ogród

Oryginalna skrzynka pocztowa – kreatywność i DIY

Oryginalne pudełko z literami metalowe kute konstrukcji szybu

W naszym dzisiejszym artykule przyjrzymy się oryginalna skrzynka pocztowa. Czy nowoczesny design, rustykalny lub nawet industrial, skrzynka pocztowa ma określony cel - że od odbierania poczty.


Ale w świecie designu, hasło nie jest już tylko do funkcji. Estetyczne rzeczywiście jest równie ważne. Jest zatem innowacji, które samo w sobie nie jest po prostu prostokątne pudełko z klapką.

Oryginalna skrzynka pocztowa na starych koła wagonów

zardzewiałe pudełko na koła wagonu

Ale jak narastającymi skrzynkę pocztową? Jak dać znak do prostego kształtu geometrycznego, zachowując swoją podstawową funkcję bardzo dokładne? Mamy nadzieję, że odpowiedzi na te pytania i, oczywiście, trochę inspiracji, przewijając.

Styl przemysłowy ma zasadnicze znaczenie przy projektowaniu tego pudełka z perforowanych metalowych liter

piękne pudełko z literą oryginalny styl przemysłowej

Był czas, gdy jedynym środkiem komunikacji była poczta. Tygodni, a nawet miesięcy, przeszedł w oczekiwaniu na list, wiadomości, wszelkie nowości. Ale zanim prywatnych skrzynek pocztowych były publiczne.

Oryginalny projekt skrzynki, które łączy w sobie kreatywność krajobrazu

Skrzynka do niszowych zielonymi literami

Wszystko zaczęło się w XIV wieku, wraz z ustanowieniem pierwszych polach ulica literowych, nazywany między-innych „usta prawdy”. Ale to nie było aż do XIX wieku, że prywatne skrzynki pocztowe rozprzestrzeniają się do punktu staje się niemal niezbędne.

Pola wyboru z oryginalnych listów i designu

skrzynki pocztowe współczesne wzornictwo

Obecnie poczta jest integralną częścią domu i trudno byłoby wyobrazić sobie dzień bez sprawdzenia jego zawartości. Ale jak wybrać swoją skrzynkę pocztową? Jeszcze lepiej, jak to zrobić samemu?

Jasny czerwony i metaliczny mieszanka doskonale na eleganckim i minimalistycznym wyglądzie

nowoczesny jasny czerwone pole

Zacznij od stylu i lokalizacji domu. Jest to dom lub miasto? Lubisz rustykalny czy wolisz bardziej minimalistycznym, nowoczesnym stylu? Jeśli kraj przyciąga cię, powinni wybrać drewna jako materiału podstawowego.

Mailbox Quintet efekt autentycznie rustykalny

kilka skrzynek z drewnianym rustykalnym liter

Drewno może być poddane recyklingowi, zdobione, malowane lub grawerowane, jeśli chcesz, aby dostosować oryginalną skrzynkę pocztową. Jeśli jesteś bardziej w rezydencji, można nawet utworzyć zestaw skrzynek jak naszym przykładzie powyżej.

Skrzynki pocztowe w zielonym

super-Skrzynki-wszystkie w kolorze zielonym

Dla tych, którzy mają szczęście mieć ogród, zalecamy myśleć o kwiatów i roślin, które mogą upiększyć skrzynkę pocztową. Można posadzić trochę na podłodze, a także korzystać z krata dla roślin pnących.

Oryginalna skrzynka pocztowa z krata w pełnym rozkwicie

Rośliny box litery

Jeśli dom jest bardziej miejska, czy raczej masz skłonność do bardziej współczesnej lub minimalistycznym stylu, myślę zwłaszcza do formularza. Wybierz prostotę i materiałów takich jak metal - miedzi lub dla nieco bardziej tradycyjny wygląd, mosiądz.

mały dom w kształcie litery pudełko może pomieścić

skrzynki mały drewniany dom

Mailbox stworzony pod emblematem Volkswagena

pudełko z oryginalnych listów volkswagen

Oryginalna skrzynka pocztowa, ale z łatwością

Litery projektowe skrzynki kwiatowe

Styl swojej skrzynce pocztowej powinien odzwierciedlać Twoją osobowość i charakter domu. Jeśli lubisz DIY i wszystko związane DIY, można stworzyć własną, oryginalną skrzynkę pocztową. To artystyczne, zabawy, a jeśli masz dzieci, jest to działalność, która może być równie interesujące i przyjemne.

Styl country daje uroczą stroną tej skrzynki

pudełko z oryginalną literę stylu country

A superb orzeł rozpościera swoje skrzydła na klapie skrzynki pocztowej miedzi

piękny design miedzioryt

A oto mosiądz na trochę bardziej tradycyjnej konstrukcji

skrzynki rocznika mosiądzu

Zapytaj dzieci motywu chcieliby omówić. Można zrobić oryginalną skrzynkę pocztową, która jest podobna do Volkswagena lub samolocie jak na zdjęciu poniżej.

Idealnym wyborem dla domów jednorodzinnych z małymi dziećmi

skrzynka pocztowa w kształcie'avion

Można również wybrać się do odkrywania świata zwierząt. Pomiędzy małym szczeniakiem, osioł, krowa lub po prostu ulubionego zwierzęcia dziecka, masz tylko do wyboru.

Skrzynka pocztowa wybór oryginalnych listów dla miłośników majsterkowania

Skrzynka efekt rustykalny projekt DIY

Teraz pozostaje tylko cię trochę czasu, aby na nowo odkryć radość z pisania do odległego przyjaciela i uczyć się na nowo wymagana cierpliwość podczas oczekiwania nieco nieuniknione.

Elegancki stojak drewniany oraz nowoczesne drewniane listwy lakierowane

Nowoczesne drewniane pudełko nowoczesny efekt rustykalny

Istnieje oczywiście prospekt podróży, które sprawi, że marzenie i rachunki, które są mniej przyjemne. Ale od czasu do czasu, może znajdzie pocztówka pochodzi z egzotycznego kraju, pismem odręcznym ze starego znajomego lub małe paczki od rodziny.

Superb poczta którego pisma zostały perforowane laserowo

pudełko z czerwonymi literami Vermilion

Więc pamiętać o wielkości skrzynki pocztowej. Pamiętaj zdolność pakiet i przestrzeni planów bez podejmowaniu nieporęczne pudełko i zbyt duże.

Oryginalna skrzynka pocztowa ozdobione kwiatami

poczta zdobi vfleurs

Jeśli masz krajobrazu duszy, można cieszyć się talent i przycinanie krzewów w której dołączasz do skrzynki pocztowej, jak mały skarb schowany na wsi. Jeśli wydaje się to zbyt trudne, zadowolony z kwiatów lub roślin wszelkiego rodzaju i nie zapomnij podkreślić kolory musujących.

figlarny idealny projekt zaangażować dzieci w DIY projektu

Projekt figlarny beagle

Oto kolejny projekt DIY, które zadowolić wiele dzieci

zabawa i twórczy projekt DIY

Poza krajobrazem i tematu zwierząt tam, oczywiście, świata superbohatera. Wystarczy wyobrazić sobie skrzynkę pocztową, która ma postać Batmana czy Supermana i dlaczego nie Barbie? Twoje dzieci będą go kochać, nie sądzisz?

I wreszcie tematem zwierząt, można odkryć zabawy skrzynkę pocztową, która przypomina krowę

pudełko z motywem litery zwierząt

Batman odbiera pocztę ze stylem

Batman otrzymuje listy z klasą


About the author

admin