowany w kamieniu z dużym tarasem z drewna i pokryta miękkim oświetleniu

Pomysł wokół powlekania basen podłogi drewniane meble ogrodowe pomysł

Taras z drewna i kamienia w stylu śródziemnomorskim

nowoczesny drewniany dom pomysł na zewnątrz taras pomieścić nowoczesny taras

Mieć dom w lesie, ten sen. Na obrazku poniżej, dom widać z tarasu pokryte drewnem i odkrytym basenem. Układ jest bardzo prosty: długo krzesło i stół z czterema krzesłami. Wszystko jest tu spędzić miłe i relaksujące chwile.

Dom w nowoczesnej konstrukcji z drewna z drewnianym powlekania pomostu

Meble z drewna siding tendencja pomysł powłoka gruntująca kamienny dom z drewna

Dom nowoczesny i elegancki wygląd z zewnątrz betonem powlekanego

betonowy taras na zewnątrz pomysł ubierać współczesna tendencja Home Design

Kamień lub beton ubrać jej piętrze taras? Kamień uczyni swoją autentyczną zewnątrz, gdzie znajduje się wiele niuansów i jego skłonności do zmiany koloru przez lata pod wpływem słońca i pogody. Beton sprawi, że czytelne talię i zaakcentować zewnętrzną architekturę domu

Współczesny dom w Beverly Hills z podłogi na zewnątrz polerowany beton

polerowany beton siding pomysł tendencja projekt domu

Poza obszarem inspiracji zen drewniany

nowoczesny dom pomysł konstrukcja zewnętrzna mobileIR ogród zen tendencja

Dom współczesnej architektury z kamienia i drewna naturalnego

kamień drewno designu projekt domu pomysł taras

Taras na dachu jest marzeniem wielu miejskiego ogrodnika. Wielkie miasto proponuje parki, przejść dla małych ogrodów i terenów zielonych. Mając własny balkon lub własny taras już coś innego. Jeśli mają szczęście, tych, które zapewniają korzyści z takiego miejsca na zewnątrz, a następnie zorganizować to ostrożnie. Spójrz ona jest piękna to duży taras z zewnętrznym kominkiem:

Piękny taras na dachu z widokiem na piękne miasto

Taras ogrodowy ława Design City pomysł sofa krzesło tendencja

Duży taras z pergolą, podłogi i drewniane meble

wygląd zewnętrzny pomysł taras meble rozwijać nowoczesną przestrzeń basenu'eau original plafond bois

Udekoruj poza ogród z kamieni jest powszechną praktyką. Rolki są często związane z Zen lub japoński wygląd zewnętrzny. A deco tanie, można ozdobić przestrzeń wokół ścieżki w ogrodzie ze żwirem, tak jak to miało poniżej:

taras powłoka pomysł kompozyt drewna, zadaszenie i nowoczesny wystrój wnętrz z rolkami

Deco żwir ogrodowy idea nowoczesna przestrzeń projektowanie ogrodów sofa poduszki

Dom z kamienia i drewna drewna z dużym ogrodem i tarasem

drewniany taras pomysł tendencja podjazd drewno ogrodowe tendencja

Pomysł na zewnątrz obszaru z półotwartym basenemdrewno taras i basen kamień stolce projektowe

piękne miejsca na zewnątrzdrewno kamień konstrukcja pokładu basen

Poniższy dom znajduje się w Rumunii. Z dużym basenem i wszystko powlekanej w kamieniu, jego układ jest minimalistyczny i postrzegany jest bardzo wygodne.

projekt domu z basenem w RumuniiNowoczesne projektowanie zewnętrzny basen dom pomysły

Taras na dachu z widokiem na wspaniały widok na miasto

taras na dachu pomysł miasto rozwijać meble ogrodowe poza obszar

Jak wybrać taras piętro?